Banda gangstrov závislých na zločine našla seberovného - gangsterského policajta, ktorý sa v trestaní zločincov výslovne vyžíva. (Forum Film SK)

Oveckin8

Konečně mega našlapaný akční film. Big Nick alias Gerard Butler jako hlavní postava filmu opět nezklamal. Od první minuty začíná film akcí kde při přepadení obrněného vozidla vznikne přestřelka mezi policisty a gangstery. Od této chvíle začíná příběh, který má vše co má mít akční film. Na místo činu přijede zásahový tým úřadu Sherifa. Jelikož se jedná o vraždy policajtů tak se k tomu přidá i FBI s kterou Nick moc dobře nevychází. Během filmu jdou vidět domácí trable Nicka, který je tak zabraný dopadením Gangů, že zapomíná i na svoji rodinu. Ačkoliv má film přes 2 hodiny což bývá u akčních filmů většinou problém, tak u tohoto filmů se to říct nedá. Film si drží sledovanost a nejsou v ní zbytečné natahovací scény. Jak je napsáno v obsahu tak banda Gangsterů se snaží vyloupit losangeleskou pobočku Centrální banky USA což se zatím nikomu nepodařilo. Film má zajímavý a překvapivý závěr jenž podtrhuje skvělé výkony všech hlavních postav, takže do poslední chvíle nebudete vědět co se stane a jak to celé skončí. Pokud hledáte film na pěkný večer tak tenhle film vám vřele doporučuji a za mně dávám tomuhle filmů 5 hvězd a 80%. ()

RomaS

Steroidová jízda kde ti špatní a dobří nemají tak jednoznačné pozice a kde i přes pouhé, ale parádní dvě akce se jedná o povedený atmosférický film obsazený správnými chlapáky. ()

FandaF

Butlera jsem nikdy neměl rád, ale tady v tomto filmu mě přímo vrcholně sral. Sejmul bych ho hned v prvních minutách. Ale néé, kazil celý film až do konce... Bez něj by to bylo skoro až na 5*. ()

Tomas_PO

Tak toto mohol byť po dlhom čase akčák za 5 hviezd! Gerard Butler do tejto role proste pristane, jeho squad je skvelý, ‘antisquad’ zase dokonale charizmatický. Pýta si to však hlbšie previazanie s postavami, ktoré okrem manželského a rodičovského puta film postráda. Veľa mikropríbehov bolo načatých, no nerozvinutých, na škodu vývoja deja. ()

buchannon

Vždycky jsem chtěl být bankéřem... ...ve spermabance. Tam totiž hrozí prakticky nulové nebezpečí vyloupení, i když by se teoreticky mohla objevit nějaká ženština, která ujíždí na zázračném mužském produktu. A teď vážně. Tento film se rozjíždí pomaleji, prakticky celou dobu se toho moc neděje, rozhodně jsem čekal akčnější jízdu. I když to nebyla vyložená nuda, tak ho musím hodnotit průměrně. ()

Eridan

Neusnul jsem, ale jinak tam nebylo prakticky nic noveho, co bych uz jinde nevidel. Jo a dokonalou loupez si tedy predstavuju jinak ()

jjjerry

Dobré napětí od začátku do konce, jen delší stopáž trošku kazí zábavu. Úvodní přestřelka byla perfektní. A správnej policajt, kterej musí snad každýmu od začátku do konce lízt na nervy. Až na pár děr, celkem slušná reálnost, žádná "kobra 11". Nechybí takový ten jemný nenucený vtip, který dokreslí atmosféru. Jen škoda, že si film hraje na "obvyklé podezřelé", ale bohužel nemá takovou psychologickou kvalitu. ()

Franki69

Policajtská testosteronová jízda Geralda Butlera. Jeho protivník Pablo Schreiber taky není žádný máslo a jak se na tuhle povedenou žánrovku sluší a patří, dojde na finální vyřizování mano a mano, pochopitelně s létajícími kulkami. Dokonalá loupež je povedenej akční trihller, a jako bonus s několika vtipnými citacemi slavnějších filmových předchůdců. Třeba vyzvednutí dcery a seznámení jejího ctitele s tatínkem vyvolalo moc pěkné reminiscence na Bad Boys nebo Lethal Weapon. A bylo jich tam víc. Vkusně zařazených, atmosféru dobré kriminálky tyhle vtípky nijak neshazujících. Dávám 80%..Butler je pořád badass. ()

moriero

Nemám tyhle testosteronové výplachy moc rád. Ale někdy mě mile překvapí. A někdy mi z nich spadne brada. Pánové, tohle tedy byla jízda. Opět jeden z řady snímků, kdy lupiči jsou mnohem, mnohem charismatičtější než poldové. Tuhletu skvadru šerifů byste rozhodně potkat nechtěli. Zato byste chtěli patřit do týmu supersympatických zlodějů. Kdo skutečně tahá za nitky, jsem odhalil až asi 5 minut před koncem. Takže paráda. A musím ocenit autentičnost policejní - a vlastně i lupičské - práce. Za mě 85%. ()

bonovox

Film výrazne pripomínajúci Heat alebo The Town ale o dosť slabší. Hlavne dej je veľmi pomalý a aj záver je trochu pritiahnutý za vlasy. Butler je ale perfektný. ()

Hlemist

Náhodou skvělý....nebudu tak dobrej jako ostatní chytráci tady, ale na večer je to skvělá podívaná....Dávám čtyři...což je max, protože pětku dostane jen deset filmů. ()

Radek273

Poněkud chaoticky podaný příběh, který se velmi pomalu rozjíždí a teprve konec stojí opravdu za to. Tvůrci nám servírují jednu zbytečnost za druhou, jež celkově nehrají roli. Snaží se navodit drsnou atmosféru tvrďáckými monology, nicméně podání představitelů to většinou celkově shazuje. Konec je duchaplný, překvapivý a úsměvný (ve smyslu: "dost dobře to provedli"), ale je vykoupený hodinou a půl průměrného nezajímavého děje. ()

Gregor_Samsa

V Reflexu jsem kdysi četl doporučení, tak jsem to sosl a čekal na novou TV, aby to stálo za to... a ono to bohužel za to nestálo. Vykradený Heat z toho kouká v každém druhém záběru, ale na rozdíl od Pacina a De Nira tady nelze hercům věřit v podstatě nic, atmosféra je umělá, nevtahující, celé to je takové nereálné, rádoby tvrďácké a husťácké, ale bohužel ploché a přes snaživě exponované scény v podstatě bezpohlavní. Prvek očekávání, prvek zklamání, klasika – kdo viděl Heat, tak ať tohle radši nechá být... [40%; 2019-02-24 Home sweet home] ()

DJMaroko

Námět i akce skvělé jen to zapracování trochu pokulhává všichni se nakonec nechají odprásknout moc lehce jedním poldou. Mimochodem český dabing opět slabota Gerard Butler celou dobu přežvykuje a pomlaskává až to začíná být protivné. ()

tomino28

Akční scény jsou zde zvládnuty s přehledem a celé se to tváří drsně, ale jako celek to úplně nešlape, jak by si asi tvůrci představovali. Hlavní problém je nadměrná délka a místy až příliš rozvláčné tempo. Děj zabředává až do nezajímavých detailů a ne vždy dává všechno smysl. Na konci sledování se mi vybavilo Affleckovo Město, ale to je zcela jiný level filmařského řemesla. ()

kolly13

Bankovní loupež po sté, ale hlavně jinak, to je na palec nahoru. Akce, emoce, tempo. Dokonce i stopáž nevadí. Není to The Best, ale je to víc než většina podobných. ()

Gerard Butler chce zachránit svět

Gerard Butler chce zachránit svět

27.06.2020

Herec Gerard Butler patří v Hollywoodu už řadu let k akčním jistotám. Nehraje sice v těch největších blockbusterech a jeho filmy v kinech čas od času šeredně vyhoří, hvězda snímků 300 nebo Pád Bílého… (viac)