Doogeundoogeun seupaikeu

• Južná Kórea 두근두근 스파이크 (viac)

Přestože je volejbalové mužstvo na střední škole Daehan poslední, snaží se dosáhnout na vrchol. Po nedorozumění s kapitánem družstva se volejbalová bohyně Kang Se Ra (Hwang Seung Eon) stává jejich trenérkou, aby se vyhnula potenciální žalobě. Ale věci nejsou o nic jednodušší, protože Se Ra a hvězdný hráč Daehanského týmu Jae Woong (Song Jae Rim) si jdou neustále po krku. Naplnění láskou ke sportu - a postupně i láskou ke své trenérce - zvládne se tým dostat na vrchol? (Anapi)

jarah

Napriek nízkemu ratingu tohto webového seriálu som sa dobre bavila. Oddychovka bez intríg, zákerných rodičovských komplotov, únosov a úmyselných zranení. Proste príbeh z volejbalového sveta a kto ten svet niekedy okúsil, príjemne si pri tomto seriáli odpočinie. Nejde o top dielo, ale za dobré obsadenie, správnu chémiu medzi protagonistami a športový zážitok hodnotím tak ako hodnotím. ()

Vavča

Velice příjemná sportovní jednohubka Sohu TV vyrobená jako webový seriál. Volejbalová asociace Koreje si spíchla na zakázku promo seriál a výsledek není vůbec špatný. Perfektní hlavní dvojka, co se neustále špičkuje, oba vysekávají svoje role s grácií, přihrávají tradičně různé postavičky a charaktery, které někdy pobaví. Sportovní stránka je někdy lehce upozaděna kvůli romantice, ale je tam v dostatečné míře. I provařený námět, from zero to hero jde udělat poměrně svěže a zábavně, neseděl mi střih série, stačilo vyjmout některé zbytečně se opakující segmenty, udělat z toho 4 delší díly. Pak by šlo moje hodnocení ještě o hvězdu výše, hlavní dvojka má mezi sebou fakt přitažlivost, nejsou nikdy otravní nebo trapní. ()