Legendy sa stretnú vo filme Godzilla vs. Kong a osud sveta bude visieť na vlásku. King Kong sa svojimi ochrancami vydá na nebezpečnú cestu, aby našiel skutočný domov. Neočakávane sa však ocitnú v ceste rozzúrenej Godzille, ktorá ničí planétu. Epický stret medzi dvomi titánmi, vyvolaný akýmisi neznámymi silami, pomôže odhaliť tajomstvo, ktoré leží hlboko v útrobách Zeme. (Continental film)

Sydonai

Jak se film bude vyvíjet a nakonec dopadne víte již po 20 minutách a hezky sestříhané boje to moc nevynahradí. Postavy, které jsou vám ukradené více než ve kterémkoliv předchozím díle jsou nesympatické a otravné až běda. Palec nahoru za hezké CGI a odvahu bojových scén za denního světla. 50% ()

dannyyy

Tak tohle byla peee.....počkej si.....cičkaaa! Hodnocení to má zde nevalné, ale pro mě to bylo hodně milé překvapení, protože nejsem zrovna fanda tohoto žánru. Velkolepá bitva Titánů, skvělé efekty, neskutečný vizuál obou světů...faaakt jsem se nenudil a hltal každou scénu nalepený u velké televize s pořádným audiem, abych si alespoň trochu připomenul atmosféru kina, protože tenhle film do kina sakra patří! Jo, a v Kongovo světě se dozvíme, proč se mu vlastně říká "KING" Kong. 90% ()

Kopi1

Těšil jsem se a podle prvních zahraničních recenzí to vcelku obstálo, teď po zhlédnutí jsem ale bohužel poměrně zklamán. Velmi slabá dějová linka s prázdnými scénami, postavy jsou takové nějaké jenom hozené do prostoru, aby se tam něco 'dělo', vedlejší linka s Millie Bobby Brown je úplně zbytečná, spousta klišé věcí se zde také najde. Klasicky zde máme zlou organizaci, která chce konkurovat Godzille, ale hned se to vymkne z ruky, podíváme se do středu Země, kde Kong si vyzvedne svůj Mjölnir a aby toho nebylo málo, tak zničíme polovinu Hong Kongu, protože název města se asi rýmuje s naší postavou (taky mohli bojovat aspoň mimo město). Efekty jak už bývá zvykem, tak jsou zde excelentní, práce s kamerou v soubojích se mi také velmi líbila a i choreografie byla slušná. Bohužel, to je asi tak vše dobré na tomto filmu, nevím proč, ale čekal jsem, že se tvůrci aspoň trochu ponaučí a dají tomu více logiky, ale nestalo se. Takhle je to podprůměrná akční sci-fi s výbornými efekty, souboji a špatně napsaným dějem a postavami. ()

fixaman

Strašná nuda od začátku do konce, naprosto debilní děj a navrch postavy, na kterých vám absolutně nemůže záležet. Finální bitva navíc vypadá jak vystřižená ze Strážců vesmíru. Wonder Women 1984 už není nejdebilnější blockbuster tohohle roku! ()

CaptainCzech

Ohledně scénáře jsem nic nečekal, nic jsem nedostal a tak nejsem nijak extra zklamán. Celá linka s Millie Bobby Brown stála za hov*o stejně jako v Godzille 2 a to jak se snažili udělat padoucha z chlápka, který se snažil udělat stroj jenž by chránil lidstvo? Opravdu ''hajzl'', jasný udělal několik přešlapů, ale záměr byl dobrej. Naopak linka ohledně Konga byla, alespoň zajímavá. Bitka na lodi zbytečnost, ale ve městě solidní nářez (i když nic moc choreografie, ale na efekt dobrý) jak mezi sebou, tak i pak proti MechaGodzille. Nejvíce uznávám, že Godzilla je ultimate fighter (čti jako: absolutně nepřemožitelné a nezranitelné monstrum), kdy nasype Konga a pak svádí vyrovnaný souboj s MG. Hold God je víc, než King. Hudba je hrozná a absolutně se sem nehodila. Za mě solidní 3* ale další snímky z tohoto světa úplně nepotřebuju. ()

sadlokan

Tento film se opírá o teorii"HDZ".Hodně Dutá Země.A měl by dostat ocenění akademie za práci s měřítkem.G a K na letadlové lodi tančí si.Hvězda za...já vlastně nevim za co. ()

Hapretor

Zas jedna kravina do fronty ... Eiza Gonzáles má hezký zadek a umí dělat dobrý otrávený ksichty ... měla tu debilní, však vtipnou roli ... díky sem se aspoň párkrát zasmál ... Naopak Millie Bobík Brown byla na pěst - nalíčená jako štětka a dominantní jak vyherkaná děvka ... hrůza ... Alexík Skársgard sympaťák jako vždy ... na zabití času ok ... jinak zbytečný film - jako všechny podobné ... ()

Rockerman

Na tuto směs Godzilly, Konga a Cesty do středu Země je zase třeba vypnout pár mozkových závitů a dá se to celkem přežít. Děj filmu je naprosto nepodstatný a mohlo by se to líbit dvěma skupinám diváků. Těm, kterým se líbí dokonalé triky a efekty a také těm, kteří věří že někdo řídí tento svět, nejspíš ilumináti. ()

agassi68

Digitálny bordel v spojení s nesympatickými hercami a divným dievčatkom, ktoré sa hrá na stratu sluchu zviedli úporný boj s Kongom, Godzillou a Mechagodzilou. Výsledkom je nič neriešiaca remíza. Takto sa to nerobí do psej matere.. ()

Kulda24

Covid zeslábl a já si pro otevření kin nemohl vybrat slibnější snímek! Warneři si s vizuálem opravdu vyhráli a když se na plátně začnou rvát všechny ty bestie, jenom jsem se s otevřenou pusou usmíval a říkal si, jak mi ty sci-fi zážitky z kina chyběly. Film rychle plyne, nádherně vypadá a vlastně to je tak všechno pozitivní, co o něm lze říci. Rozhodně nelze očekávat nějaký propracovaný scénář, ale tentokrát to bylo opravdu hloupé a mnohdy si budete klepat na čelo nebo si trhat vlasy. Postavy a jejich příběhy mě nakonec vůbec nezajímaly a popravdě jsem vždy jenom čekal kdy na scénu přijde jedno z monster, protože v tu chvíli člověk věděl, že se bude náramně bavit. Finále alá obyčejný alkohol zabije high tech godzillu byl opravdu poslední hřebíček do mého scénáristického smýšlení. Skvělý kino zážitek, kde se musíte odprostit od příběhu a postav. U mě to stačilo na 55%. ()

BOURQUE

Remake a pokračovanie zároveň. Režisér Adam Wingard vsadil na zvláštne efekty, na monumentálnosť a boj titánov. Všetky ostatné veci (postavy, herecké výkony, scenár, ...) išli bokom. Výsledkom je film, pri ktorej nie je potrebný premýšľať, len sa pozerať. Keby ste chceli do toho vidieť viac, tak už aj tak krehká kompozícia by rozpadla na menšie kúsky. Film, ktorý nejako funguje len na plátne v kine s dostatočne dobrou zvukovou výbavou. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

helloween93

Dlouho jsem film odkládal, protože jsem se po předešlých dílech obával, jak chtějí MonsterVerse ukončit a co bude Kong proti OP Godzille dělat. Od režiséra Wingarda jsem viděl jen nové Blair Witch a po něm jsem zase chtěl ukončit sebe. Godzilla vs Kong je to, co člověk očekává, další gigantická řežba v ulicích měst se standartním cgi a pokulhávajícím příběhem. Storyline s Mechou bylo asi jediné rozumné řešení, jak sérii ukončit. Nemohu říct, že bych se nudil. 3* ()

Olík

Pudl vs. jezevčík, Klokan vs. vombat……tady prostě vždycky víte, na čem jste. I když musím uznat, že střet těchto mýtických legend roku 2021 je o stupínek víš, než většina podobných megazvířatkovštin. Hlavně efekty jsou na docela slušné úrovni. Taky herecké obsazení jede první ligu (je tam ten kluk, co hrál ve Vánoční kronice :D)….ne, dělám si srandu. Samotná zápletka je vlastně očekávatelná s tím, že když proti sobě vypustíte, takové dva béčkové symboly, různým lapsusům se jenom těžko vyhnete. Ale celkově na tu bídu, docela stravitelná kravinka. ()

Tomo

Docela zklamání. Záběry na monstra jsou na filmu to nejlepší, jinak se ale jedná o jednu velkou slátanino a film nedrží moc pohromadě. Trailer z toho vytěžil maximum. Skull island zůstává nepřekonán. ()

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

17.03.2023

Studio Legendary míří od Warnerů k Sony

Studio Legendary míří od Warnerů k Sony

29.11.2022

Produkční a mediální společnost Legendary Entertainment, stojící například za sérií filmů Godzilla & Kong a zejména za chválenou spektakulární sci-fi Duna, dosud své filmy v posledních letech… (viac)

Druhá Duna mění datum premiéry

Druhá Duna mění datum premiéry

01.07.2022

Studia Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures oznámila nová data premiér pro své dva stěžejní snímky. V obou případech se jedná o sequel k úspěchům z období pandemie, kdy každý film vydělal více… (viac)