Komando nehanebných bastardov

Armádny kapitán so škandalóznou minulosťou Jack Wosick (Luke Goss) dostane šancu napraviť si reputáciu v čele bandy stratených existencií prezývaných War Pigs. Ich úlohou je podniknúť tajnú misiu za nepriateľské línie a vyhľadať a zmocniť sa nacistami vyvinutej super zbrane - ťažkého delostreleckého kanónu V3, ktorý by znamenal neprekonateľnú výhodu nad Spojencami. Ostrieľaný veterán 1. svetovej vojny Jack musí svoje nové mužstvo vycvičiť, veliť mu a vydobyť si jeho rešpekt, aby z nich za asistencie kapitána Hansa Picaulta (Dolph Lundgren) a nemeckého antifašistu v službách francúzskej cudzineckej légie plukovníka A.J. Reddinga (Mickey Rourke), urobil fungujúcu prieskumnú jednotku. (TV Dajto)

Heroine odpad!

Občas vážně zírám, co připadá američanům vtipné a cool. Nemá to pořádně ani dějovou linii, prostě sledujeme jak parta děsně dobrých vojáků masakruje jiné, už méně dobré vojáky, a máme se u toho bavit. Tak to pardon. ()

BOURQUE

Tento „vojnový“ film je fakt B-ový! Scenár síce dobrý, ale výprava nie. R. Rourke je „major“ – to ma podržte! Ale musím sa priznať, že D. Lundgrena by som dokázal predstaviť v oveľa „vážnom filme“ daného žánru. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Lucas87

Čekal jsem, že to bude horší ale mile mě to překvapilo. Rozhodoval jsem se velice těžko mezi 3 a 4 hvězdami. Tak trochu mi to připomněli Tucet špinavců tento film. ()

Jeand´Boa

V dnešní době, po všech těch realistických snímcích z doby válečné, natočit takovýto film, kde bojové scény a vůbec celý příběh stylem, kdy v napětí nejsou zřejmě ani armádní šle, natož divák, a kde zvuky střelby působí jako nahrané z valchy, tomu říkám odvaha. ()

Jakubik

Válečná pohádka která je celkem o ničem. Vydržet se to ale dalo. Vizuálně i herecky OK. Ono není moc věcí, které by se daly vytknout. Je to všechno takový neslaný a nemasný… ()

Matt007

Schválně jsem před shlédnutím filmu nekoukal jaké má War pigs hodnocení. A teď jsem docela překvapen protože jsem čekal něco kolem 20ti. Vážení, tohle je opravdu klenot, z těch dialogů jsem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet :D Ale vtipný to zas bylo, to jo :D!!! ()

Radek_War_09 odpad!

Tak jsem myslel že všechny filmy z novodobého filmového dna jsem už viděl ale tento skvost mě přesvědčil že není dno jako dno................ Asi lepší činnost než se koukat na tohle dvd přehrávači je koukat se jak dvd padá z okna. ()

Psycho.R

Taková válečná jednohubka, která neřeší příliš důležité momenty z války, ovšem nejde v žádném případě o špatný film, spíše průměrný, který je hoden televizních obrazovek. ()

rublik05 odpad!

Příběhově tuctový, režijně a scénáristicky hodně odbytý pokus o válečný film. Herecky se film dá snést, nějaké Oskarové výkony zde však nehledejte. Příběh je sám o sobě hrozně pitomý, marně se snaží o nějakou atmosféru či emoce. Nezáživné, nudné a místy dost hloupé. V podstatě jedno velké utrpení a jeden z nejhorších filmů s válečnou tématikou. 0/10. ()

masekjc

Už od úvodních dialogů jsem tušil že to bude hodně špatné. Veteráni Lundgren a Rourke tj jedna velká komedie a měli by mít soudnost než do něčeho takového vlezou. Navíc tu jsou jen do počtu a aby přitáhli diváky na svá vyhaslá jména. Námět není zas tak špatný, ale je to pojatý strašně povrchně a naivně. ()

beso74

Nudný akčný film, u ktorého navyše aj nejakú tu potencionálnu srandu zabil nešťastný preklad War Pigs ako bojovej bandy a použitie tohto termínu aj pri preklade dialógov v samotnom filme. Variácia na Dirty Dozen, akurát s tým rozdielom, že tu sa kvôli finančným suchotám 12 vojakov nepodarilo poskladať a že je tu zväčša zobrazený nudný rutinný výcvik, pri ktorom vojaci a aj divák ožije až pri scéne s výukou kreslenia. Navyše sa tu dokopy nikomu nič nestane a záverečná (jediná) akcia je rýchlo odfláknutá. ()

Mamlas odpad!

Film mel celkem 80 minut, z toho 10 minut byly titulky, 60 minut bylo zvaneni o hovne a zbylych 10 minut pak uplne naivni akce typu 4 proti 4 stovkam. Hrozne. Vyroba takovych filmu by mela byt trestnym cinem... ()

Fajt

Je to asi režisérská povinnost, dělat z Německých vojáků stádo tupců, kritizovalo se to v Sovětských filmech, ale Amerikáni v tomto směru, všem vytřou zrak svojí neuvěřitelnou filmovou stupiditou. ()

DRABIcz

No, větší slátanina už je snad jen Company of Heroes. Klady: vidět po letech Dopha Lundgrena ve filmu Zápory: celý koncept filmu, je vidět, že to je nízkonákladové (všechno točeno v jednom ročním období), uniformy jsou slušná slátanina, o německých netřeba se rozepisovat. Nějaké reálie režisérovi či vojenským poradcům vůbec nic neříkají - třeba ubrus ve stanu war pigs je doočíbijící polyesterová vlajka Kriegsmarine. Nášivka černého oválu s bílou lebkou sice byla oficiálně schválena, ale pro 4. četu 3. commanda kombinovaných operací (Britové, nikoli Američani, jak je ve filmu presentováno). No a celé to završuje Dophi stylizovaný do francouzkého legionáře - americká uniforma s americkými distinkcemi s cépi blanc a na rameni nášivkou francouzských dobrovolníků divisí SS. O bezedných zásobnících se netřeba rozepisovat, zkrátka a dobře tenhle film coby PC hra je stravitelný, ale dívat se na to opravdu nedá..... ()