Šest ambiciózních studentů forenzních věd je na vzdáleném ostrově postaveno proti sobě, aby na této expedici mohli ukázat, kdo z nich má nejlepší předpoklady pro práci u FBI. Kapitán Veneziano a profesor Tomkins sem umístili mrtvoly, na kterých si účastníci této mise mají vyzkoušet to, co se ve školách naučili. Z mrtvol na ostrově se ovšem postupem času stávají zombie, a to co začalo jako boj o kariéru u FBI, se mění v boj o holý život. (cardinals)

Wade

Pouštěl jsem si 13 Eerie jako zombie oddechovku a účel film splnil. Pěkné prostředí,zombie a jejich skvělý vizuál no a nakonec gore co víc chtít. Zasloužený 3 hvězdy. 55% ()

zolo23

Skôr by sa to hodilo do televízie JOJ PLUS na 23.00 hodinu ako tv film. Kde bol preboha scenár? Šesť študentov je na praxi, aby skúmali telá mŕtvol, namiesto toho mŕtvoli skúmajú študentov, kto má lepšie mäsko....Aspoň, že tie masky boli docela dobré a tej krvy a čriev tu bolo dostatok inak by šiel film do..... Kanadský priemer, ale na to som si už zvykol 40% ()

Mythago

Pár roztomilých zombíků může napáchat na opuštěném ostrově s několika zapálenými studentíky ústavu Hrabání se ve střevech a jiné obludnosti s.r.o poměrně dost škody. A navíc byste ani neřekli jaké to jsou čórky. Ukradnou úplně všechno. Ale úplně. Když se k tomu přidá ještě hodně bakteroidní a prostředí čisté jako po vyprání v chemicky špinavém Pár(u)wolů, vznikne z toho docela zapáchající a mazlavá, přesto působivá hmota. Docela by mně zajímalo, co za smrady to hodnotilo. ()

iXtr3m3

Slabučké, nie márne, ale slabučké. Masky neboli od veci, takmer nesmrteľní protivníci boli fajn, ale bolo to natočené na jednom opustenom mieste a bolo to vidieť, že rozpočet bol na hrane. ()

Corpsegrinder odpad!

Hrozný po všech stránkách, za zmíňku stojí možná tak slušný gore v pár scénách, ale nevim proč by se někdo brodil tou nudou jen kvůli 2 minutám efektů. Zombivci jsou takový divný bahňáci takže tam se toho moc říct nedá. Film přeskakuje sem a tam mezi postavama co pobíhaj bůhví kde a nikam se to neposouvá. Možná horší než Bollův House of the Dead. ()

TERRORDROME

Začiatok ma pozitívne naladil, miesto čurákujúcich tínedžerov tam boli študenti medicíny s úlohou obhliadnuť rozkladajúce sa mŕtvoly rozmiestené po areáli. Všetko bolo sychravé, strohé a distingvovane odpudivé, jeden z najlepších rozbehov béčkového hororu. Potom ale zo smradľavých močiarnych hlbín vyplávala na scénu tlupa zombie muklov z vládnych experimentov a s nimi aj pachuť nemohúceho amatérizmu. Nástupom akcie akoby vskutku začal iný film, nepríjemne pripomínajúci spráchnivený osemdesiatkový taliansky trash kde je pár mäsitých gore scénok obložených všeobecnou imbecititou a bezradnosťou. Stupídny panáci sa šmotkajú tmou, vždy zahodiac zbraň po jednom použití. Už som videl jednorazovú žiletku, ale že existuje trebárs aj jednorazová palica s možnosťou použitia len na jeden úder? Z ponúkaných brutalít som si zapamätal hlavne tie prvé odhryznuté prsty a zombicu pribitú k stene tyčou cez líce. K plusom sa ráta ešte karambol s autobusom a k mínusom zasa pekne nasierajúco odseknutý záver. Po pár dňoch od pozretia si už na viac detailov nespomeniem. ()

mosnak odpad!

Na toto jsem se vyloženě těšil. Bohužel opět se mi dostalo jen znechucení a velký údiv nad tím co všechno dá ještě natočit. Šest adeptů na koronery si hraje s rozmístěnýma mrtvolama v území zvané 13Eerie. Kde je bývalé vězení a tam dělali testy na vězních. A z vězňů se pak stala taková podivně chodící zombiemonstra co řvou na celý les! Fakt je to hrůza! 0% ()

Magika82

Pro Kristovy rány! To opravdu už v téměř každém snímků musí vyskakovat nějací zombies?! Nesnáším tento typ filmů už z jediného prostého důvodu: Rigor mortis, tedy posmrtná ztuhlost. Klusající, huhlající, dokonce i běhající zombie popírají veškerou logiku i vše věděcké, včetně neúprosného zubu času. Ten mrtvoly nacházející se mimo rakev, ohlodává ještě rychleji. Kyslík, který je přímo balzámem pro bakterie působící rozklad. Mouchy, jejich nenažrané larvy, které se živí mrtvým masem, gravitace působící na vnitřní orgány, posmrtné uvolnění svěračů, atd, atd... Tyto filmy jsou opravdu určeny pouze pro skupinu diváků, která nerada u sledování snímků zapojuje zdravý selský rozum. Toť názor můj, a tedy subjektivní. Jedinou hvězdu dávám pouze za prvních několik minut snímku. ()

Illy

Docela dobré masky, ale jinak mizerný scénář, nesympatičtí (ne)herci a přiblblá kamera. Musím jít s hodnocením pod průměr... ()

Ronaldo79

Jo, takovéhle jednohobky mě baví. Průměrný zombie počin okořenění povedeným gore, kvalitním vzhledem zombies, slušnou atmosférou od prvních minut a dále bych pochválil, že se nemusí čekat do půlky filmu než se něco začně dít. První půlhodina ve znamení forenzních věd je zajímavá a hlavně se člověk pokud není úplně povrchní nenudí. Závěrečné vyvrcholení mohlo být napínavější a více promyšlené, ale to by člověk od hororového béčka očekával příliš. Úplný závěr to zachraňuje. 6/10* ()

Stocki

Film jsem chtěl vidět především kvůli Katharine Isabelle, která mě navnadila snímkem "American Mary". Od filmu jsem podle zdejšího hodnocení (5. června 2013 - 44% - 173) mnoho neočekával, a byl jsem nakonec mile překvapen. Slušelo by mu minimálně 55%, jelikož se v žádném případě nejedná o přihlouplý brak. Není zde typická banda přiožralých, nadržených či jinak poznamenaných teenagerů a hned je to znát. Zombíci jsou řádně agresivní a hladoví. Určitě si nebudete hrůzou ohlodávat části vašeho těla, nudit by jste se však také neměli. Prostě přijemná záležitost, která si na nic nehraje. 66% ()

Flopik

Na film som narazil úplným omylom no aj tak som sa rozhodol že si ho pozriem.Musím povedať že ma príjemne prekvapil.Zombie vyzerali fakt dobre , oproti niektorým filmom.Ďalej sa mi páčilo že všetky smrti boli pekne na kameru a boli urobené tiež fakt dobre.No občas mi prišlo že tie postavy sú až príliš hlúpe . No a ten koniec sa mi tiež až tak veľmi nepáčil.No vzhľadom k tomu že je tento film pomerne neznámi pobavil ma kvalitne dobre a preto dávam 3* a 60%. ()

Silviaxx

Celkom príjemná záležitosť, hodená do znepokojivého prostredia, kde sa k väzňom v minulosti asi úplne kóšér nesprávali. Nečudo, že potom boli natoľko nasratí.. Rozbeh je o niečo pomalší, ale osobne v tom nevidím problém. Následne prichádzajú skvelé masky, ktoré boli fakt odporné. Napriek tomu by som strety so študentmi nenazvala práve násilnými, skôr mi to prišlo zahraté do autu. Napriek tomu, si divák môže užiť viacero "čreva ven" obrazov, ktoré samozrejme vždy potešia. Ako celok to vôbec nepôsobí zle, ale medzi ostatnými konkurentmi vo svojej oblasti to v mojej hlave pravdepodobne čoskoro zapadne prachom. ()

warrenur

Zaciatok prijemne prekvapil. Mame tu jednoduchu zapletku, kedy sa buduci forenzni technici na pochmurnom uzemi oblasti Aerie 13 maju vysporiadat s nachystanou paletou mrtvych tiel a na zaklade vedeckych postupov vysetrit dovody umrti. Do casu, kym sa mladi zaoberali pridelenymi mrtvolkami sa to dalo celkom sledovat a clovek sa i dozvedel nejaku tu forenznu mudrost. Stupidnych dialogov bolo minimum a i pan skolitel bol spravne nekompromisny typek. Zvrtlo sa to prvou hororovou scenou a potom to uz slo dole vodou. Tupe chovanie, reakcie ohrozenych, silene a zbytocne dlhe zabery na gore-sceny a notoricky sa opakujuce naivne a hlupe sceny z X podobnych nepodarkov. Jedna hviezda za zaujimavych, asi 30 minut v zaciatku. ()

Game90

Klasické zombie béčko s nadmieru inteligentnými zombie....dobre sa to rozbehlo, zombie sympatickí, krv bola ja som spokojný.... ()

johnymdoe

Tak za Michaela Shankse 1 hvězda, za něco jako zombíky druhá a za to že to celkem dobře/zajímavě dopadlo hvězda číslo 3. Ono to bylo Kanadské takže je mé hodnocení shovívavější, ale teda je fakt že musím říct že hrozní herci (zvláště pak ta hlavní...úplně nesnesitelna, divím se že zombové neutíkali), otřesné až vtipné efekty a scénář který bych i já bez přehánění sepsal líp. Ale tak za toho Jacksona z SG1 ...50 procent. :)) Jinak fakt doporučuju jen žánrovým fandům. ()

M.Myers

V úvodu mě film skutečně bavil ale s přibývající stopáží to šlo celé víc a víc do kopru. Když vynechám Katharine Isabelle a Brendana Fletchera, tak ostatní herci stáli za hovno, nesympatičtí až hrůza. Zombíci nevypadali zrovna špatně, ale chovali se divně. Největší výhrady mám ale k samotné režii, kameře, střihu, toto jsou největší slabiny. ()