Na staré farmě a hluboko pod obchodním centrem Starcourt číhají podivná překvapení. A Mozkožrout zatím nabírá na síle. (Netflix)

David.Darco

Snáď najvtipnejšia epizóda vôbec. Steve, Dustin, Erica a Robin sú neskutočná parta a momentálne ťahúni seriálu. Hopper sa taktiež oproti poslednej sérii s Joyce dostáva viac do vtipných a absurdných situácií. No a máme tu nespočetné množstvo odkazov. Od E.T.-ho až po Terminátora. Ten je v podstate veľkou súčasťou epizódy. No a záver sa konečne nesie v absolútne hororovom duchu. Skrz pár postáv a situácií sa dočkáme odkazov na The Shining, Zombiekov a The Blob. Čo viac si priať ? Možno už len viac takýchto hororových scén. ()

DJ_bart

"Nebudeš mě zpovídat! Dotáhls do mého domu nepřítele stejně nedbale, jako děcko tahá hovno na botě!" __________ Aneb epizoda plná road-tripů, rvaček, přestřelek, výbuchů, sekání, bodání, tahanic, útěků, pátrání, vražd, mysteriózních objevů a pokoření několika multigeneračních překážek. No neber to Horste. ()

Lenka.Vilka

I Tarzan, ju Jane, understana? Stopišto, bum! Scooby gang je konečně pohromadě (hotová Nancy Drew), tak teď se jenom spojit s těma v lese (až teď je to Terminátor na 372%, na druhé straně vedeno silně psychopatickým šerifem) a parta ve výtahu na konec světa. Pecka ;) Fakt jsem se bála. V nemocnici to bylo vostrý. ()

Sany33

Príbeh: Rusáci rozmiestnili magnetické generátory okolo elektrárne. Pod Starcourtom čaká ďalšie Ruské prekvapenie. Mozgožrút a jeho armáda sa pripravujú na finálny útok. Prevedenie: Zdevastovanie chaty v priamom prenose. Všetko okolo Rusákov je tak krásne tajomné až sa mi to páči. Robin je nenormálne dobrá postava. Som rád že zapadá do univerza. Pocity: Opäť jedna z dokonalých častí, čo sa týka atmosféry a posúvania príbehu až ku gradácií. Nemám čo vytknúť týmto tempom dám celú sériu za deň. 96% ()

Loki_Six

"What is your problem? We have had a very long day. We've been shot at, nearly blown up, walked god knows how many miles in 100 degree heat, stole a car, all while being chased by this gigantic psychopath, all so we could bring HIM to YOU because somehow you're the closest person who speaks Russian, which I can't believe but that doesn't matter because unfortunately we're here, so if you don't mind put that thing away, stop behaving like a jackass, and ask him what he's doing that is making my magnets fall off my damn fridge! Please!" ()

• V epizodě zazní píseň „Boogie Man“ od Sida Phillipse. (Duoscop)