Prečo sa Elsa narodila s magickými schopnosťami? Odpoveď na túto otázku ju láka, zároveň však ohrozuje jej kráľovstvo. Spolu s Annou, Kristoffom, Olafom a Svenom sa vydávajú na pozoruhodnú a nebezpečnú cestu. Vo filme Ľadové kráľovstvo sa Elza obávala, či jej schopnosti nie sú pre svet príliš mocné a nebezpečné. V Ľadovom kráľovstve II musí dúfať, že sú dostatočné... (Saturn)

Milky.

Poté, co si pomatená Whoopi Zlatohrad stěžovala, že ve Frozen není dost černochů, zde máme FULL MULTIKULTI pokračování. Niggers everywhere. Thank you Disney. Když to tak vezmu, tak je Elsa celkem drsná otrokářka, když tam za 6 let zvládla navozit tolik afričanů. A nebo má Merkelová naopak solidní konkurenci ve vítání inženýrů a doktorů. Jinak co se týče filmu tak je to teda asi nejpředvídatelnější film za posledních nevím kolik měsíců a obecně mi to přišlo spíš jako komerční pokračování a pozlacené hovno. Ale zase na druhou stranu Elsa je v novém outfitu ještě šukéznější než předtím a už vidím jak japonští a jiní pedofilní nerdi zaplaví internet dalším Frozen pornem. ()

husokachna

Je to zajímavý. Valérii je 5 let a očekával bych, že se ji dějově jednodušší jednička bude líbit víc. A přitom seděla s otevřenou pusou celej film a doma ho pak mamince vyprávěla, což svědčí o absolutním pohlcení. U mě to bylo jako na horské dráze. Chvílema jsem byl otrávenej, chvílema rozněžněn, pak mě rozesmál Olaf a pak mi zase bylo trochu trapně. A takhle pořád dokola. Ale i když už jsem si říkal, ať jdou s tímhle doprdele, narvu tomu odpad, protože proto, Disney vytáhl z rukávu (peněženky) další eso a ubil mě. Ubil mě písničkama, barvičkama, Olafama, kouzlama, roztomilejma zvířátkama a podobnýma gimmickama. A tak, i když mě to štve, a začínám Disneyho nenávidět víc a víc, musím uznat, že se mi to líbilo víc než jednička a že jsem si to nakonec docela užil. Snad i díky tomu, že děj je i o něčem jiném, než jen o vztahu sebestředné chladné lesbičky "jděte všichni pryč, jděte pryč, nikdo ať tady není" Elsy a otravné diblíkovské "neodháněj mě, chci ti pomoci a přitom být rádoby roztomilé třeštidlo" Anny. PS: škoda, že jsem si to nemohl vychutnat v originále, kde samozřejmě film získává další plusové body, díky šíleně talentované, jediné a jedinečné Adele Dazeem. :-D ()

Gulde

Stejně jako u jedničky - na mě až moc zpěvu. Ale zpětně musím uznat, že ta zápletka je asi i zajímavější než u té jedničky. Co je tady ale bez debat, je vizuál. Naprosto dokonalé vizuální ztvárnění lesa a krajiny obecně, a to přesně ve stylu, v jakém se mi to líbí. V tomhle to může směle konkurovat Coco a dokonce i Lego příběhu, který považuji za vizuální dokonalost. (Cinema city Liberec, 16.12.2019) ()

Klara

Podle mě byl rozhodně lepší první díl (a vůbec bych se nezlobila, kdyby Ledové království mělo jen první díl, ukončené to bylo moc pěkně a nebylo potřeba nic rozšiřovat). Ale když už je ten druhý díl... Z kina jsem zpočátku odcházela zklamaná. Čekala jsem. že příběh už asi nebude nic moc, ale doufala jsem aspoň v ty písničky. Ale ani ty mě na první dobrou nezaujaly. Nicméně, pak jsem se zaposlouchala do soundtracku a písničky se mi vrývaly pod kůži víc a víc. A teď už můžu říct, že se mi ty písně (tedy některé) líbí více než v prvním díle. Nejsou prvoplánově líbivé a jsou takové vyspělejší. Příběh se mi ale pořád nelíbí. A ten konec už vůbec ne. :) ()

Echelon1

Vizuálne najúžasnejší animovaný film histórie! A bezpochyby vizuálne aj jeden z najúžasnejších filmov celkovo. :-) Niektoré momenty boli fenomenálne. Už v prvom diely som si hovoril, že ubrať na prvkoch pre detské publikum a je z toho fantastická fantasy-rozprávka vážneho charakteru. Tu sa ten kontrast prejavuje ešte viac. K tomu Ľadové kráľovstvo dokážu bezpochyby utiahnuť Elsa a Anna samotné. Len podotknem, že počet piesní bol na druhú stranu v prvom diely vyváženejší, tu je ich už zbytočne priveľa, no niektoré sú znamenité. ()

Lukin413

Fabrika na prachy zahraná na jistotu, se dvěma krásnými scénami (souboj ve vodě, spící obři), předvídatelnou zápletkou a plejádou zbytečných postav. Ale plnému sálu malých holčiček se to líbilo, takže cílovku to zasáhlo. ()

noelcoward73

(viděno ve 4DX v Plzni) Na pokračování Frozen jsem se velmi těšil. A opět se stejně jako u prvního dílu jedná o skvělou podívanou. Zajímavý příběh, výborné písničky, kterých je dostatek (v češtině zněly velmi dobře, těším se, až je uslyším v originále). Jen mi přišlo, že vtipu bylo méně. Výborné bylo také opět grafické zpracování, které ve 3D vyniklo. Nebránil bych se dalšímu příběhu (nevadilo by mi ani další 6-ti leté čekání). Mě zkrátka animovaný muzikál nemůže snad nikdy zklamat :-) ()

Matli

Žádná velká pecka se nekoná, to každopádně, ale proč jsem si sakra celou dobu říkal, že koukám na Páty element, jen s Elzou místo Milly? Hodně divný. Jinak hodně nudných písniček, alespoň ta Elza vypadala občas docela sexy :-D Hvězdička za Olafa. 68% ()

Chundys

Eh Nuda a veliká. Otravný Olaf byl skvělý ve vyprávění příběhů. Příšerné písničky hráli tak půlku filmu a to je strašný! Děj se vůbec nikam neposunul, takže tenhle díl vznikl jen kvůli tomu, že se to dětem líbilo a potřebovali zase vytřískat prachy že jo, ale trojku už proboha neeee! a Salamdr byl roztomilej a to hodně :-) ()

zdeny99

Ledové království 2 je téměř to samé co minule. Vysvětlí pouze to, proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí. Nic nového ovšem nepřináší a koho jednička moc nebavila, tak teď už bude zklamán. Bude to pro něj jen takové natahování příběhu. Natahování něčeho, co se komerčně osvědčilo a našlo si spoustu diváků. Té spoustě lidí se tohle ovšem bude dozajista stále líbit. Mě to ovšem už nebavilo. [7357. hodnocení, 323. komentář, 70%] ()

jasanka

Oproti jedničce slabý odvar, mnohem méně vtipné a o dost smutnější. Opět je tu ale krásně ukázáno pouto sester a girl power. ()

Aurus

Tenhle film je horší než jeho předchůdce a je to dost vidět. Příběh je nic moc, postavy jsou horší než v prvním díle a tak mi sou všichy ve filmu u prdele a hudba je docela dobrá. Film má za mě 3,5/10. ()

Sydonai

Je znát, že se u Disneyho rozhodli, že než, aby se hledala cílovka nová, bude film cílit na fanoušky prvního filmu. Jenže ti zestárli o 6 let a film tudíž "vyzrál" společně s nimi. Elsa a Anna tudíž zažívají krapet dospělejší dobrodružství, které má slabší hudbu, fóry, ale mnohem dominantnější vizuální podání. Jedná se o slabý nadprůměr u Disneyho filmů a silný nadprůměr u Disneyho pokračování. 70% ()

FilmWave

Elzy "Pátý element". Design úžasný a nejraději bych se po těch lesích procházel na PS. Story měla ambice "Pána prstenů", ale je to nějaké nedomrlé. Chybí kouzlo, humor a písně jsou mimo. Na druhou stranu to není šablona a není zřejmé, co se bude dít dál. Po druhé projekci (teď 3D): o třídu lepší! Ta story je prostě fajn a vizuál ve 3D prostě geniální. Doufejme jen, že příště napíše písničky Elton John nebo Nick Cave. ()

CaptainCzech

YES!! U mě naprostá spokojenost, jedničku mám fakt rád a dvojka na to skvěle navázala. Je tu zajímavý příběh u kterého se rozšiřuje svět okolo Arendellu (nový kouzelný svět využívající kouzla a sílu přírodních živlů se mi velice líbí a má do budoucna velký potenciál), k tomu i novinky o jeho historii (děda nespokojenec a mamča taky překvapila) a flashbacky z jedničky byl velmi příjemný bonus. Písničky opět na jedničku, už teď některý znovu pouštím. Vizuál nápaditý, především u Elsy když začne čarovat, tam je to strop. U několika scén jsem měl husí kůži, hlavně jak Elsa odhalovala minulost. Anna tu dostala prostor pro osobní růst, což uznávám a jako charakter jí mám z postav nejradši (to platilo i v jedničce). Zkrátka, tomuhle filmu není moc co vytknout, akorát malá kaňka byl pro mě občas až moc infantilní Olaf (až na pár těchhle momentů, ale taky dost bavil), ale chápu to jelikož i dětičky z toho filmu musí něco mít. Závěr mě hodně potěšil a vyřešilo se to mnohem lépe, než jsem očekával. U mě to zabodovalo na plné čáře a proto 5 hvězd a trojka za dalších pět let hodně potěší. ()

Ledové království dostane spin-off

Ledové království dostane spin-off

07.04.2020

Pohádka Ledové království od studia Disney se dočká vlastního spin-offu. Seriál s názvem At Home With Olaf se zaměří na postavu sněhuláka Olafa, jehož ve filmech dabuje herec Josh Gad. Projekt… (viac)

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

16.12.2019

Tento týden vstoupí do kin devátá epizoda Star Wars a box office tabulky opět budou pukat ve švech. Do té doby ale kinům vládnou jiné hity. Jumanji: Další level konečně sesadilo z trůnu Ledové… (viac)

Elsa a spol. roztříštili světový rekord

Elsa a spol. roztříštili světový rekord

25.11.2019

(Kruto)vláda Disneyho nemá konce. O víkendu vklouzlo do kin pokračování animáku Ledové království a všichni tak nějak předem tušili, že to bude velké. Dokonce ani šestiletá prodleva mezi oběma díly… (viac)