Ninjago – Nindžova cesta

• Česko Ninjago (viac)
Dánsko / Singapur / Kanada / USA, (2011–2022), 57 h 26 min (Minutáž: 11–23 min)

Kai, Jay, Cole a Zane musí ovládnout moc svých elementů a zbraně Spinjitzu, aby ochránili zemi Ninjago, která má také podsvětí. (Netflix)

yaqwsx

Náhodou se mi poadřilo shlednout 2 díly a na základě nich jsem se musel podívat na další 2, abych se ujistil. Co k tomu říci? Chvilkami to vypadá Strážci vesmíru v podání Lega. Trapně. Občas se naskytne nějaký potenciál nanějaký pěkný vtipk, který je však náhle zabit něčím naprosto nevhodným. Jak mohlo Lego propůjčit svou značku pro něco tak strašného? ()

easer07

Když jsem ze začátku viděl tu paseku nesmyslných LEGO filmů a všech různých seriálů, radši jsem zůstal u LEGO hraček, těch aut a stíhaček, letadel a jiných. Ale pak přišlo něco, jako NINJAGO a vše se změnilo. Každou sobotu a neděli jsem do pohodlného křesla zasedával a díval jsem se na ono NINJAGO. Sensei Wu vztyčil svoji nesmrtelnou hůl, napil se čaje a mohlo začít to pravé dobrodružství, alespoň z mého pohledu. Dokoukal jsem všechny díly. Začal jsem sbírat i hračky mých oblíbených Ninjů. Dokoukal jsem další sérii a vždy si rád pustím na YouTubu NINJAGO. Nikdy nezapomenu na Lorda Garmadona a další paseku mých oblíbených postav. ()

Ten_Geek

Na seriál ninjago jsem koukal už od mala, několik krát jsem přestal a začal znovu. Řekl bych že velmi silnou stránkou je to, že tento seriál se snaží ukázat že svět ninjago má historii a převážně se mu to daří. Prvních pár sérií je průměr, až na nějáké vyjímky, řekl bych že Ninjago se rozjelo v 8, 9 a 10 sérii které je temnější než ostatní, ukazuje prvky které jsme v ninjagu nikdy neviděli, ale zde je ten největší problém. Po téměř perfektních 3 sériích nastane peklo, dovolil bych si říct že 8, 9 a 10 série nasadila laťku až moc vysoko a 11 a zbylé řady stojí za starou bačkoru. Příběh v těch sériích není promyšlený a snaží se hrát na nostalgii což jim moc nejde. Seriál jsem jako špunt miloval a provázelo mě v mém dospívání, ale poslední série to kazí a připomínají mi, proč se na Ninjago už nepodívám. ()

darthvader77

Říkám vám tohle má potenciál a budoucnost. Podle mě nejlepší lego seriál a mezi lego filmy taky. Příběh je dobrý vůbec to nenudí a taky jsem se parkrát zasmál. Doufám že bude víc dílů. Na youtube už jsem viděl díly už s hady bohužel v angličtině a jsem rád za informaci že to dávaj na Primě. Hej co to má být jakto že z 85% je z ničeho nic 57%. Asi někoho vykillim. ()

Prometheus69

Na lego dobrý.... příběh nebyl zas tak úplně špatný:) Ale je to pořád lego, něco jiného si z tím hrát (bývávalo :) a něco jiného se na to koukat... Ale na rozdíl třeba od CHIMA.... kde absolutně není definováno o co tam sakra jde! V tomhle případě... scénárista aspoň trochu přemýšlel než to vypustil z hlavy na papír a později do telky. O stravitelné kvalitě hovoří i to že Ninjago má aspoň 2 řady... a jsou tam kouzla démoni a ninjové i když trochu kostrbatí..... to dneska letí. Dabing též odpovídá věkové hranici které byl tento seroš určen... občas se i člověk celkem zasměje což už je tak nějak u LEGO Story zvykem.Aj hudba není zlá.. Za ty tři hvězdy to celkem i stojí. :) ()

• Scéna, kdy Wu hledá ninji na nádvoří, ale najde je nahoře v odpočinkové místnosti, kde hrají videohry, je podobná scéně z filmu Kung Fu Panda (2008), kdy Shifu hledá Poa v chrámu, ale ten je ve spíži. (KGBelik)
  • Při souboji s Wuem má Samukai v ruce i šurikeny Ledu, ale když se shýbá pro meč Ohně, tak je v ruce nemá. (Cardo)
  • V americko-kanadské verzi nechal Zane vzkaz v lednici. Ve verzi vysílané ve zbytku světa sedí Zane v lednici, když odpovídá na Kaiovu reakci, a nabízí mu sýr. (KGBelik)