James Bond, agent 007, skončil aktívnu službu a užíva si zaslúžený oddych na Jamajke. Pokoj však nemá dlhé trvanie – objaví sa totiž jeho starý priateľ Felix Leiter z CIA a požiada ho o pomoc. Misia na záchranu uneseného vedca sa ukáže byť oveľa zradnejšou, ako spočiatku vyzerala. Bond sa počas nej dostane na stopu nevyzpytateľného zločinca, ktorý disponuje nebezpečnou a veľmi ničivou novou technológiou. (Forum Film SK)

Simomon

POSLEDNI SLOVO: Takhle se mají točit akčňáky. Děj se stupňuje, hlavní postava vyvíjí. Film umí bejt vážnej a odlhečenej a přesto funguje jako celek. Na druhou stranu u toho člověk nesmí moc přemýšlet. Motivace postav a dějové zvraty se dějí jen proto, aby se děly. 75 %, 4/5 ()

RetroGamer

No Time to Die je poctivá bondovka, ktorá toho ponúka oveľa viac. Má veľa zapamätateľných momentov, ktoré vás nenechajú chladnými a k tomu záver, na ktorí budete spomínať ešte dlho. Leu Seydoux mám veľmi rád, rovnako ako Rami Maleka – tu si obaja užívali svoju rolu a zahrali ju na viac než 100%. Bolo tam niekoľko slabších miest a film by sa mohol o pol hodinku skrátiť ale celkovo to nevadilo. Čakal som modernú bondovku, no dostal som balíček úžasných hereckých výkonov, skvelej kamery (schodisková scéna v sile), silných emócii, ktoré dotvárali spoločne s hudbou Hansa Zimmera jedinečný umelecký zážitok. Vďaka pánu skladateľovi a Billie Eilish za úvodnú pieseň, ktorá v celom filme po malých témach rezonovala vždy, keď sa hlavná dvojica Craiga a Lei stretla a vymenila si zopár slov. Chémia medzi nimi skutočne fungovala, o to viac ma bolel záver, ktorý mi zlomil srdce. ()

Martensson35

Říkal jsem si co ještě snesu po hodně slabém Spectru, a že poslední vzedmutí by nemuselo dát zas takovou práci. No úplně nadšením neskáču, ale sázka na to Bonda lehce rozebrat a poskládat ho trochu jinak nebyla úplně špatná. Já toho Craigova chladného zabijáka moc nemusím, takových jsou mraky jiných snímků dneska, přičemž v předchozím filmu to dosáhlo dna. Tady dostal výrazně víc emočního prostoru (někdy až moc) a především lepé napsaného humoru, za což asi díky Waller-Bridgeové. Nějak jsem přežil i to na první pohled nucené rasově a pohlavně vyrovnané obsazení. Hlavní hračička v rukách zlosyna mi přijde tentokrát originální, nebo si aspoň nevzpomínám, že bych ji někde viděl. Každopádně to vytvoří skvělé finále, vpravdě revoluční byť trochu lacině brnkající na city diváka. Kdybych nepočkal na konec titulků, měl bych strach. :-D ()

Quido

Tak tohle ne. Tak špatné to ještě nebylo, tajně doufám v budoucí restart, málem jsem nedokoukal. Prostě jsem čekal něco jiného a i když jsem změny čekal, tak to bylo moc. Kdybych se chtěl podívat na rozpolcenou psycho emocionálně laděnou vztahovku, tak bych si nekoukal na Bonda. Nevýrazné, nic na sebe nenavazovalo, záporák byl kladnější než podrážděný autobusák na ranní lince, a opravdu nejsem absolutně rád, když je mi finální zápletka jasná do posledního puntíku, ještě než začne vlastní příběh, to je jako když Vás někdo nutí koukat na svůj neoblíbený film, ještě jednou a povinně. ()

LordMysti

Těžké rpo mě hodnotit. Zlatá éra Zlatého oka je pryč, nový bond mi moc nesedí. Tato jeho nová vážná tvář se mi prostě historicky k 007 nehodí. Vlastní akce nebyla špatná, ale zase nic extra zajímavého. Solidní akčňák na který rychle zapomenu a za pár let si vůbec nevzpomenu o čem to bylo, protože to bylo zase hodně průměrné jak po dějové tak po vizuální stránce. ()

waska

Loučení s Bondem je ve velkém stylu. Trocha nostalgie a odkazy na minulé díly potěší a hezky proplouvají příběhem. Jedna éra končí. Bond je mrtev, ať žije Bond ! ()

Listyx

Cirkus opět přijel do města a přivezl podívanou, kterou jste ještě neviděli. No a hlavně vidět vlastně nechcete, protože větší švandu si užijete při pozorování praskající kukuřice v mikrovlnné troubě. Prvnim kůlem do téhle mrtvoly je obsazení. Upřímně, nevím kdo ty lidi vybírá, ale podařilo se jim vytvořit totální dreamteam naprosto postradatelných charakterů. A jestli někdo náhodou nebyl totální herecký trotl, tak  jeho charakter okovanou botou zakopal Jojo Fakan zpět do řady aby nevyčníval. K tomu vzali nekolik scénáristů, aby každý něco napsal a to nejlepší co z nich vzeško cikcak poslepovali do tohohle žužu filmu. Jestli si mohu snad trochu rýpnout, příště doporučuji Káťu se Škubánkem, výsledek horší nebude a nebudou drazí pane producent. Suma sumárum jsem se nudil celých 163 minut a dávám jednu hvězdičku za to, že jsem se mohl vyblinkat sem na csfd a nedusit to v sobě. Chápu, že kdo tráví čas točením takovýhlech kokotin nemá čas zemřít. Ale mohla by schcípnout alespoň tahle pomýlená odnož nečeho co mám moc rád a na co jsem se vždycky těšil. ()

netWoor

A tak nám minisérie skončila. Bohužel v duchu dílů předchozích. Že nová 007 je v dnešní hyperkorektní době ženská a černoška, mi je tak nějak i fuk. Ale glanc Bonda rozhodně nemá. Upřímně, celou dobu jsem ani nechápal, oč tam vlastně jde, kokotina s okem mě určitě nebavila a proč Bond  skončil jak skončil, vlastně ani nevím. Škoda, první dva díly minisérie se mi líbily, ale toto ... z nostalgie 3. ()

samkko

Prvně by bylo dobré, zmínit o mě tyto informace:  nejsem a nikdy nebudu fanoušek jakéhokoliv Bonda, Craiga jako herce vůbec nemusím a ohledně této série jsem viděl jen první a zdejší poslední film. Takže jak už asi tušíte, očekávání jsem  měl nulové, což je fajn protože jsem od toho taky nic nedostal. Jako film je to neuvěřitelně zdlouhavé, nudné, plné klišé, jako akčňák to je málo akční a napínavé a jako poslední závěrečný díl je to slabé a NEemocionálně provedené. Vadila mi nová 007 která byla naprosto nesympatická a bez jakéhokoliv hereckého talentu. Rami Malek se zde sice hodil výborně, ale jako záporák neměl žádné charizma a šlo vidět že jeho postavu dost odflákli. Ale konec trochu pochválit můžu. Hodnocení: OVERRATED 3.5/10 ()

Demonic189

Žial, ako píše väčšina. Uvod, les, záver SUPER, to okolo toho tak trochu "meh". A opäť zaporák, ktorý je slabý ako čaj... PS: už si konečne všetci filmári odpustite jedno HLUPE klišé - ľad v takomto type krajiny nie je ani náhodou tenký 1cm a 30kg dievčatko sa pod neho len tak neprepadne (náš zlý Freddie Mercury je ale asi z hliníka, keďže pod nim ľad nepraskne...) ()

Franc1s

Bonda s tváří Craiga jsem dlouho nemusel, neseděl mi a furt jsem doufal, že se na to vyprdne.. Ale teď si přetáčím zpětně díly s ním a musím říct, že prostě bylo to jiné, někdy lepší, jindy špatné, ale byli své a to i tento závěrečný epilog. Úvod bezchybný, krásné lokace, ženy, vychytávky.. Zde se jelo od začátku na plný plyn, holt se museli všechny linky uzavřít, lítalo se ze strany na stranu a prostě furt se něco dělo, za což děkuji, jen prostě několik postav/scén by zasloužili větší prostor, i tak ten cit a intimita tam byli.. Ale finále na ostrově bylo velké, duo 007ček pěkně šlapalo, bitka na poschodí na jeden záběr super, no a na konci jsem brečel jak malej..(asi i tím, že mám teď podobně starou dceru)... Krásné rozloučení a určitě rád někdy se Skyfall zase kouknu! PS: škoda, že Valkyrie se neobjevila nikdy v honičce :) 8,5/10 ()

Inozuka

Nejslabší Craigův Bond ... ne, že by to byl nějaký průser, ale z toho filmu čiší hrozná únava. Chápu a chválím nabourávání všech možných bondovských klišé, a to se zde děje víceméně úspěšně, ale přes tu celkovou vyčerpanost, jak na straně dobra, tak i zla, se prostě přenést nedokážu. A tak paradoxně divák dostává to nejsilnější a nejlepší z filmu v první půl hodině a pak jakoby příběh ztratil dech a přes občasnou adrenalinovou injekci spěje k udýchanému a upocenému závěru. ()

Tamten

Příliš komplikované a zároveň na Bonda málo "vtipné" a s nadhledem. Prostě si to ze sebe neumí dělat legraci, jako starší Bondové. ()

Nemmonn

WOW. Musím říct že jsem tak dlouho neviděl tak našlapaný akčňák. Daniela Craiga jsem si oblíbil právě díky této sérii a rozloučit se s ním bylo emočně těžší než cokoli za poslední půl rok co jsem viděl. Absolutně miluju celou sérii a doufám že to bude dál pokračovat. 10/10 ()

Lupes

Tohle Bondovi neměli dělat. Už jsme si zvykli na boj proti genderovým stereotypům, pozitivní diskriminaci v rámci rasismu či neustálou hrozbu sexual harassment. Toho všeho se Bond bojí více než jakýchkoli padouchů, a je vlastně smutné, kterak nám neohrožený hrdina pod tíhou ideologie zkrotl. To že jej v roli 007 nahradí obézní černoška se dalo čekat (očekával jsem ještě lesbické zaměření), že se z Bonda stane citlivý otec chystající dceři snídani bylo ale (docela příjemně) překvapení. Na co se ale bohužel čekalo marně byl uvěřitelný  a hrozivý soupeř; závěrečné chování toho přítomného hraničilo se slabomyslností a zároveň odhalilo největší průšvih posledního (?) Craigova dílu: Politickou angažovanost. Za oběť jí padne nejen veškerá pospolitost sexuálně vilných a krotkých agentů SPECTER, ale vlastně i James Bond sám, neb jako bílý heterosexuál musí zákonitě opustit jeviště. Bohužel bez cti a za doprovodu mnoha dalších lapsů. Přítomná nanotechnologie např. patří do žánru Sci-fi a tvrdě naráží na anachronismy typu Blofeldova oka na polštářku. Krátká Blofeldova vězeňská stafáž je zase pouhou kopií obehraného tématu Hannibala ve vězení. A vše tak v jisté tvůrčí impotenci spěje k poselství vyjádřenému kyselinovou lázní pro ruského chemického inženýra; ta je trestem nejen za největší smrtelný hřích současnosti, tj. za jeho projev rasismu, ale vlastně i za jeho etnicitu a pohlaví. Jenže minimálně to poslední má společné s Craigovým Jamesem a zřejmě proto dostane nakonec stejnou trestní sazbu i Bond sám. ()

Nix

Důstojné zakončení Daniela coby agenta 007. I když kvůli delší stopáži film obsahuje více hluhých míst a dialogů než je zvykem, i když Bond jich měl dycky hodně, občas některé jsou zbytečné a natahované. Ale jakmile dojde na akci, je na film radost pohledět. Velkolepé a přehledné scény si Daniel dává stejně dobře jak své soupeře ke snídani a líbí se mi, že i tak dostává na frak. Je to opravdu fajn zakončení a příběhově jednodušší avšak velice zábavný díl. Člověku skoro ukápne i slzička. ()

gemi

Úplně, ale úplně jiný Pond! Samá poprvé. První film, který nefunguje sám o sobě, ale je to sequel Spectre (2015). Pond je tady nejlidštější a nejzranitelnější ze všech dosavadních dílů a poprvé není kurevníkem jeho veličenstva, který z povinnosti (a dějově často poněkud nepatřičně) obskočí obligátní dvě roštěnky, protože tady obšťastní jednu jedinou ženu, a to přítelkyni ze Spectre. Svoji vlastní! Parádní finále, kterým Craig uzavírá epochu, jenž rehabilitovala agenta 007. Oproti těm sračkám s Brosnanem fakt nebe a dudy. ()

pulDag

Poslední 3-4 díly s Craigem jsou naprosto zbytečným přírůstkem do kinematografie, postrádající jakoukoliv inovaci nebo realistická pravidla nastolená Casinem. Inovací nepovažuji ukončení dějových linii fiktivních postav. Tisíckrát viděné (včetně zvratů) bez špetky napětí, se strohou a okoukanou akcí, která v průběhu stopáže umě degraduje, umělé hrozby typu zásahu dalších zemí do konfliktu bez dopadu atd. A k tomu tentokrát záporák bez hlubší motivace. Je tedy vskutku znát, že se přetáčelo domrtva a do dvou a půl hodin natažená stopáž je skutečné martirium. Jediné pozitivum jsou slušné lokace a Armas (její ostýchavost byla krutě nevyužita). ()

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

19.03.2024

Hollywoodem občas kolují fámy, které nejsou nikým potvrzené, ale mluví o nich tolik lidí, že se považují takřka za pravdu. Nejinak je tomu při šíření skazek o tom, kdo by si měl zahrát příštího… (viac)

Seriálové rebooty na cestě

21.01.2023

Blade našel nového režiséra

Blade našel nového režiséra

22.11.2022

Po pečlivém zvažování a hledání vhodných kandidátů na režii nového Bladea nakonec šéf studia Marvel Kevin Feige přece jen našel. Po odchodu Bassama Tariqa (Mogul Mauglí) a odkladu produkce tak práci… (viac)