Stella má ve čtyřiceti zdánlivě vša, po čem ženy touží - skvěle placenou práci i společenské postavení, nádherný domov v San Francisku a milujícího syna. Vypadá stále velmi atraktivně, ale přesto ztrácí chuť do života a zdá se jí, že už se snad ani neumí smát. A tak jí přítelkyně Delilah navrhne dovolenou na slunných plážích Jamajky, kde si od všeho odpočine - od zaměstnání, příbuzných i od nesnadné role dokonalé matky. Jak tvrdí Delilah, je nejvyšší čas na změnu. A ukáže se, že měla pravdu. Stella podlehne atmosféře čarokrásného ostrova lásky a zakouká se do Jamajčana Winstona, který se do ní zamiloval až po uši. Je pohledný, inteligentní, sexy, pozorný, okouzlující, zkrátka ten pravý. Prázdninový flirt se mění v něco mnohem hlubšího, Stella znovu cítí, jak buší srdce. Je tu ale háček. (oficiálny text distribútora)

..Lucas..

Odpočinkový romantický film s fajn Angelou Bassett, kterou brzy uvidím v American Horror Story a jak vidím, tak umí, takže spokojenost :) Film vás zabaví, potěší, rozesmutní, takový ideál na nedělní odpoledne. Navíc potěší i Whoopi a Taye Diggs ve své první filmové roli. ()

Kamca_

Tohle mě docela mile překvapilo. Vydržela jsem u toho celé dvě hodiny a vůbec jsem se nenudila. Dávám slušných 60%. Na víc to bohužel není. ()

rikitiki

Kočka ve středním věku potká na dovče rozkošného kolouška. Toť vše. Aby to nebylo tak banální, zamotali do toho autoři ještě ráznou ukecanou kámošku a jednu fatální diagnózu, což se do tohoto typu filmu vůbec nehodí. Snímek je typické spotřební zboží k zaplácání času. Takže je to ztráta času. ()

• Hlavní postavy Stella (Angela Bassett) a Winston (Taye Diggs) byli serverem Moviefone zařazeny v anketě "25 nejvíce sexy filmových párů" na 10. místo. (..Lucas..)