V treťom pokračovaní populárnej série Strážcovia galaxie 3 od štúdia Marvel sa naša obľúbená skupina nešťastníkov usadila na planéte Kdoviekde. Netrvá však dlho a ich životy naruší ozvena Rocketovej pohnutej minulosti. Peter Quill, ktorý sa stále spamätáva zo straty milovanej Gamory, musí okolo seba zmobilizovať svoj tím na nebezpečnú misiu, ktorá by v prípade neúspešnej realizácie mohla viesť ku koncu strážcov, ako ich poznáme. (Cinemart SK)

Hexx

Strážci zrají jako víno! Abych řekl pravdu, úplně jsem nečekal takový nářez komplexního sci-fi, propracovaného, promyšleného, vizuálně zatraceně dokonalého (dnes již není nic neobvyklého, přesto však!). A tak to má ve správné sci-fi být! Zábavné, vtipné, a budu se opakovat, ale musím... takže navíc ještě krásně očím lahodící, že se téměř bojí mrknout. Tak mě napadlo zhruba v polovině, co kdyby byl tenhle snímek odvysílán náhle a nic nečekaně dejme tomu v roce 1930, to by bylo poprasku panečku! Celý svět by oněměl! Dnes je to možná trochu tuctovka, nicméně hodnocení ukazuje, že to zas taková tuctovka není a konečně i se zdejším hodnocením musím po nějaké době souhlasit. THIS FILM MAKE MY DAY. THX. ()

handsolo

ked sa na obrazovke v prvych 15 minutach objavili tie zmrzacene zvieratka tak som to hned vypol. bolo to proste privela. zase dalsi sadisticky vyplod zo zdegenerovanej hlavy gunna, tak ako bol napriklad suicide squad. ten clovek to v hlavne skratka nema v poriadku. a ja som uz nechcel riskovat dalsie traumaticke zabery takze trojku v zivote ani neplanujem dopozerat. ()

dew odpad!

Jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděla, zbytečně vynaložené náklady na něco tak odpudivého a uřvaného. ()

ENDGAMEBOY

Za mě asi nejlepší film celé Strážci Galaxie trilogie. James Gunn udělal nejlepší film který jsem viděl. Hlavně SPOILER: neumřela moje oblíbená postava ze Strážcu Galaxie Rocket. Celou dobu jsem se bál že umře ale neumřel. Záporák Vrchní Evolucionář byl za mě o trošku lepší záporák než Ronan nebo Ego. Při tomhle filmu se budete hodně smát i někdy brečet. Krásných 150 minut filmu uteče jako voda. Hlavně Rocketuv origin dával smysl. Za mě 9,75/10. ()

Mr.Freeman

Vymačkávanie dojnej kravy pokračuje. Všetko to, v čom bol prvy diel úspešný, vtip, hudba, neotrelé prostredie je tu preexponované do grotesky a povrchnej zábavy tak, aby zaujal mladých divákov. Nečakajte nič viac ako povrchné pozlátko a trochu vymačkaného dojatia... ()

Skimmy

Po dlouhé dobre film, který je od Marvelu a vysloveně mě nesral. Skoro 5 hvězd, ale neco málo tomu chybělo na plný počet. Humor o poznaní lepší nez posledni Thor či Mravenčí muž. ()

sml41

slabé a nudné....to som si myslel ked som si to pozrel 1x... slabe,nudné a zbytočne dlhéééééé...to som zistil ked som si to pozrel 2x... to uz niesu tí "strážci" ako ich pozname... byť vtipný za každú cenu sa nevypláca ()

Megahead

Z môjho pohľadu je to viac menej sklamanie. Prvé dva diely sa mi práve páčili odlišnosťou od väčšiny marveloviek, humorom a aj nadhľadom. Uvažoval som medzi dvoma bodmi alebo troma, ale nakoniec som sa priklonil k dvojke. Tretia časť je príliš pochmúrna, Rocketov príbeh mohol byť stvárnený trochu lepšie, pritom ten nápad tam je, ale tí jeho prerobený kamaráti vyzerajú otrasne (skôr ako z nepodareného hororu). Zároveň strážcovi na mňa v aktuálnej časti pôsobili príliš nervózne, rozhádane a miestami aj príliš nahnevane. Proste chýbalo mi tam viac humoru a pohody + pocitu skutočného priateľstva. ()

Caesarion

Ve filmu padají sprostá slova a jsou tam dost násilné scény. Příliš účinkujících a pomalu ani nevím kdo je kdo a co tam dělá. Místy ani nevím o co tam jde. Asi to budu muset dát ještě jednou. Konec je mega chaozz. A loučení až příliš na krev a taneční sekvence mi přijde divná. Pěkný je návrat Starlorda domu. ()

Akinaz

Naprosto perfektní závěr téhle vtipné dobrodružné trilogie. Trojka se sice veze na malinko vážnějších vlnách, než předchozí dva díly a díky tomu nám nabízí příběh oblíbeného Rocketa, který tedy není ničím záviděnýhodný, ba naopak. Na druhé straně nechybí ani vtipné hlášky u kterých umíráte smíchy. Tahle nesourodá vesmírná partička vám zaručí, že se prostě nebudete nic jiného než bavit. Nemůžu jinak než 5*, Miluju to. ()

Marek.Skalka

Když jsem viděl Groota v traileru s jeho hlavou připomínající krychli, tak jsem doufal, že to nemyslí vážně. Mysleli. Kdo tady dělal efekty, to netuším, ale právě Groot vypadá jako robot z roku 1980. Trhané pohyby... zkrátka nevěrohodně. A stejně tak i celý film. Škoda, předchozí dva díly rozhodně stály za opakované shlédnutí. Tento ani za jedno. Opět se projevil syndrom Matrix 3.  Je to zkrátka divný film. ()

Nellaron

Náročky som si nechal čas, kým ten prvotný hype prejde, nech sa na film pozriem objektívne. Za mňa ide o priemernú marvelovku. 82% považujem za nadhodnotené, veď keď si Strážcov 3 dám do porovnania s takým Wolverine , tak ten je predsa len inde. Strážcovia Galaxie boli vždy bláznivou punkovou záležitosťou s hláškami. V treťom pokračovaní sa snažili hrať na citlivú notu, a to hneď dvakrát. Prvá línia s malým Rocketom bola obstojná. Druhá línia so záchranou detí už vôbec. Dejová línia je bohužiaľ opäť jednoduchá. Máme tu padoucha, ktorého treba zabiť. Za mňa bol zaujímavým nápadom vytvoriť paralelu našej Zeme. Najviac ma ale bavila postranná linka o hudbe. Hneď začiatok nakopne Radiohead s neskutočným songom Creep. Film bol naďalej poprepletaný hudobnými peckami a hudobní fajnšmekri si prídu na svoje. Líniu venovanú hudbe uzatvára aj potitulková scéna. Mimochodom, herecké obsadenie Willa Poultera bol podľa mňa fail. ()

teekanee

Nevím jestli to má na perfektní jedničku, ale určitě je to lepší než i tak povedená dvojka. Soundtrack a akce jsou tradičně top a vtip dialogům taky neschází. Opravdu jsem ale nečekal, že film bude i poměrně emocionální. Rocketovovi flashbacky mi, nestydím se říct, docela orosili oči. Velká chvála Gunnovi, že snad jako jediný dokáže udržet kvalitu na levelu před Endgame. 85% ()

Nominace na Ceny Akademie zveřejněny

Nominace na Ceny Akademie zveřejněny

23.01.2024

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

VOD tipy na konec srpna