Newyorský policista a jeho manželka kadeřnice se na dlouho očekávané cestě do Evropy neobratně snaží vyřešit nepochopitelnou vraždu na palubě miliardářské jachty. (Netflix)

majo0007 odpad!

Horúci kandidát na najhoršiu "komédiu" roku a Zlatú malinu. Vo filme nezačujete a neuvidíte jediný vtipný gag. Účinkujúcich zrejme zlákal gratis výlet do Monaka. Pritom herecký ansábel je skvelý - na Jenny sa stále dajú nechať oči, Sandlera môžem - dokonca mám niektoré "sandlerovky" v archíve, Gemma schudla 10kg - nádhera. Ale bohužiaľ, casting z hovna tortu nespraví. ()

URBAN

Mezi Adamem Sandlerem a Jennifer Aniston vždy byla chemie. Ty dva vedle sebe by jsem rád viděl častěji. V rámci svého žánru funguje skvěle a to taky humor a jako třešnička k tomu je že jsem neuhádl kdo je vlastně vrahem což u filmu tohoto typu je velké plus. Trochu mě štval Sandlerův knír, ale časem jsem si na něj zvykl. (19.6.19/TV) ()

StanislachKo

Nepovedal by som, že by som vyslovene trpel, ale je to fakt ďalšia "madisonovka" v poradí a tie majú v DNA zakorenené, že sú to braky. Sandler nie je samozrejme ani herec a v poslednej dobe nadobúdam dojem, že ani komik. Takže mu ostáva jediné plus a teda, že je to sympaťák. A u Jennifer to platí rovnako (s tou výnimkou, že pár rokov dozadu nám všetkým rozpaľovala lýtka všade, kde sa objavila...). Bočné postavy boli hádam všetky osviežujúce ale Evans na čele. Tupotu celého filmu ale zhrniem skôr vo všeobecnej rovine: Čo ma na filmoch tohto razenia vždy zarazí. Nie je to vtipné, tobôž inteligentné, je to zjavne veľmi nákladné, v podstate po každej stránke je to nanajvýš priemerné, zakaždým to prerobí, ale točí sa to so švajčiarskou presnosťou už dobrých hádam 10 rokov. Ako to? ()

HorrFi

Adam Sandler má zřejmně už to nejlepší za sebou.. tohle byly všechny žánry a zároveň žádnej.. od Netflixu jsem zatim moc opravdu kvalitní tvorby neviděl, bohužel.. ()

kocik1

Dva vidláci se dostanou mezi bohaté snoby, z čehož vzniká spousta jakoby vtipných momentů, povětšinou má ale člověk tendenci se za moudra, která herci vypouštějí z úst, spíše stydět. Přesto musím uznat, že zatímco Jenifer byla ve své vidlácké formě do jisté míry šaramantní, při sledování Sandlerovy postavy jsem trpěla (což ale nedávám za vinu herci).Každopádně, film splnil svůj účel pro chvíli, kdy jsem potřebovala zaměstnat mozek a zároveň vypnout myšlenky. ()

NiWi

Poměrně nenáročná whodunnit komediální detektivka, která rychle uteče, ale v hlavách nezůstane. Trumfem snímku v rámci komediální roviny má být to, že uprostřed všeho jsou obyčejní američtí manželé, kteří se zápletkou nemají nic společného. A musím říct, že Adam Sandler a Jennifer Aniston se s tím vypořádali docela slušně, i když Aniston je z dvojice rozhodně zábavnější. Obsazení je fajn, ale scénář bůhví jak promyšlený ani chytrý není, spíše průměrný. Po většinu stopáže chybí napětí, a komedie taky občas kulhá.  Naštěstí se vše vešlo do 100 minut, takže se jedná alespoň o svižnou jednorázovku, kterou si sice za týden nebudu pamatovat, ale na zabití času dostačující. ()

otík

Neškodná zábavná jednohudba, při které se sice za břicho popadat nebudete, ale sem tam se divák lehce pousměje. Sandler je docela neškodný ňouma, ale není až tak trapný, jak v mnohých filmech (i když pořádným idiotem je i tady). Aniston se Sandlerovi nečekaně přizpůsobuje, naštěstí svým osobitým způsobem, takže to nepůsobí nepřirozeně. Jo, docela si ti dva k sobě nakonec sedli. Není tu žádná vyloženě top scéna, celé to jede tak na půl plynu, aniž by to aspoň občas trochu zabralo. Průměrný průměr, který ale může pobavit. ()

Script

První půlka filmu je ze začátku průměrná. Hlavní postavy si hned neoblíbíte. Po letadlové scéně vám přijdou postavy jako hrozní burani. Zkrátka řečeno je nemáte rádi, ale jak dojde na první vraždu, tak děj začne být trochu zajímavý a od Monte Carla už docela i napínavý a chvilkama i zábavný. Pořádně napnutý jste po momentě kde hlavní hrdinové jsou napadeni v knihovně. Když dojde na rozuzlování záhadných vražd tak je to kulervoucí nářez! Nechápu jak se někomu nemůže tento film líbit! Podobně podhodnocený je i film Annihilation. Murder Mystery bych přiřadil k těm lepším filmům, které vzešli od Netflixu. ()

ondraondra

Není to moc vtipné, ani zajímavé. Adam Sandler mě tady dost sral, stejně jako skoro celé obsazení. Chvílema mi to připomínalo Disney channel komedii. Musím ale uznat že odhalení vraha mě překvapilo, jinak to byla nuda. Jedna z nejhorších Sandlerovek. 4/10. ()

UhLee

(3,5/10). Tento film mě "bohužel" akorát utvrdil v tom, že Adama Sandlera zkrátka nemusím. Nelíbí se mi jeho humor, který v těchto komediích praktikuje. Daleko více jsem si jej užil v dramatu Uncut Gems, kde mi fakt sednul a ten film miluju i díky němu. Tady prostě ne. Děkuju krásně, ale kroutím pokaždé nevěřícně hlavou, když z úst vypustí nějakou další kravinu. Film sám o sobě není špatný. Zápletka a vražda dokáží zaujmout a divák vážně netuší, kdo je vrahem. Postavy jsou snesitelné a dost dobře napsané. Každá má to s oje a to je dost cool. Ale celkový dojem mi fakt kazil ten Sandler. Omlouvám se všem fanouškům, ale tenhle týpek nebude můj oblíbenec. PS: Zjistil jsem, že se mi Jennifer Aniston líbí více v dabingu, než s jejím normálním hlasem, která tady se Sandlerem tvoří dost iritující kombo. ()

Motinski

Veľmi tuctová zápletka. Tajomnosť a tipovanie skutočného vraha vôbec nefunguje ajkeď je hlavná premisa postavená práve na tom. Vlastne som nebol ani moc zvedavý ako to všetko dopadne. A asi nebudem jediný. Umelé twisty na konci ma stále vedia nahnevať a čo film ako tak robí znesitelným je že vie rozosmiať. Nie ale vďaka Sandlerovi. Ten hraje to čo v posledných rokoch všade, a nebyť Jennifer možno to po prvej pol hodine vipnem. A pritom mi takéto veci žánrovo chýbajú. Škoda. Netflix doručil (opäť) veľmi ľahko zabudnuteľný film ktorý nič nové nepriniesol. Vlastne ide o typickú Sandlerovka vo všetkých smeroch. ()

Johnny.ARN

Dosť som si urobil názor o sledovateľoch Netflixu. Lebo keď si tam toto idú, tak no... Aniston je kus.So Zdenou ešte v pyramídach absolvovala kurzy kreslenia na stenu ale závidieť jej môžu aj dvadsiatky. A úprimne, bol to jediný dôvod ( ak opomenieme ten hype okolo vdaka Netflixu ) prečo som si to zapol. A držala to kvalitne. Človek jej odpustí, že sa v tomto objavila. Zlý humor, zlá paródia a Sandler. Kombinácia na vraždu. A bolo ich tam niekoľko. Prekvapilo ma ale to zvyšné obsadenie, hlavne z VB, že sa na niečo také dali. Konečne po dlhom čase Gemma vo filme. Priestoru na uchechtnutie tam veľa nie je, skôr si treba užívať ten luxus a obsadenie. 2 z 5 ()

Mrkvič

Slušná zábava. Závěrečné nasednutí do ferari mě málem přimělo dát ještě o hvězdičku víc. Sice je hlavní dvojice až moc uřvaná, ale pořád jsem si říkal "dobře, typičtí američani". Ostatní postavy jsou zajímavé, ale u většiny jsem měl stále pocit, že jejich potenciál pro humorné scény nebyl ani zdaleka využit. Vlastně nějak extra humorná nebyla žádná scéna, ale kdo bude vrah jsem vědět i tak musel. ()

ywo666

Hladali sme jednoduchu oddychovku. Nasli sme toto. Jedna sa o absolutny priemer. Sandler sam o sebe nie je vtipny nilkdy. Jeho filmy sa opieraju vzdy iba o vedlajsie postavy. Tu to drzi nad vodou hlavne Jennifer, ktora je herecky niekde inde ako Adam. Vedlajsie postavy su ok. Nic viac nic menej. V minulosti som videl Sandlerovky kde sa bud smejes alebo uplne trpis a chces si vyskriabat oci. Tu tolko trapnych momentov nie je (na Sandlerove pomery). Ale je to za cenu ze ani vtipov tu zas tolko nie je. Nepretrpel som to. Obcas som sa pousmial. Ale pecka to rozhodne nebola. Davam 50%. slabe 3* ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (viac)

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

06.05.2020

Netflix si oficiálně objednal pokračování k akčnímu thrilleru Vyproštění s Chrisem Hemsworthem (Thor: Ragnarok) v hlavní roli. Snímek předstihl ve sledovanosti všechny nejzásadnější snímky… (viac)

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (viac)