Rick a prezident se do toho opět opřou. (HBO Max)

SpaceOdyseus

Morty je v pozadi a tentokrat se jeho nezamenitelnou dynamiku, co ma s Rickem, snazi nahradit prezident. No, zabava to je, vtipne do toho jeste vstupuje treti strana terapeutka. Ale tesim se na klasicke Rick a Morty duo. ()

cyphercz

Tak tohle se bohužel vůbec nepovedlo, jednak jsem se ani jednou nezasmál, ale co mě vadilo mnohem víc byla ta k uzoufání nudná a hlavně zbytečná recyklace příběhů a postav z předchozích řad - navazuje se tu na všemožné dávné zápletky, které nemají moc potenciál nabídnout něco nového či zajímavého. Sorry ale Rickův vztah s prezidentem je už zkrátka úplně o ničem, seriál se jmenuje Rick a MORTY, ne Rick a Prezident, čili moc nechápu, proč bychom měli jakkoliv rozvíjet jejich vztah, navíc na úkor zcela upozaděného Mortyho (jehož nový dabing stále tahá za uši). Obdobně Unity - dříve zajímavý koncept a vtipná, fungující epizoda, ale fakt není důvod tuto vedlejší "postavu" vracet, resp. jeden důvod by se našel - scénaristická lenost. Ono je totiž mnohem snazší vzít něco, co už bylo vymyšleno dříve a jen si s tím trochu pohrát, namontovat na to nějaký vztahový děj o ničem a jede se dál... 20% ()

CheeseFigure

Diel zameraný na ďalšie telesné tekutiny, tentoraz zvratky. Ale na rozdiel do spermií to bolo zábavné. Prezidenta mám rád, takže jeho začlenenie ma potešilo. Páčilo sa mi, ako v médiách vymenúvali jeho predchádzajúce dobrodružstvá so zmutovanými morkami a ekoaktivistickými dinosaurami. Prekvapil ma návrat istej postavy, ktorú sme naposledy videli v druhej sérií. Epizóda ma bavila, i keď v nej, až na jednu scénu, absentoval Morty. SPOILER: A zdá sa mi to, alebo aj tento diel, rovnako ako predchádzajúci diel s Unity, končil s deptaným Rickom? KONIEC SPOILERu. ()

JosefTomas

Možná jsem druhý díl sedmé série trochu nadhodnotil, protože po té době a opravdu hrozném prvním dílu jsem povědomě možná chtěl lepší seriál. Jenže momentálně už se jede na čistý průměr, který sice vyhrává nad řadou jiných seriálů, ale pro samotného Ricka a Mortyho se jedná o velmi sterilní záležitost, jež by prospěla možná delší stopáž samotného dílu (emoce, o které se tady tvůrci snaží, nejdou budovat zkratkovitě), nehledě na další absenci Mortyho, která mi dalším a dalším dílem jasně potvrzuje, že bez jeho účasti ten seriál nemůže nabrat tu správnou kvalitu. ()