Stranger Things - Season 3

(séria)
Dráma / Fantasy / Horor / Mysteriózny / Sci-Fi / Thriller
USA, 2019, 7 h 29 min (Minutáž: 50–78 min)

Tvorcovia:

Matt Duffer, Ross Duffer

Winona Ryder, David Harbour, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Noah Schnapp (viac)

Nová láska. Nové obchodní centrum. A vzteklé krysy, které běží za nebezpečím. Prostě léto roku 1985 ve městě Hawkins. I jediné léto ale může změnit úplně všechno. (Netflix)

AndrewNewman

Jedna hviezda dole za už po tretíkrát v podstate to isté. Ak príde ďalšia séria dúfam, že to už bude trošku o niečom inom. Inak to ale bola skvelá jazda, plná výborne zahraných postáv, skvelého monštra, desivej hudby, nostalgickej hudby, puberťáckych trampot a pod. Stále to má čo ponúknuť. Najviac ma však dostal ten srdcervúci koniec a to, že El už nieje taká El ako predtým. ()

PaTeXx

Lepší než první, ale jen o trošku horší než druhá. Přesněji o sedm centimetrů. Jen vás Duffery, prosím, ať tohle není poslední série. Takhle černě to přece skončit nemůže. ()

Dejf4

Na 3. sérii se stále krásně dívá. Je to sice již mírná recyklace, ale všechno vynahrazuje práce s kamerou, střihem, výbornou akcí, atmosférou a především postavy!!! Ty i kdyby hráli v dokumentu o pletení tak je prostě milujete. Tvůrci si jako vždy dávají na charakterech postav záležet a úspěch seriálů stojí především na nich! Máme tu skvěle vyvážený humor a plno scén, které si zapamatujete. Těším se na pokračování. 9/10 ()

Marcas

9,5/10. Brilantní a impozatní podívaná. Každá série mě baví víc a víc a doufám, že to tak vydrží co nejdéle. Příběh je skvělý, stejně tak jako atmosféra, která naprosto famózně přeskakuje mezi letníma prázdninama, kdy je vše uvolněné a řeší se "dětské" věci, a mezi hororem a tím zlem, které v městečku Hawkins pomalu roste a sílí a čeká na svoji příležitost. Druhou půlku série jsem dal na jeden nádech a na konci jsem nemohl uvěřit, že už další díl nebude. Emoční stránka zde znovu funguje výborně a opravdu se nemohu dočkat další série. ()

Nikolas__

Více retro, ale nejslabší série. Zkazily pár postav a už to bylo více tlačené na tu zábavu, a komediálnost. A navíc tu máme čtyři zápletky - hlavní, ta je super, tu okolo báby a krys, ta je hrozná, ta okolo obchoďáku, ta je nudná a přehnaná, a zápletka Hoppera je prostě bolest. Cesta o finále je dost rozpačitá. Občas se objeví dobrá epizoda a samotné finále je výborné, ale prostě to nebylo ono. 6/10 ()

fimler

Tak něco málo k třetí sérii. Je zde o dost více ječení, brečení, vřeštění, což mě po chvíli dost přestalo bavit, taky začíná seriál více a více stavět na nerealističnosti a tuto sérii doprovázelo opravdu hodně dialogů, které bych klidně ubral a ze začátku už udělal sérii více akční. Těch nerealistických situací, které tentokrát byly pro obyvatelstvo na 100% nepřehlédnutelné, by si už dávno všimlo tolik lidí, že i celý svět by věděl o tom co se ve městečku Hawkins děje, ale zde jak kdyby ostatní lidé mimo naši hlavní skupinu neexistovali, též moc nepřidává na realističnosti fakt, že šerif zde už zabíjí jednoho po druhém nebo to, že umírají lidé jak na běžícím pásu a nad tím se taky ani jedna z postav nezastaví a nebo i samotné děti/teens se ani na sekundu nezamyslí a klidně vezmou na svou obranu opravdu cokoliv od zbraně až po sekyru a nebojí se ji dvakrát využít. Toto už tomu seriálu moc nežeru, jinak stále nemůžu jinak než 5 hvězd, ale už dost s odřenýma ušima. Pokud ve 4. sérii něco nevymyslí už půjdu s hodnocením níže (chce to nového záporáka!! už s touhle sérií udělali chybu, že záporáka nevymysleli nového, Mindflyer měl prostě začít a skončit v druhé sérii). ()

doriana.g odpad!

To teda ne. Už ve chvíli, kdy ta děcka ( hoši stále rachitičtí a s mikádem, ale prý dospívající, páč líbající se) kvůli Bezezubovi vyběhla kopec, jsem se zase nasrala. Byl tam zjevně romantický pár - afroamerický chlapec vypil všechnu vodu a jeho zrzavá Amazonka se na to celou dobu dívala a až pak mu vyplísnila. Já nevím. Možná je to v Americe jinak, ale holka jako tahle by ho v reálném životě logicky už po druhém loku usměrnila. Stačilo říct. A pak by bylo všechno v normálu. Ale ne, tady se dělají z černochů/mužů sobci a ze zrzek/žen ukřivděné kravky. Navíc - ta děcka jsou čím dál ošklivější. A čím dál hůř hrají. Hlavně krvavá nudle, ta už je fakt nesnesitelná. A co nás čeká v druhém díle? https://www.csfd.cz/film/618049-my/prehled/ Trapas.... Ukradené? Zaplacené? Netuším. Ale vím jistě, že na tuhle kopu sraček se už dívat nebudu. P.S. Je mi líto Winony a Davida, hrají taky hrozné hovna. Ale chápu, prachy nesmrdí. ()

JoKKeR

Atmosfericka pecka, ktera tentokrat jede na plny plyn hned od zacatku, akcnejsi, horrovejsi a brutalnejsi. Tuhle jizdu jsem si fakt uzil a zaslouzene jde o nejlepsi serii, samozrejme navzdory tomu mam Mensi vyhrady avsak muze jit jen o muj dojem. Scenaristicky vicemene to same co v predeslich seriich jen lepsi a akcnejsi, uz nekdo zminil ze by mohli prijit z necim jinym a ne tim samim co posledne, dobre tj prvni vec a pak me do oci stipal nuceny humor na ukor logiky postav(plus uz serialove klise zachrany postav v poslednim okamziku, kdy uz sem se toho prejidal) . Kazdopadne jde o male berlicky(me osobni) ktere ve vysledku snad ani nemusi vadit, jinak jde o technicky naprosto dechberouci atrakci, ktera vas nepusti az do konce..pokud nebudete resit kazde lejno tak si to na 110 procent uzijete. Schalne jsem se vyvaroval o cemkoliv konkretne mluvit pac by to byla skoda, uz tak to hrozne rychle uteklo ()

Amalberga

Pořád je to pecka, ale předchozí série byly lepší. Vadí mi, že postavy spolu nejsou schopny komunikovat. To nikomu nepřijde divný, že členové rodiny a kamarádi spolu pomalu od první do poslední epizody nekomunikují? Kdyby se spojili do jedné skupiny a domluvili se, sdíleli spolu informace, místo toho, aby náhodně podnikali riskantní dobrodružství na vlastní pěst, seriál by byl nejméně o dvě epizody kratší. Navíc neustálé omílání vztahů mě taky otravovalo. V mnohých situacích měli prakticky za zadkem příšeru, ale radši řešili, kdo co vlastně ke komu cítí blablabla. Smrt ruského vědce mě docela mrzela, protože tahle postava měla skvělý potenciál. V budoucnu jim mohl být velmi užitečný, znal spoustu informací, taky by byl dobrý na komediální scény, třeba jak se učí anglicky nebo jak se seznamuje s americkou kulturou. Radši bych jeho živého než "Amerikance", který nějak zázračně přežil silný výbuch. P. S. Proč Rusové musí být pořád ti zlí? Proč nezkusí třeba Kubánce, nebo Kanaďany? ()

panki9922

Dovolím si tvrdiť, že emočne sa jedná o najsilnejšiu epizódu. Fakt ma ten záver dostal. A to len vďaka tomu, že tu máme veľmi silné charaktery postáv ktoré sú trpezlivo budované. Som ochotný pominúť fakt, že sa 10 ročné dieťa vlúpalo na supertajnú Ruskú základňu - opätovne. Skvelá hudba, herecké výkony počínajúc týmy detskými až končiac dospelákmi. Uznanie patrí tvorcom aj za vhodné dopĺňanie postáv - Maxim, Billy, Suzie. Obávam sa IV. tej série - Hope bol pre mňa ťahúňom seriálu. ()

meda2016

Třetí serie dělá dojem komiksového pojetí obrazu. Vývoj minulých kopíroval věk svých dospívajících diváků, tato série se vrátila k pojetí základní školy a doslovně omalovánkového a realistického ztvárnění. Zobrazeného zla se netřeba tolik lekat než neznáma, Netflix nemusí tak moc omezit sledovanost. Schematičtí Rusové. Víceré postavy by mohl komicky hrát Jim Carrey jako Maska. Slabota v poměru k předchozímu, i když závěr je povedený. Pro děti 70%. ()

Astonko

Napriek slabšiemu rozjazdu, ktorý ma miestami dokonca nudil, sa to nakoniec (znovu) rozbehne a nenechá vydýchnuť až do poslednej sekundy, a to aj napriek tomu, že sme väčšinu z toho videli aj predtým 8/10 ()

Dawe2

4,5* kdyby to šlo. Kouká se na to velmi dobře a rychle. Herecky není co vytknout. Už je to spíš akční film a horor než Fantasy a Mystery. To mě trochu mrzí. První a druhou řadu ta třetí u mě nepřekonala a těžko je překoná čtvrtá. Nicméne určitě neodolám si ji pustit :-). SPOILER: Je sice pravda, že už počítají s další sérií, ale ten konec jak z Akt X si mohli odpustit. Příště se asi přesunou do Ruska. Aby to s tím Neverending story nepřehnali :-). ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

29.12.2019

Stranger Things: Temný experiment

Stranger Things: Temný experiment

18.06.2019

Vedle očekávané 3. řady mysteriózní retro série Stranger Things, by si měl každý fanoušek seriálu do kalendáře zapsat ještě jedno důležité datum – 8. července. Tento den se totiž na pultech objeví… (viac)