Rick se snaží pomoci starému příteli postavit se zpátky na vlastní nohy. (HBO Max)

cyphercz

Slabota. Hugh Jackman byl nejsilnějším článkem dílu, zbytek fakt o ničem - Mr Poopybutthole má splín a chce se vrátit k bejvalce, úžasné... kdyby alespoň ten humor fungoval, jenže i po této stránce nám to malinko pokulhávalo, zajímalo by mě, jak velký vliv na to má vyhození Roilanda a jestli v podobném duchu bude i zbytek řady. 40% ()

MiniMinion

Je mi jasné že s tím zase začnou, ale o to víc jsem rád za epizody bez multiverse a přehnaně meta scénářů, za epizody jako je tahle. Noví dabéři jsou dobří, chvílemi je to sice poznat, ale celkově odvádějí dobrou práci. Mr. Poopy Butthole má asi nejvíc jiný hlas, ale nic hrozného, zvykl jsem si rychle. ()

CheeseFigure

Najslabšia úvodná epizóda od štvrtej série. Akože nebolo to zlé, ale ani nejak skvelé. Proste priemer. Je fajn vidieť starých Rickových kamarátov pokope. Zápletka, v ktorej centre je sebe-parodujúci Hugh Jackman mi pripadala, ako z Family Guy. Čo sa týka nových hlasov pre ústredné duo, tak som rozdiel nejak nepostrehol, takže fajn. Čo viac dodať? Dúfam, že len tento úvod je taký nijaký a zvyšok série už bude na tom lepšie. ()

JosefTomas

Po roce, kdy Rick a Morty ztratil svého hlavního dabéra, ztratil po prvním díle i velkou část mé pozornosti. Otevřít sérii příběhem o Poopybutthole, který mi je s prominutím úplně u pr*dele a navíc mu dát v podstatě hlavní zápletku, je podle mě to nejdebilnější rozhodnutí, jaký může seriál stavěný na předem nastavených charakterech udělat. Navíc se tu úplně z příběhu vymazal Morty (a jak jeho absence krásně ukazuje, je pro Ricka nejdůležitějším protipólem), takže i když je tu reference na Shawshank, Predátora, Hugh Jackmana a pár dalších, co mi jistě unikly, tak jestli se bude pokračovat stylem, jakým se v předchozí sízně končilo, tak změna dabéra bude ten úplně nejmenší problém. A vlastně jsem si uvědomil, jak mi ten seriál za ten rok vůbec nechyběl a to nakoukání už bude zřejmě jen z čiré povinnosti a respektu k původnímu konceptu. ()

Oralfabet

Zábavná, vtipná, ale celkově nijak zvlášť pozoruhodná epizoda. Vidět Rickovu starou partu zase pohromadě bylo fajn, ale chyběla mi tady nějaká sci-fi premisa, která by tuhle klasičtější sitcomovou zápletku pozvedla na vyšší level (jako tomu bylo třeba u premiéry páté série). Pro odstartování nové série se mohli prostě vytasit s něčím trochu silnějším, vyloženě zklamán ale nejsem, přece jen je to především komediální seriál, a celkem jsem se nasmál. Noví dabéři úplně v pohodě. ()