Morty je podroben kontrole. (HBO Max)

CheeseFigure

Stalo sa to, čoho som sa obával. Čakal som, že predchádzajúca epizóda bude mať nejaký dopad. Nestalo sa. Teda, má dopad asi prvých pár minút a potom je to klasické Rick a Morty dobrodružstvo, ktoré sa svojim prevedením vracia k ,,Interdimenzionálnej káblovke". Je tu niekoľko krátkych záberov na rôzne bizarné situácie. Nebudem klamať, napriek počiatočnému sklamaniu som sa bavil. ()

Oralfabet

Tak nějak jsem po dvou úžasných epizodách v řadě očekával jednu slabší, ale to jsem sedmou sérii pěkně podcenil. Začala sice trochu nejistě, ale momentálně má naběhnuto zařadit se po boku těch nejsilnějších. Tvůrcům se tady podařilo najít nový, svěží způsob jak uchopit clip-show epizodu, a dost možná vytvořili tu nejlepší clip-show epizodu v historii celého seriálu. Někdo asi pořád dá přednost Interdimensional Cable epizodám poháněným Roilandovou opilou improvizací, a já pro ně mám rozhodně taky slabost, ale tady bylo prostě těch dvacet minut napěchovaných takovou porcí komediální geniality, že se s ní můžou ty ostatní jen těžko srovnávat. Oblíbené části po prvním shlédnutí: Morty jako loď, Churry, gun that shoots bad people a Space Jam callback. Ale na něco určitě zapomínám, bylo toho strašně moc. Popravdě je fakt obdivuhodný, jak dokážou po šesti sériích přijít s něčím takhle vtipným a nápaditým. Dokonalost. ()