Ssaikopaeseu daieori

• Južná Kórea 싸이코패스 다이어리 (viac)

Yook Dong-Sik (Yoon Si-Yoon) pracuje v makléřské společnosti. Je plachý, neumí se naštvat ani na lidi, kteří se na něj dívají svrchu a využívají ho. Když se pro něj stane situace neúnosnou, rozhodne se spáchat sebevraždu, díky čemuž se stane svědkem probíhající vraždy a získá deník sériového vraha, obsahující záznamy o jeho vraždách. Yook Dong-Sik utíká i s deníkem z místa činu, ale cestou ho srazí auto policistky Sim Bo-Kyung (Jung In-Sun), a Yook Dong-Sik díky nehodě ztrácí paměť. Po přečtení deníku se Yook Dong-Sik mylně domnívá, že je tzv. Predátorským vrahem a jeho osobnost se začíná měnit. Sim Bo-Kyung, která je zvídavá po svém otci, se s Yookem Dong-Sikem spřátelí a rozhodne se s jeho pomocí chytit vraha maskujícího své vraždy jako sebevraždy. „Predátorský vrah“ Seo In-Woo (Park Sung-Hoon) pracuje jako ředitel makléřské společnosti, kde pracuje Yook Dong-Sik. Ztratil deník, ve kterém podrobně popisoval své zločiny a nyní se cítí nejistě. Svoji pozornost zaměřuje na Yook Dong-Sika... (Lucienka09)

mmatuli

Slušná komedie. Ušláplá kancelářská krysa utrpí ztrátu paměti a myslí si, že deník psychopatického vraha, který našel, je jeho. A podle toho se začne chovat 😂 o vtipné scény není nouze, na odreagování dobré. ()

ChArLeNe

Krimi thriller a komédia a funguje to spolu. Bola som prekvapená, že komediálne scény sa nachádzali až do poslednej epizódy. Dong Shik a predátor sú skvelí, a rovnako aj sused, ktorý sa skamarátil s hlavným protagonistom, takého skutočného kamaráta by si prial azda každý. Páči sa mi, že uvidíme rodinné pozadie hlavných postáv, ako rôzne rodinné vzťahy vyprodukujú rôznych ľudí - jeden psychicky poznačený ranami "som nemilovaný" & "som slabý" a druhý ranami "som hlúpy" a "som zlý". Seriál má dokonca aj posolstvo - môžeme si vybrať, kým chceme byť než sa nenávidieť či hodiť flintu do žita. ()

Meeryan

Geniální a vtipný příběh... sice tam byly nejasnosti a věci, které mi vadily... Dong Shik bavil, debilně jednoduchý človíček a časem překvapí... Predátor byl výborný. Moc mi vadila Sim Bo-Kyung, ta herečka byla na zabití, mám pocit, že neumí ani mrkat! Předvedla velmi špatný herecký výkon, jinak by to bylo za **** až ***** hvězdiček. Bohužel jen 3*** ()