Newyorský policista a jeho manželka kadeřnice se na dlouho očekávané cestě do Evropy neobratně snaží vyřešit nepochopitelnou vraždu na palubě miliardářské jachty. (Netflix)

rigby

Ústřední dvojici to nakonec docela spolu sedělo. I po počáteční panice se nakonec humor dostavil a pár vtípků mě rozesmálo. I když občas to bylo hodně přes čáru. Ale opravdu jsem se celkem bavil. 3- ()

FLVEKK

Příjemná detektivní komedie, duo Aniston a Sandler funguje skvěle. Opravdu jsem se bavil. Fajn oddechovka, orient expressu jako pokračování se rozhodně nebráním :) btw. Jennifer je 50 ?! Really ? ()

tomino28

Je to bláznivé, praštěné, šílené... Dosaďte si přídavné jméno, jaké potřebujete! Je to prostě komedie s Adamem Sandlerem, jedna z mnoha, které za svou bohatou hereckou kariéru natočil. Ale zatímco u některých ze škatulky nepovedených se při sledování dostavuje pocit trapnosti a nudy, v tomto případě se jedná o jeden z jeho lepších kousků. Film obsahuje celou řadu skrytých narážek na všechno možné plus několik vtipných momentů v čele se sehranou ústřední dvojicí. Není to vrchol filmařského umění, ale jako snímek, u kterého se chcete bavit a relaxovat, to funguje více než obstojně. ()

oSiSko

Záverečná naháňačka pri ACDC bola velice kvalitná :) celkovo film mal slabé a silnejšie pasáže, ale ako oddychovka to splnilo účel. ()

Astonko

Kvôli tomu skvelému duu by som si to kľudne pozrel znovu a to aj napriek tomu, že detektívny príbeh je ten najnaivnejší a najľahšie odhadnuteľný aký sa v súčasnosti dá nájsť. Viem, že o to tu však primárne nešlo ale ani tá komediálna stránka príliš nefunguje a len sem-tam sa je na čom úprimne zasmiať. Herecké obsadenie to však vyťahuje na mieru pozerateľnosti a dokonca sa pri tom dá napriek tomu všetkému oddýchnuť 5.5/10 ()

Goumen

hrát to někdo jiný než Sandler a Aniston, tak by to bylo hodně slabý. Tahle dvojka to zvedá na docela slušnou úroveň. Vtipných scén je sice pomálu, příběh nic extra, ale nenudil jsem se. ()

belinko

Bola to taká klasická sendlerovská blbosť, ale celkom bavilo. Humor suchý, dej na štýl detektívok za čias hercula - ale nebolo to až také zlé. Solídna dvoječka. ()

Kushina

Nemůžu si pomoci, ale za mě to byl super film. Hodně srandy a vtipu, vraždy, o kterých jsme do poslední chvíle netušili, kdo je spáchal, to bylo asi to nejlepší. Taková klasická americká akční komedie, co mě docela dost bavila a klidně si ji někdy u pivka dám znova. 65% ()

Buywhat

Filmy s Adamom Sandlerom mám svojím spôsobom rád. Murder Mystery je zabavná jednohubka ktorá neurazila. Nejdedná sa tu o žiadne dychberúce herecké výkony ale keď poznáte filmografiu Sandlera, viete čo máte čakať. 6/10 ()

ElisR

Režisér vsadil na dvojici Adam Sandler a Jennifer Aniston, která většinou funguje. A zafungovala i tady. Být film obsazen jinými, třeba i neznámými herci, asi by nestál za nic. Ale tahle dvojice funguje dobře, člověk se občas zasměje a i když je to celé přitažené za vlasy, až do konce jsem netušila kdo byl vrah :D Tři hvězdy dávám za herecký výkon, vtip a nepředvídatelný konec. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (viac)

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

06.05.2020

Netflix si oficiálně objednal pokračování k akčnímu thrilleru Vyproštění s Chrisem Hemsworthem (Thor: Ragnarok) v hlavní roli. Snímek předstihl ve sledovanosti všechny nejzásadnější snímky… (viac)

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (viac)