Bažanti idú do boja

• Československo Bažanti jdou do boje (viac)

Štyria mladí muži, ktorí vstúpia do armády, si musia ostrihať svoje dlhé vlasy a musia dodržiavať prísnu vojenskú disciplínu, čo im vôbec nie je po chuti. Ich nadriadený im preto začne znepríjemňovať život a za svoje priestupky napokon skončia vo vojenskej väznici, ktorá sa čoskoro stáva takmer ich druhým domovom... (STV)

Frajer42

Bažanti se vrací do velmi úspěšných kolejí. Claude Zidi je naprosto jednoznačně nejlepší režisér, který se na této sérii podílel. Humor opět nabral na intenzitě i četnosti. Už to není takový nářez, jako to byl v bažantích počátcích, ale tomuto dílu nelze mnoho věcí vytknout. Lepší 3*. ()

swamp

Velmi důstojné pokračování Les Bidasses en folie. Dokonce bych řekl, že se mu vyrovná. Ti čtyři blázni v patách s Jacquem Seilerem alias seržantem Bellecem jsou prostě k nezastavení..a to doslova! :D ()

nascendi

V prípade militarizovaných Bažantov nie je dôležitý predvádzaný humor, ale sympatie, resp. antipatie k štyrom mladíkom. Keďže patrím k druhej skupine, viac ako dve hviezdičky dať nemôžem. A to sa pritom považujem za diváka so zmyslom pre humor. ()

nash.

Asi nejlepší z komedií Les Charlots.. tahle konfrontace pohodářského salámismu se zeleným zupáctvím je geniální a některé scény jsou (pro nás co jsme měli s vojnou (tou opravdovou) tu čest osobně) i po letech nezapomenutelné (např. kontrola ešusů :-) ()

zahadna

Tento film zo série skupiny Les Charlots, ktoré boli nakrútené mám najradšej....a myslím, že je najlepší a pre mňa určite nezabudnuteľný... ()

dopitak

Ani původní dabing nezachrání fakt, že vtip z kasáren utek a už ho nedohonili. Část na statku a hlavně konec připomene spíš tyrolské komedie ze stejné doby, jakkoliv erotika chybí. ()

Rimmer100

Skvělá komedie se známou a legendární skupinou Les Charlots (podle mne byly lepší herci než-li hudebníci). Tento díl je pro mne asi druhý nejlepší (Bažanti jedou do Španělska). Skvělý humor a kanadské žertíky jsou v tomto filmu denním chlebem. Zkrátka tento film vřele doporučuji milovníkům Francouzského filmu a všem co se chtějí bavit. ()

mat.ilda

Bylo nebylo, dávno tomu, co někomu záleželo na tom, aby se divák pobavil... Nefalšovaná crazy komedie, u které jsem se smála jako malé dítě :-) ()

SOLOM.

Už v dětství jsem na tomto filmu „ulítával“ a mám jej ze všech dílů společně s Velkým bazarem nejraději. Les Charlots a jejich filmy – to je jak jízda na horské dráze. Solidní kousky střídají ty slabší a jsem rád, že v roce 1974 se alespoň jeden trefil přesně do mé noty (oba díly Mušketýrů mě moc nebavili). Tady jsem samozřejmě uvítal návrat do kasáren a jak se říká, změna je život. Pánové se ostříhali a po počátečních trampotách ve vězení se přesouváme na statek. Kromě opravdu pěkných děvčat tu na nás čeká i celá řada humorných scén a momentek a já se bavil opravdu královsky. Asi nikdy nezapomenu na scénu s útokem na statek a výkaly býka. Takže v tomto případě půjdu s hodnocením samozřejmě hodně nahoru. Já byl spokojený. 80% ()

duklak2

Mě "bažanti" nikdy nenadchly. Tuto komedii jsem viděl jednou a vím, že na reprízu se dívat nebudu. Francouzské komedie nepatří mezi mé oblíbené. Humor frantíků je mi cizí. Nezlobte se, ale nesdílím vaše nadšení a proto tedy pouze chvalitebně:-) ()

argenson

Řekl bych, že stupeň obliby filmů s Les Charlots se dost odvíjí od toho, kterej z nich jsme viděli první. Proto u mě vždycky povede Velký bazar. Tihle bažanti jsou zábavní jenom průměrně, ale zvláště Jacques Seiler si to musel moc užít:-) Závěrečná část s bitvou o statek je sice narvaná vtipama, ale mě osobně se vnucuje srovnání s filmem Mandrin, který jsem viděl nedávno. Takže celkově jen lehce přes 50%. ()