Počas mnohých misií a napriek neprekonateľným prekážkam Dom Toretto (Vin Diesel) a jeho rodina prekonali, a premohli každého nepriateľa, ktorý sa im postavil do cesty. Teraz čelia protivníkovi, ktorý sa vynára z tieňov minulosti, je poháňaný krvnou pomstou, je odhodlaný rozbiť túto rodinu a navždy zničiť všetko a všetkých, ktorých Dom miluje. Vo filme Fast Five z roku 2011 Dom a jeho partia zlikvidovali zákerného brazílskeho drogového kráľa Hernana Reyesa a na moste v Riu De Janeiro mu sťali hlavu. Nevedeli však, že Reyesov syn Dante (Jason Momoa) bol toho všetkého svedkom a posledných 12 rokov pripravoval plán, ako prinútiť Doma zaplatiť najvyššiu cenu. (CinemArt SK)

ludvik2

No takhle, je to z dilů ten lepší, i když s místama příšerným CGI, nechápu proč mají nutnost tam dávat nesmyslný skákání z letadel a podobný blbosti ()

Ivy_9

Uf. Dvě hvězdy dávám za Jasona Momou, soundtrack a kulisy. Jinak už mi to přijde jako Ulice.. nekonečný příběh, kdy už ani nevíte, co bylo na začátku (viz. Jejich zmrtvýchvstání). ()

lavilia

Choďte s tým Vinom už dakam. Vin Diesel má jedinú pózu, ktorú používa vo všetkých filmoch - som nadutý, ale hrám chápavého. Už mu to dávno nežeriem.  Jason Momoa best villain ever in this sh*t. Za neho dám stars, ale to je všetko. ()

romus99 odpad!

Tak větší pohádku jsem dlouho neviděl a dlouho vidět nechci. Už pár filmů zpátky jsem si myslel, že jsem viděl dno, ale každý další díl mě dokáže vyvést z omylu. Nikdy více. ()

patient333

Heh, celkom som to trafil minule, keď som glosoval kto sa opäť vráti. Nuž, čo povedať, séria F&F je taká a pokiaľ herci žijú, nie je nikto, kto by v tom svete umrel. Každý diel si poviem, že väčšiu koninu nespravia, ale tvorcovia majú talent (neviem či talent je správne slovo) vymyslieť bizarnosti, ktoré by nikdy nikde neprešli. Každý diel si poviem, prečo si to robím, prečo pozerám tú koninu? Popravde?  Vlastne mi to celkovo začína byť sympatické. Je to vlastne tak mimo akéhokoľvek žánru, že aj paródia by bola zrejme menej prehnaná. Každopádne k F10. Je to blbosť, ale! ...bola to celkom srandovná blbosť. A po dlhej dobe to malo fakt dobrého záporáka. V podstate by sa dalo povedať, že celý film poťahal Momoa na svojich pleciach. Scény si doslova kradol a zároveň bolo vidieť, že si tu postavu aj náramne užíva. Ostatní herci boli tak nejak ok, v podstate veľa priestoru ani nedostávali, čo sa však nedá povedať o Vin Dieslovi. Z neho má človek pocit, že to je taký ďalší Steven Segal, ktorý skutočne verí, že auta idú do vesmíru vystreliť s podomacky vyrobenou raketou a že keď verí v rodinu, tak preňho fyzikálne zákony neplatia. Alebo minimálne tak vážne svoju rolu hral, čo až zvláštne kontrastovalo s postavou Danteho. Akcia vo filme je klasický úlet, ale aspoň to nebol až taký digitálny bordel ako zvyčajne. Vlastne film je to celkom pozerateľný, aj keď už som totálne stratil prehľad o tom, kto je živý a kto nie, respektíve, je tam nejaká postava ktorá sa naisto nevráti?? (Hej! Pre tých s čiernym humorom, viem na koho myslíte, tak nemyslite...pfuj, vagabundi ) ()

hdraf

Prvních 20 min. za 85%!!! Celkem ovšem 60% - kromě začátku je to pitomost s miliony lidí. Nechtějí tam dát všechny herce na světě? Proč? :-)  Po slibném začátku jsem se těšil na nejlepší díl 5.  Bohužel jsem dostal ty sračky, co potom byly. Nejhorší je to, jak je záporák za každou cenu 10 kroků napřed a za každou cenu vtipný. V boji nepředvedl nic! Nic ho nepřekvapí...to je strašný. O finále se nemá cenu zmiňovat. Digitální bordel výbuchu, nesmrtelný sjezd z přehrady...a velke finále s ponorkou Gal Gadot :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ()

medabebe

Tohle utrpení bych už ukončil asistovanou sebevraždou všech zúčastněných. Zcela absurdní situace potřebují ještě absurdnější řešení, o které tu není nouze. Z fajn pouličních závodů je to už sciffi, zcela popírající fyzikální zákony. Jediné pozitivum je snad Momoa. Skvělý patetický záporák, a asi jen díky němu jsem dokoukal do konce. ()

Svidron

Kokos, už pri minulých častiach rýchlo a zbesilo som sa nenormálne krútil hlavou pri tejto poslednej sa musím prekonávať to dopozerať... ()

Aresko123 odpad!

Boze moj, toto je uz za hranou. Diesel hra tak drsne ze normalne seka obraz na TV. Vsetko pre rodinu a pre rodinne zalozeneho divaka. Taketo filmy by fakt nemali existovat. ODPAD ()

Jurgen1488

Tak ta desítka tedy kvůli konci vypadá tak, že to bude dvoudílný film. Dnes jsem si řekl, tak když je to poslední díl, tak už ten mnoha epizodový brak dojedu. Co se ale nestalo? Najednou se objevil otevřený konec. A jak už jsem si říkal u dílu kde se znovu objevil Han, že jsou prostě všichni klaďasové nesmrtelní a umírají jen záporáci. Tak desítkou se mi to potvrdilo, když se na konci objevila Gal Gadot, větší hovadina už to být nemůže. Alespoň vypustili vesmír a další sci-fi hovadiny. Ale pořád je ten film už zbytečná hovadina, která měla skončit někde u 7. dílu. Mě osobně ten film ničím nepřekvapil a ve více scénách jsem si říkal a teď by se mohlo stát tohle a hele, vážně se stalo to co jsem říkal a nebo něco hodně podobného.  To že na začátku běží asi 10 minut z nějakého předešlého dílu asi ze sedmého (člověk už se v tom ztrácí). Beru spíš jako zbytečný, kdyby byly jen náznaky z předchozích dílů, tak ani nepípnu, ale 10 minut filmu nahradit předchozím dílem?! A to nekončí protože se to objevuje ještě během filmu vícekrát, minimálně na minutu. Taky ta kutálející se mina po městě, to bylo tak směšný, že jsem si říkal jdu si snad raději zahrát Rocket League. Momoa, ačkoliv jsem žádný film s ním ještě neviděl, působí v tomhle filmu jako úplný šašek. A na jeho místě jsem si hned představil postavu Jacka Sparrowa. Z Charlize Theron se stane klaďas a skoro přítel rodiny, minimálně Letty. John Cena tak jak byl na bráchu naštvaný, se najednou může přetrhnout aby ochránil rodinu a syna svého bráchy. Je to zkrátka takový mišmaš, že mě ten film nechal úplně chladným, ten film nedá ani žádný emoce. A sestřelený letadlo s většinou rodiny, co čekat, prostě jen to že vyskočili s autem z letadla a záhadně přežili. Což jistě bude v druhém dílu desítky a nebo z toho bude rovnou jedenáctka? Jo a pozor, film má pomalu 2,5 hodiny. Tak si teď spíš říkám, proč za tu astronomickou částku za film, raději nezachraňují deštný pralesy. ()

unitedfan

Takovou blbost jsem dlouho neviděl. Série Rychle a zběsile se až do osmého dílu tvářila v rámci možností relativně seriozně, ale poslední dva díly jsou opravdu úlet. Kupodivu, ale musím říct. že u desítky jsem se skvěle bavil. Bavil jsem se naprosto nesmyslnou a přepálenou akcí, opravdu cringe dialogy a tím jak většina herců v čele s Momoou si z celé téhle série dělá prostě legraci. Do toho zástup sexy hereček(Theron, Rodriguez, Emmanuel, Brewster, Larson, Melchior) a naprosto šílený záporák a já musím říct, že jsem si to užil víc jak druhého Avatara. Na pokračování jsem fakt zvědavej. ()

Zaks

Už, keď sa zdalo, že séria sa nemá moc kam posunúť, zrazu tu máme opäť nadupanú akčnú jazdu so známymi postavami a skvele sekundujúceho záporáka. Ten často zatieni aj hlavného kladného hrdinu. Dej ubieha rýchlo aj vďaka výborným akciám, ktoré sú detailne premyslené a v mnohých prípadoch aj značne novátorské. Zásluhou rozpočtu sú technická, hudobná i vizuálna stránka na vysokej úrovni. Ďalší diel je v túžobnom očakávaní. ()

Kalor1

Hľadáte film ktorý prinúti hocikoho so základnými znalosťami fyziky zvracať? Film kde sa mŕtvy herci oživujú? Kde sú staré legendy? Kde sa scifi snaží tváriť reálne? Tak viac nehľadajte! Tento film je práve pre Vás. Vinco má už najlepšie roky bohužiaľ za sebou a ostatný asi tiež. Preto pribrali Jasona a Jhonov charakter zmenili o 180 stupňov. Jasona samozrejme upravili nech vyzerá mladšie aj keď som si nie istý pre čo to vlastne spravili. Ako vždy sa jeden zo záporákov pridá k týmu klaďasov a riešia spoločný problém. Bohužiaľ klasické naháňačky áut sú nahradené nie moc kvalitnými 3d animáciami čo je však asi problém tejto doby. Proste logika to vzdala asi po prvých 5 minútach filmu a zvyšok je len nezmyselná akcia. Aby tomu nebolo máto film končí bez konca a toto scifi sa tak možno dočká pokračovania. Možno nie, kto vie? ()

podlet

U devítky sem si byl jistej, že to horší už bejt nemůže. Ale může. A ještě to je na dva díly... Dvě hvězdy sou za tu plejádu. Páč to potěší dycky. ()

Gilmak

Už to začíná být spíš fantasy :D Za mě Momoa super magor, připomíná mi souseda, stejnej dement. Už moc nevím kam až může tahle série v údajně posledním 11. díle zajít. Ale s tím, co už nyní umí AI, tak můj odhad je, že se nám vrátí Paul a bude pohádky konec. 60% ()

user1982 odpad!

mám iba jedinú otázku, každá tá negatívna postava ktorá v príbehu zomrela, nemá rodinu? (vydržal som pozerať 15 min). Tento film by mal byť zavretý do trezora a hodení do mora. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů

12.04.2024

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

10.07.2023