Šingeki no kjodžin

• Japonsko 進撃の巨人 (viac)
Japonsko, (2013–2023), 36 h 45 min (Minutáž: 23–85 min)

Predloha:

Hadžime Isajama (komiks)

Romi Paku, Akeno Watanabe, Susumu Čiba, Unšó Išizuka, Hiroši Kamija, Júki Kadži, Juiči Karasuma, Tomokazu Sugita, Kódži Jusa, Minami Takajama, Hideaki Tezuka (viac)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (94)

Ano Hi (2019) (S03E20)

A teď nám jen tak ukážou veškerá tajemství? ()

Šingeki no kjodžin (2019) (S03E21)

Eren stále prožívá vzpomínky bývalých uživatelů svého titána. Lidé, alespoň úzká část se dozvídá pravdu o vnějším světě. ()

Kabe no mukógawa (2019) (S03E22)

Naši hrdinové se dostávají k moři. Život se dostává zhruba tam, kde byl před prvním dílem. A co dál? ()

The Final Season (2020) (S04)

Jako je to šok oproti předešlým řadám a rozhodně ne vždy v dobrém. Je tu výrazně horší hudba. Děj je hodně zmatený. A hlavně z klasického příběhu, kdy se parta přítel staví nepříteli, tak je tahle řada extrémně plná zrady. ()

Umi no mukógawa (2020) (S04E01)

Úplně nový příběh z úplně jiného světa než jsme byli zvyklí. Období tak 1. světové říznuté titány. ()

Jamijo no rešša (2020) (S04E02)

Tady jsem se celkem ztrácel, kdy se co odehrává, ale zdá se, že tohle je současnost. Po útoku na ostrov se vrátil a na kontinentu byla válka. A teď bude občanský mezi dědici Ymir. Jen se mě zdá, že nikdo nezná úplnou pravdu. Lidé na ostrově neví, že někde někoho opustili, a ti na kontinentu zase neví, že ti druzí neví. ()

Kibó no tobira (2020) (S04E03)

Střetávání tří generací válečníků. Výběry, schopnosti mise. Všichni chtějí být válečníky, aby byli někdo a přitom nechtějí, neboť je to past. ()

Te kara te e (2020) (S04E04)

Další povídání a a snaha nás sblížit s novým národem, ačkoli jsou tady všichni fanatici a nakonec spojení s se starým známým na konci. ()

Sensen fukoku (2021) (S04E05)

Velice diskuzní díl, kde se opět střetávají staří známí, který vrcholí začátkem konce. ()

Sencui kjodžin (2021) (S04E06)

Zdá se mě. že role se trochu obrátily. Teď je Eren padouch a ostatní oběti. Nicméně zajímavý nový titán a mega bitka začíná. ()

Kjóšú (2021) (S04E07)

Akce střídá akci. Jeden tým vede, pak se to obrátí a tak stále dokola. Hotová jatka. ()

Kjódan (2021) (S04E08)

Tak nějak jsem doufal, že ty děti do toho nějak více zatáhnou. Aby to dostalo ten pocit z prvních řad, kde tady již všechny ústřední postavy jsou staří fotři. Překvapení s přeběhlíkem? Překvapení se smrtí oblíbené postavy? ()

Gijúhei (2021) (S04E09)

Jak se setkali okupanti s obyvateli vězeňské kolonie. Rozloučení s postavou. ()

Seiron (2021) (S04E10)

Rozvoj kolonie a střetnutí s odbojem? nebo něco také? A tvorba dětí. ()

Icuwari mono (2021) (S04E11)

Kdopak asi byla ta hrdinka se sekyrou a kdopak ji asi zabil? ()

Mičibiku mono (2021) (S04E12)

Moc mě to nedává smysl. Takže teď kromě války máme i občanskou válku? ()

Mori no kora (2021) (S04E13)

Smutná epizoda setkání vrahů. Ale zase to komplikuje. Už se nedá poznat kdo s kým proti komu je a za co bojuje. Tedy všichni bojují za jednu rasu, ale tak, že nikdo nepřežije. ()

Bóaku (2021) (S04E14)

Zdá se mě to, nebo ten Foch je úplný čurák? Levi zase za hvězdu. Co čekala opice. A z Erena se také stává vůl. Kdo za to může? ()

Juiicu no sukui (2021) (S04E15)

Zekova minulost. Částečně ji již známe, ale teď je kompletní. A jaký to plán jak zachránit lidi před těžkým životem. Nenechat je se vůbec narodit. Plán opravdu hoden Hitlera a Stalina. A tady s ním přijdou v dětství tak trpící lidé. ()

Tenči (2021) (S04E16)

Zase novinka přidaná v nové řadě. Někdo zradí, někdo nezradí. Někdo zradí vícekrát a je zrazen a tak stále dokola. ()