Batahst8

8/10. Na první tři série to ani zdaleka nemá, ale rozhodně se nejedná o špatnou sérku. Když se nad tím zamyslím, tak mě tahle série bavila asi víc než ta předchozí, skrz to jak moc se zaměřili na vztah Ricka k jeho bližším (Morty, Jerry, kamarádi, ……). Ale tak trochu i souhlasím s kritikami recyklace a nudy, kdy některé epizody byli fakt průměrné, i přesto že měli cool nápad (ep. 3 a 7). Oproti tomu epizody 4, 5, 6 a 10 jsou naprosto fenomenální ukázkové epizody Ricka a Mortyho, kde minimálně 5. epizoda dá fanoušků něco, na co čekali roky a roky. A poslední epizoda naopak naskytuje mnoho možností do budoucna, jak by se mohl vyvinout vztah hlavní dvojice. ()

3DD!3

Těch slabších kousků v sérii nějak přibývá. Roilandova improvizace těžce chybí a i když jsou dabéři kvalitní chybí tomu i to srdíčko. Pořád to příjemně odsýpá, ale spíš jako by se opakoval humor, který v minulosti fungoval. Sází se na jistotu a nezkoušíme nic nového. ()

ScarPoul

Nebyť siedmeho a ôsmeho dielo jednalo by sa o najnadupanejšiu sériu za hodne dlhý čas. Zvyšné diely sú perfektné a konečne sa aj niektoré línie uzatvárajú. Spokojnosť. Som rád, že aj napriek absencií Roilanda to stále pôsobí ako starý Rick a Morty. A stále je to perfektne absurdné, uvedomelé a nápadité. 7.séria 80% ()

M.i.k.e

Na poměry Ricka a Mortyho je tahle řada celkem slabá. Sice dokáže nabídnout pár dobrých epizod a originálních nápadů tak jak sme byli zvyklí, ale jinak se spíš recykluje a některé díly byly naopak (překvapivě) dost nuda…60% ()

UhLee

Sedmá série - (7,5/10). Rick and Morty nám už několikrát ukázali, že jsou nekonzistentním seriálem. Vrchol své slávy zažil někde okolo třetí série a poté to pomaličku klesá. Není to strmý pád, ale konzistentní mírný propad kvality. Každá série je v něčem jiná a svoje slabší chvilky si vybere jindy. Sedmá série svoje slabiny odhalila v druhé polovině série a točila s nimi dokola až ke konci série. Poslední dva díly naštěstí celkový dojem mírně vykoupily, ale pořád v ústech tlí nepříjemná pachuť zklamání. Jde vidět, že tvůrcům už pomalu dochází nápady a začínají se recyklovat. Pořád dostaneme během série 2-3 perfektní epizody, ale to na vykoupení celého dojmu seriálu bohužel nestačí. Ze startu série jsem měl z kvality opravdovou radost, protože se mi Rick and Morty zdál ve formě jako za starých časů. Zklamání z propadu bylo poté o to víc bolestivější. Co se týče nových dabérů, tak jsem žádnou změnu hlasů nezaznamenal, což znamená že dabéři odvedli brilantní práci. Po loňském vyhazovu kontroverzního Justina Roilanda, který byl obviněn z obtěžování, se velká část fanoušků obávala, jestli tato změna nebude citelná. Ale po první epizodě si z čela mohli v klidu otřít kapičky potu. Je na zvážení tvůrců, jestli chtějí neustále pokoušet trpělivost fanoušků, protože jejich přízeň může být občas opravdu křehká. Nejlepší epizoda: That's Amorte(S07E04) ()

blackkocour

poprvé se stalo, že jsem celou sérii z půlky přetočil, což se mi u minulých sériích nestávalo, zabalit to dřív než se ze seriálu stane zombie klon simpsonů po 25. sérce. Přežívá to jen kvůli výdělkům na trička, a propagace adult swimu, aby neměli důvod Warneři kanál zrušit.. [kdo se dneska ještě kurva dívá na lineární vysílaní..?]. ()

Devadesát Dva

Série opět přeletěla okolo, jako když něco sledujete z okna autem. Několik dílů bylo heavy a deep (E05, E10), a zbytek, vícero, které působily jako filler, nebo jako variace na totéž z dřívějška. Na stranu odhodím i fakt změny hlavního dabéra a do jisté míry i autora, což mě trápilo asi jen tak dva první díly, které byly celkově kostrbatější, určitá kvalitativní roztěkanost je už přítomná posledních pár sérií, ale i když nabízí Rick a Morty spoustu mdlých epizod, nabízí pak i ty, které jdou naopak do hodně temných oblastí a jsou zase až příliš dobré. Závěr se opět dost povedl, Rick a Morty, znudění už vším strachem, který mohli ve vesmírech vidět se dostanou přes neznámého cizince k díře v podlaze na hajzlech, která je má vystavit jejich největšímu strachu, zatímco Ricka začne díra pomalu užírat a´zabíjet a nevadí mu v téhle realitě uvíznout, protože může konečně být se svou ženou, Morty se pouští do všeho, čeho se bál, bez bázně, aby Ricka zachránil, navedl a zbavil jeho strachu, strachu říct sbohem svojí ženě. Je to dost ostrá epizoda (a spoilovat ji nebudu), která vykupuje i tak asi nejslabší sérii, ale i na slabší sérii tam bylo příliš dobrých věcí a nenudilo mě to. Jak řekne cizinec "Happiness always ends." A je funny, že jsem dnes vstával přesně s touhle myšlenkou, dost jsem přemýšlel nad tím, jak je člověk nucen pushovat a fungovat i přestože není šťastný. A potřebujeme být šťastní? Ne. "We, men, are just not happy, for most of our life we feel miserable. Maybe thats why we die sooner." (...) "(Hagakure): "If you cant function while you are unhappy, you are useless." "Your life should be more tied up to your goals, rather than to you imidiete surroundings." Lidé jsou vyděšení, z toho, že nejsou šťastní, ale o tom je dospívání. (Sam Hyde) ()

Oralfabet

Pár epizod mě zklamalo, u dvou jsem si říkal, že seriál klesl níž, než kdy dřív, jenže na druhou stranu mě asi polovina naprosto nadchla. A i ty nejhorší díly jsou pořád v rámci animovaných seriálů takový průměr, ne úplně katastrofa. Poprvé si ale nedokážu obhájit udělení plného počtu. Do příště by to chtělo být trochu přísnější, když se posuzuje, které nápady jsou dost dobré na to, aby utáhly celou epizodu, díly jako Wet Kuat American Summer si prostě nezaslouží stát po boku takových absolutních bangerů jako Unmortricken nebo Fear No Mort. Jo a málem jsem zapomněl se vyjádřit k novým dabérům - což jen ukazuje, jak podstatná pro mě ta změna byla. Ian Cardoni odvádí jako Rick fantastickou práci, a nikdy mi jeho výkon nepřišel ani v nejmenším rušivý, s Harrym Beldenem je to trochu horší, ale ne, že by mi to nějak vyloženě rvalo uši. ()

cyphercz

S přehledem nejslabší řada Ricka a Mortyho, sem tam se ještě objeví nějaký ten záblesk zašlé slávy (kupříkladu díly jako Unmortricken či Mort: Ragnarick), ale zbytek je na hození ručníku do pomyslného seriálového ringu. Největší dno pak seriál (čili nejen tato řada) našel v epizodě Rise of the Numbericons, což byl těžký cringe od začátku do konce. Někde jsem zaslechl, že tvůrci chtějí dát 10 sezón, pokud by se však poslední tři řady měly nést v duchu té sedmé, tak bych fakt prosil, ať přestanou dokud má seriál ještě sem tam nějaký ten světlý moment a uměle to nenatahují jako třeba svého času HIMYM apod. Hodnocení řady na základě průměru jednotlivých epizod: 45% ()

hrumsrt

Muselo k tomu dojít, ale doufal jsem, že tahle situace nastane později než při sedmé sérii.. Rick a Morty kvalitou klesly. Ano, už v minulosti bylo několik slabších epizod, ale pokaždé je v sérii zase vyvážil dostatečný počet naprosto ikonických. Méně prostoru dostává Jerry, kterého jsem nikdy nebyl fanoušek, i přes jasně specifickou chemii s tchánem Rickem, jenže k němu se přidává i Morty, jenž v prvních epizodách skoro není. Začínám v tom navíc vidět formuli, a to pro kreativní seriál není úplně nejlepší vizitka, když vás najednou už nemůže tolik překvapit. Nejlepší epizoda - Fear No Mort. 70% ()

muti

V sedmičke sa dostávame do finálnych zápasov nejednej postavy - Evil Morty, Dark Rick, the Rickiest Rick a iné. Za mňa škoda, že len dve 5 hviezdičkové epizódy, ale stále aj veľa 4/5, čiže ešte máme čo sledovať. ()

Kajman26

První série, ve který mě vyloženě sralo koukat na jeden z dílů, tím byla Vzpoura numerikonů. Kvalita šla dolu. Dabing sice i přes odebrání Roilanda super, ale v sérii bylo spoustu nudných dílů. Na druhou stranu polovina dílů byla hodně povedená a některý díly bych zařadil mezi to nejlepší, co seriál nabízí. ()

Jenda1cz

Sedmá série pokazila celou setrvačnost seriálu a vydolovala to, co se v dřívějších epizodách vytvořilo. I většina epizod, které jsou tu dobré, tak těží z minulých řad nebo nějakých odkazů a nepřináší nic tvořivého. ()

Langosos

Když jsem se doslechl, že hlavní představitel hlasů naší ústřední dvojce Ricka a Mortyho přestane dabovat Justin Roiland, tak jsem byl ze začátku trochu znepokojený už jen z důvodu jak mám tento seriál rád. Ovšem s postupem času jsem byl docela překvapený co nás čeká v sedmé sérii, která nás měla vracet ke starým kořenům seriálu. A taky že jo, protože sedmá série Ricka a Mortyho je neskutečný granát. Sice hned v prvním průměrném díle jsem si nebyl takřka jistý ALE co se dělo po dobu dalších devíti epizod no tak ty kráso! Dabéři naší dvojce odvedli neskutečně výbornou práci se stvárnění emocí. Humor se dal velmi překvapivě na druhou kolej a spíše co jsem absolutně nečekal, že brutálním tempem série navrátí staré známe postavy a zaměří se na lore. Opravdu nevím co dalšího mám říct, protože mi stále přijde že seriál stojí na svých nohou a furt vymýšlí nové nápady, které dokážou zprostředkovat na výbornou. A nebojím se říct, že tato série patří mezi tu lepší půlku seriálu. Protože to co se dělo hlavně v 5. a 10. epizodě, byl fakt filozofický nářez. 8.5/10. ()

Berserkr1111

Prvních 5 sérií jim trvalo udělat jednu sérii 2 roky a byly naprosto geniální. U páté začali na tvůrce tlačit, aby na sebe díly navazovaly. U šesté, aby dělali rychlejc. U sedmé tvůrce vyměnili. Postupně kvalita klesá. Chybí mi tu myšlenky typu, že byrokrati nejsou živý cítící bytosti nebo populární = debilní. Jede se kvantita na úkor kvality. :-( Rick a Morty bez provokativních myšlenek je jako South park bez vulgarity. ()