Nesmělý Lionel a horkokrevná Paquita si nejsou souzeni. Panovačná matka jejich vztahu brání i po smrti. Kousla ji totiž obávaná krysí opice a tak se po smrti proměnila v olezlou zombie. Lionel, novodobý Norman Bates, však své tajemství neskryje před prohnaným strýcem, který má zálusk na dědictví i Paquitu. Schyluje se k exkluzívní párty a jenom on ví, že všechny zombie je třeba rozsekat, četl totiž americké comicsy. (oficiálny text distribútora)

desolator6

Tento film je je jeden veľký omyl. Najprv som si myslel že je to nejaký zlý vtip. Nelogické zvraty, chovanie, nelogické správanie postáv. Neviem čo chcel režisér natočiť, ale rozhodne sa mu to nepodarilo! Ak to bol horor, tak zlý, ak to bola komédia, tak zlá. Film sľuboval poriadnu dávku krvi, ale pritom som sa ho dočkal iba posledných 20 minút. Zvyšok bol pre mňa úplna zbytočnosť. Chcel som poriadnu dávku mäsa a mŕtvych, ale dostal som len veľa detailnych záberov na nechutné ksichty zombie, trtkanie zombie (to čo malo znamenať???) a farára ovládajúceho kung-fu. Toto už nikdy viac!!! ()

siloalampa

Tak akože v živote som už videl veľa veľa kktín, ale TOTO?!? Na to treba mať naozaj talent. (A pevnú vôľu, aby ste to dopozerali do konca...) ()

foundation

Neskutocna spickova 100 minut trvajuca krvava zabava ktora patrila patri a bude patrit nech sa deje neviem co,medzi to uplne najlepsie co kedy bolo v tomto zanri natocene. Dovod koli ktoremu som Braindead ignoroval az doteraz mi je naozaj zahadou. Znechutenie? Ohavnost? Zvratenost? Alebo vynikajuco natocena a genialne pozeratelna cierna komedia? Kazdemu dle libosti. Ked sa na konci zjavila ,,maminka,, na chvilu som vazne iba cumel co to dokazal Jackson vymysliet :D ()

bif

Tak tohle je vážně mazec, natáčení musela být neskutečná sranda! Mě to neskutečně bavilo, mnohokrát jsem se zasmál a jelikož jsem už jako malej kluk běhal po zahradě s kamerou a hráli jsme si na film o zombies, tak k tomuto filmu mám vážně blízko. ()

luccash

Spolu s Evil Dead asi nejlepší mix hororu a komedie co znám. Za ty hektolitry krve, desítky zombie, vrazdící vnitřnosti, tuny hnusu spolu s nezapomenutelným černým humorem nemůžu hodnotit jinak než za plný počet! Jo a scény se zombie miminem jsou stejně nejlepší. :D ()

ortoncz

Tehle film , to je něco naprosto neuvěřitelného. Hektolitry krve a kopce srandy. Peter Jackson je opravdu šílenec :D. Výborný film o vztahu matky a syna + něco navíc :). ()

longercz

A to jsem si myslel, že Lesní duch je ultimátní úchylárna. NENÍ, na tohle to opravdu nemá. Podle tohoto filmu se může určovat míra hnusu pro všechny ostatní. Na druhou stranu musím vyzdvihnout originalitu každého úmrtí, smysl pro detail, často dost povedené komické scény a taky to, že když už si myslíte, že jste viděli všechno, přijde zase něco co vás přetáhne přes hlavu a vy zůstanete s otevřenou pusou. Pokud to teda přežijete bez hozené šavle, čeká vás jeden z vrcholů žánru ultra-psycho-krvavého hororu. ()

sokiss

to je tak stupidní, až je to vlastně geniální. opravdu větší blbost jsem neviděla a asi zas jen tak neuvidím. ve stejnou chvíli se vám zvedá kufr a dostáváte záchvat smíchu. neuvěřitelný! ale dost jsem se bavila (až jsem sama sebe překvapila, že to tak je)... tento film všem doporučuju. nejlépe s partou přátel. a ještě nejlíp v lehce podnapilém stavu. a zábava je zaručena! ()

HOFMAN

Tento film je skutečně to nejhnusnější, co jsem kdy viděl. Maximální hodnocení nemohu dát kvůli tomu, že už si nikdy nedám můj dříve oblíbený pudink s malinami, aniž bych se nepoblil. ()

palmrus

Velmi vtipný komediální RPG hack and slash horor, samozřejmě s hlavním bossem v podobě zlotřilé, zmutované zombie matky hlavního hrdiny. ()

caramell

Že se to stane jedním z mých nejoblíbenějších filmů jsem nečekal. Film neskutečně krvavý a neskutečně vtipný. Jsou tam tak krásné postavy, tak úžasné scény, tak užasné hlášky , že se člověk neubrání pokušení, že by Jackson mohl od nějakého studia dostat půl miliardy jako na Hobita a natočit znovu nějakou podobnou řežbu, jako za mlada. Kultovní film. 100% ()

Biopler

Znásilnenie filmu. V záverečných desiatich minútach som popíjal čaj a po dopozeraní som chytil taký grg, že sa mi do úst vracal obsah večere. To sa mi pri filme ešte nestalo. Myslím, že ďalej nemusím komentovať. ()

Nail

Tak toto je TOP horror/komedie co kdy bylo natočeno, jediné co by tomuhle snímku mohlo konkurovat tak snad jen Beetlejuice. Tohle jsem viděl jako náctileté, popravdě už přes 10 let jsem to neviděl, ale scény se mi vybavujou do teď. Je to prostě klasika, které se Vám zažere do paměti a z hlavy ji jen tak nedostanete. Díky Péťo za tenhle snímek. ()

Schlierkamp

Novozélandská hororová zombie komedie, v níž je matka hlavního hrdiny kousnuta agresivní krysí opicí původem z Ostrova lebek, jižně od Sumatry. Následky se projevily záhy dle očekávání, z matky (E. Moody) se stala oteklá, rozpadající se příšera, toužící po krvi ostatních osob. Její syn, ušlápnutý a nejistý Lionel Cosgrove (T. Balme), brzy odhalí změnu chování své matky a když se kolem něho začínají objevovat podobně agresivní mrtvoly, zavře je do sklepa a bláhově se snaží celou záležitost ututlat. Snímek známého režiséra P. Jacksona, jehož vrchol tvorby měl teprve přijít, se vyznačuje vysokou nápaditostí a také vtipností. Zejména mě pobavily scény se zombie-kojencem, které se narodilo pokousané ošetřovatelce (B. Kendall) a místnímu faráři. V okamžiku, kdy Lionelův primitivní strýček pořádá v domě velkou párty, podaří se ve sklepě zamčeným zombiím vmísit se mezi popíjející osoby a počet pokousaných strmě stoupá. V roli Lionelovy přítelkyně Paquity se objevila Španělka Diane Peňalverová a spolu s Lionelem, který ke konci objevil efektivní způsob na likvidaci početných oživlých mrtvol, se jim podařilo nemrtvé agresory nekompromisně zneškodnit. V závěru ještě Lionel zneškodnil svou matku, jejíž tělo se mezitím rozrostlo do obludných rozměrů. Přes veškerou hrůzu nahánějící atmosféru a závěrečnou krvavou lázeň si snímek uchoval svůj parodický nádech a zábavnost. ()

kondor77

Zábavná studie o toxickém vztahu mezi synem a matkou, završená nadmíru krvavým závěrem, který se nevyhýbá úmyslně přepálené brutalitě a černému humoru. ()

Zombo

Nejúchylnější, nejkrvavější a nejparodičtější komediální horor, co byl kdy natočen a který už nemůže být překonán. Sice ze zásady nesouhlasím s masovým vyhlazování zombíků, ale i tak na mě udělala silný dojem hláška: "Party is over!" a hlavně to, co se odehrávalo po ní. Stále trvám na tom, že P. Jackson není normální člověk a úspěšně z toho těží. ()