Mimoni jsou sekáči

• USA Mower Minions
Animovaný / Krátkometrážny / Komédia / Rodinný
USA, 2016, 4 min

Mimoni se nabídnou páru důchodců, že jim posekají zahradu. Stařík se stařenkou s nabídkou souhlasí a pak už se dějí věci. Mimoni sice nejsou z nejšikovnějších a zkušení zahradníci též nejsou, ale když se rozhodnou něco udělat, žádná překážka pro ně není nepřekonatelná.
Film byl promítán jako předfilm k Tajnému životu mazlíčků. (Jezinka.Jezinka)

kaylin

Jednoduchý krátký film, který hraje na to, že Mimoni jsou prostě zábavní, když dělají zmatek. A tak pobaví důchodce ve filmu a možná i diváka. Je zde sem tam nějaký ten dobrý vtípek nebo gag, ale tohle rozhodně není jeden z těch krátkých filmů, které si budete dlouho pamatovat. Prostě jen pět minut, kdy se trochu zasmějete. ()

nash.

Trhlé, zběsilé, zábavné, a i když to není žádný ultimátní klenot, přece je to zábavnější než Tajný život mazlíčků, kterým to dělalo předskokana. ()

Stanislaus

Další z mnoha "žlutých" jednohubek, ve které se Mimoni opět marně snaží něčeho dosáhnout - a to velice chaotickým, ale o to více zábavným způsobem. ()

spaceboyCZ

Miluju!! Mimoni jsou prostě něco, co udělalo můj život bohatším..bohatším o jejich slovní zásobu, jejich hlášky a gagy, které jsme tak nějak převzali a používáme je i běžně doma =D. ()

Aljak

Stále milé, našťastie sa Mimoňov človek ešte "neprežral" (aj keď všetko to pomaly ale isto k tomu speje), takže takéto mini-filmiky sú vítanou predohrou pred iným animákom. Čo je však celkom paradoxné, tak toto predjedlo ma dokázalo zaujať asi viac ako hlavný chod v podobe The Secret Life of Pets. ()

BOURQUE

Pre Mimoni stačí malý priestor a málo času na to, aby dokázali diváka zabaviť. „Mimoni sú sekáči“ obsahuje niekoľko potenciálnych nápadov, ktoré stáli by za to lepšie spracovať. V tých štyroch minútach je to akýsi kavalkád, ktorý síce neurazí, ale ani nenadchne. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Mouchal

Pokud ještě nemáte těchto žlutých přizdištváčů dost, tak šupky dupky do kina na "Mazlíčky" a doplňte si tak sbírku všemožných filmů, kraťásků, figurek, hrnků, záchodových mís a čehokoliv, co má za hlavní motiv právě tyto podivuhodné banánovité stvoření. Pro ostatní - jedná se o vcelku vtipného a povedeného předskokana, ale kvůli němu si ten lístek do kina přece nekupujete. 60% ()

blondboss

Tak toto bol naozaj slušný mimoňský nášup zhrnutý do pár minút. Pre tých, čo prišli do kina a uvideli tento predkrm, tak sa im nečudujem, že sa tešili vo veľkom. Naozaj som sa pobavil. 80 % ()