Réžia:
Seong-cheol BooScenár:
Yeong-nam MoonHrajú
So-eun Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Doogeundoogeun seupaikeu (2016) (seriál)
Bameul geotneun sunbi (2015) (seriál)
Jae-rim Song
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Toowikseu (2013) (seriál)
Kkotminam ramyeongage (2011) (seriál)
Yong Jang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Poolhawooseu (2004) (seriál)
Oktapbang koyangi (2003) (seriál)
Gyoo-ri Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Angkeumhan dolsingnyeo (2014) (seriál)
7Keup kongmuwon (2013) (seriál)
Seon Yoo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ildan ddeugeobge cheongsohara (2018) (seriál)
Keurimineol maindeu (2017) (seriál)
Dae-cheol Choi
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Vagabond (2019) (seriál)
Zlatá lžíce (2022) (seriál)
Wan Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Cheongookeui namoo (2006) (seriál)
Gook-hwan Jeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Gaksital (2012) (seriál)
Byeong-joon Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Seo-yeon Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gapdongi (2014) (seriál)
Geokjungmaseyo, gwishinibnida (2012) (seriál)
Ke sera, sera (2007) (seriál)
Hye-seon Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Daejanggeum (2003) (seriál)
Naui yoogamseureowoon namjachingoo (2015) (seriál)
Yoo-jeong Seo
Južná Kórea
Yeong Ah
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Deurim hai (2011) (seriál)
Yagyungkkoonilji (2014) (seriál)
Seung-woo Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hojič (2014) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Ga-eun Seo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Pongdangpongdang Love (2015) (seriál)
Můj nesmělý šéf (2017) (seriál)
Bo-hee Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ailiseu (2009) (seriál)
Gyeolhoneul gidaehae (2014) (seriál)
Hong Cheon Gi (2021) (seriál)
Mi-young Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (seriál)
Baramui hwawon (2008) (seriál)
Ajikdo gyeolhonhago shipeun yeoja (2010) (seriál)
Joey Albright
Najlepšie seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Děti Slunce (2016) (seriál)
Ji-on Yoon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Bimileui seob (2017) (seriál)
Ssaikopaeseu daieori (2019) (seriál)
Chan Ji
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Miseuteo giganje (2019) (seriál)
O! mai reidi (2010) (seriál)