Lego príbeh

• Česko LEGO® příběh (viac)

Príbeh filmu nakrúteného pomocou počítačovej animácie podľa pôvodného scenára sleduje osudy Emmeta – obyčajnej, dokonalo priemernej minifigúrky LEGO, ktorá je omylom považovaná za najvýnimočnejšiu osobu, ktorá jediná môže zachrániť svet. Je odvedený do spoločenstva cudzincov, ktorí sa vydali na veľkolepú výpravu proti zlému tyranovi. Emmet je na takúto cestu zúfalo nepripravený, čo prináša množstvo komických situácii. (TV Markíza)

kerkulka

"Všechno je tu božííí / Everything is AWESOMEE" Tenhle film byl opravdu příjemným překvapením. Přišlo mi to, jak kdybyste vzali inspiraci z Orwellova 1984 a zamíchali ji do pohádky a pár kostiček lega. Člověk se u toho nenudí a občas se i uchechtne. Velký palec nahoru:) ()

zuzanocka

Jaaaaj Lego príbeh .. =) taká blbina až ma to neskutočne bavilo a musela som sa smiaaaať.. =) či už na lego duchovi na nitke, chytrákovi, ktorý spájal croissant s volantom, chytľavým songom typu: Všechno je tu božíííí alebo Temnota bez rodičov, hlavnom hrdinovi, ktorý preberal program v lego TV s kvetinkou, alebo hláške.. miláááčku, kde mááám kaťataaa.. =D proste úplný odvaz a pre všetkých fanúšikov lega určite filmová animovaná lahôtka.. =) milé, farebné, príjemné, vtipné, legové .. super.. =) 4* ()

Ombak▼Penari

Neuměl jsem si představit, jak může vypadat koukatelný film z lega. Výsledkem sice není něco, co bych nějak extra hltal, ale sranda to byla a dost mě překvapilo, jak to může dobře vypadat. ()

rekkky

What to say about The Lego Movie, when „Everything is awesome“? The title song and its lyrics could be misleading, but it includes whole range of feeling, which you can get from watching this project. Yes, the main characters are not humans, but countless number of childrens are reffering to them as their best friends. Yes, plot is obvious and at the end the evil is beaten, but at the end there are a questions, which arise from the movie and they are obvious. Isn’t The Lego Movie more about human characteristics then products manufactured by The Lego Group? Should the audience conclude that it is possible to advertise all what you can think of (read everything) in current movie industry? Would it be the same movie, if there wouldn’t occured all those references to various LEGO toy lines or references on other movie characters, brands, products, history milestones, … ? The voices of actors are one of the key elements, why even after range of absurdities is my rating so high and the screenplay also brings the experience higher. After all it is controversial, but effective and at the same time very efficient. ()

helloween93

S Legem jsem vyrostl a byl jsem přesně ten kreativní typ, co nerad stavěl konfekční stavebnice a rád tvořil své stavby. Stavěl jsem zejména auta s různými úpravami. Nicméně, k Lego filmu jsem přistupoval rozpačitě - je to součást franchízy, ale zase obava z kvalit a z infantilnosti. Tvůrci zde propojili tradiční fiktivní značky Lega, např. Octan - petrolejová společnost s kterou jsem měl stavebnici nebo Lego Pirates do rozsáhlého a fungujícího světa. K tomu Lego připojilo i postavy z licencovaných Lego sérií a o zábavu je postaráno. Propojení s realitou filmu neuškodilo, spíš naopak. Vtipy se Supermanem a Han Solem mě dostaly. "Nebude mu hyper-pohon chybět?" - "On si nějak poradí". Jsem zvědav na další filmy z Lego světa. Úvod hodnotím čtyřmi hvězdami. ()

Folky

Překvapivá pecka! Nečekal jsem, že se z toho vyklube něco opravdu chytrého a zábavného, ale povedlo se. Ve své podstatě jednoduchý a nijak originální příběh, se podařilo zrealizovat bez zbytečného patosu, zato s příjemným přesahem a kupou zábavných detailů. Myslím, že jsem si to užil víc, než kdejaké dítě. ()

Rathalos

Kto miloval a miluje lego,ten urcite bude lubit aj tento animak,skvele zvladnuty po vizualnej stranke,kopec milych postaviciek,samozrejme nechyba vtipna stranka a aj nejake to ponaucenie,suma sumarov jasna volba...:-) ()

PEZ

Wow, to bol ulet! A to este aky originalny a vtipny! Uz sa nedivim vsetkym tym pozitivnym hodnoteniam a obrovskemu uspechu v kinach v zamori. U nas to vsak zatial odozvu velku nema - v obrovskej kinosale sme bolia asi desiati. Velka to skoda, pretoze Lego Movie je aj pre deti, aj pre dospelych. Dokonca si dovolim tvrdit, ze ti starsi si to uziju omnoho viac, pretoze ta smrst netuctovych napadov, hra s klise, tona popkulturnych narazok a vizualne vychytavky musia potesit kazdeho kinofila. Miestami az surrealna zabava, ale zakazdym vtipna. Cool cool cool, normalne nebudem protestovat, ked vznikne dvojka (a ta veru vznikne - premiera Maj 2017 :)). Netuctovy zazitok a dokaz, ze vzdy sa da vymysliet nieco originalne. Tu sa spojila forma aj obsah. Batmanov song najlepsi. :D ()

Carthorias

Lego film je boží!! Od úvodní minuty se přes vás prelije prilivova vlna detinskeho nadšení, poháněna az naspeedovanym tempem filmu. Gagů je tady víc než kazdorocnich hospitalizaci po šlápnutí na kostku lega, a většina z nich je laugh out loud funny, namátkou vyberu třebas Millenium Falcon, Batmanuv song, Raketu!, atd. Dokonce i ten dvoupatrovy gauč po několikáté iteraci ve mne vyvolával cukání v koutcich. Dabing se vyvedl, což je vzácnost, važme si jí. ()

FanKalEl

Animák u ktorého som sa slušne nasmial a pobavil, dabing hercov čo sa týka aj bočných postáv čistý odkur :D Ale ten scenár by bolo treba trochu doladiť celkovo ako aj príbeh, ale záver bol super takže mám veľmi pozitívny pocit z filmu. (75%) ()

redwik

Škoda, že väčšina tých lepších vtipov bola už v traileri. Takto ma film ničím extra neoslnil, a aj keď som sa občas zasmial, čakal som viac. Najviac ma prekvapilo, že sa vo filme objavil skutočný Will Ferrel a najviac rozosmiala prítomnosť LEGO® Shaquilla O'Neala. Chris Pratt - Emmet /:/ Will Arnett - Batman /:/ Elizabeth Banks - Wyldstyle /:/ Liam Neeson - Bad Cop/Good Cop /:/ Morgan Freeman - Vitruvius /:/ Channing Tatum - Superman /:/ Alison Brie - Unikitty /:/ Charlie Day - Benny /:/ Will Ferrell - Lord Business/The Man Upstairs /:/ Dave Franco - Wally /:/ Jonah Hill - Green Lantern ()

michald99

Oceňuji velkou škálu postaviček ze všech možných druhů LEGO světa, ale pořád mi to přijde neuvěřitelně prázdné, kam místy prosakuje ona dětskost, která tam zřejmě má být, mě bohužel často dost otravovala, přestože jsem se párkrát usmál nad nějakou tou povedenou bathláškou nebo batčinem, díky kterým dávám o pár procent víc. ||65%|| ()

Margot Robbie chystá filmové The Sims

Margot Robbie chystá filmové The Sims

23.03.2024

Chris Pratt je Garfield

Chris Pratt je Garfield

02.11.2021

Chris Pratt (Strážci Galaxie, Jurský svět) měl jednu dobu našlápnuto k tomu stát se největší hereckou hvězdou současnosti. Vedle jeho hlavních filmových sérií, které nestojí pouze na něm, mu ale… (viac)

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (viac)

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

22.06.2017

Hollywoodem tenhle týden otřásl odchod Phila Lorda a Chrise Millera od sólovky Hana Sola. Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy je propustila měsíc před koncem natáčení, jelikož se jejich vize začala… (viac)