Matematika je těžká. Záchrana vesmíru je ještě náročnější. (HBO Max)

CheeseFigure

Pamätáte sa ešte na epizódu s Ice-T? Tak teraz sa tvorcovia rozhodli priniesť pokračovanie. Parodujú pri tom nie len Star Wars a ukazujú, že matematika je vlastne super. Celý tento diel bol hovadina, ktorá ale, práve vďaka tomu, bavila. Je to plné slovných hračiek na písmena a matematické výrazy, takže ak máte radi tento druh humoru, budete v siedmom nebi. A nikdy by som si nebol pomyslel, že Rick a Morty budú mať epizódu bez Ricka. ()

Oralfabet

No nevím no, bylo to lepší, než předchozí díl, ale pořád dost slabý. Celý to mělo takovej divně infantilní nádech, jako nějaká pohádka, co má děti naučit, jak důležitý jsou písmenka a čísla. Občas jsem se upřímně zasmál, ale ze spousty vtipů mi bylo spíš trapně. Ne každej random gag je prostě dost dobrej na to, aby utáhl celou epizodu, a tady se to jasně ukázalo. Sedmá série je s těmi kvalitativními výkyvy jako jízda na horské dráze, a já mám momentálně pocit, že se vozík zasekl někde uprostřed. ()

Pes

Musím sa vyrovnať s tým, že R&M ma v pondelok ráno už nedokážu potešiť a vzpružiť tak, ako pár dielov dozadu... Preto ich pozerám večer, ale o to tu teraz nejde. Finále siedmej série bolo v podstate v piatej časti. Teraz sa seriál sám nevie kam pohnúť... Uzatváranie dejových liniek je zaujímavé, GoT sa má čo učiť, ale tieto časti sú nezáživné a dokonca použijem ak nadávku - nudné. Problém dnešnej doby je, že keď sa niečomu darí a je to populárne, nenažranci to musia dojiť dovtedy dokým to celé neposerú. (Harry Potter - Fantastické zveri, LOTR/Hobit - Prsteny moci, Got - HoD, Simpsonovci...). Dúfam že Rick s Mortym chytia druhý dych a štúdio nové nápady. ()