Summer a Morty tráví čas s přáteli. (HBO Max)

Pes

Niekedy ráno vstaneš v pohode, svieti slniečko, prdneš si a je to ten príjemný ranný prd. Niekedy však ráno vstaneš, slniečko nesvieti a tvoj prd sa zmení na blato na ihrisku. Nieje to koniec sveta ale ani ťa to nijak nepoteší. Presne tak ako táto časť. ()

Oralfabet

Uf, tak tohle byla slabota. Po třech peckách v řadě přišel horký adept na můj dosud nejméně oblíbený díl. Tenhle seriál vždycky dost spoléhal na referenční humor, ale většinou pracuje s popkulturními odkazy vynalézavou, originální formou. To se tady ale jaksi nezadařilo. Působilo to prostě jako nepříliš promyšlený B plot natažený na celou epizodu. Navíc odkaz na Kuata i plotline o propojení dvou postav už jsme dostali v této sérii v lepší podobě. Pár momentů jakž takž pobavilo, ale celkově to působí jako jedna z nejnadbytečnějších epizod. Jo a chování postav mi tady taky nějak nesedělo. ()

muti

Where are my children? Merged... Kuato je real deal, je to čosi viac než len cool spolok, je to životný štýl. Summer nachádza nový zmysel života a pocit spolupatričnosti, ale čoskoro sa ocitá vo filmovej sérii Taken. Open your eyes! You haven't even bonded with him yet? Wet Hot American Summer nepoznám, neviem prečo šli tvorcovia robiť referencie na takú okrajovú záležitosť ()

cyphercz

Doposud jednoznačně nejslabší díl sedmé řady, co by dříve byl gag tak na 10 vteřin je tady roztáhnuté do 20 minut. Kdyby během této zápletky o ničem alespoň fungoval humor, ale bohužel celá epizoda měla snad jen jeden povedený vtípek, zbytek se nebezpečně přibližoval facepalmu a cringi. Navíc z Mortyho se nám tu stává čím dál větší sidekick, v show, která se jmenuje Rick a MORTY... v téhle sezóně ho už zvládnul zastoupit Mr. Prezident a teď zase Summer, která nám navíc začíná trochu "marysueovatět"... 10% ()