Newyorský policista a jeho manželka kadeřnice se na dlouho očekávané cestě do Evropy neobratně snaží vyřešit nepochopitelnou vraždu na palubě miliardářské jachty. (Netflix)

Mkartaylas56

Čekal jsem fajnovou oddychovou komedii a výsledek? Jako oddychovka vcelku fajn, ale jako komedie Murder Mystery dost selhává. Ano, pár vtipných situací, které mě dokázaly rozesmát, tam bylo, ale jinak mi ten humor přišel spíš trapný, než zábavný. Ono u sandlerovek nikdy nevíte, jednou to je pořádná sranda a jednou z toho naopak vyleze převážně trapný pokus o komedii. A tady se musím bohužel přiklonit spíše k druhé možnosti i když, jak jsem psal, místy mě tvůrci spolu s Adamem a Jennifer dokázali pobavit. Samotná zápletka točící se okolo vraždy, jenž měla vnést do filmu detektivního ducha a vážnější podtón, mi opět ne vždycky na 100% sedla a hlavně v poslední cca dvacetiminutovce jsem neustále kroutil hlavou, protože už to bylo strašně přestřelené a překombinované (kdo viděl, tak asi tuší, o čem píšu). Takže jak jsem psal na začátku, jako oddychovka funguje Murder Mystery vcelku dobře, ale kvůli svému trapnohumoru a z mého pohledu nepovedené detektivní vsuvce sklouzává do průměrných vod a tudíž si ode mne odnáší 45%. ()

Micoldee

Hodně slabé tři hvězdy. První hodina je extrémně nudná, vtípky jsou spíše trapné, a nemá to trochu ani z dramatu ani z komedie. ()

PlayEasy

Murder Mystery jsme včera večer dali ze dvou důvodů. Takže zaprvé jsme oslavili narozeniny a jako dárek jsme dostali mimo jiné Netflix, takže si vychutnáváme prvního měsíce zdarma ;-) A za druhé (jak už jsme zmínili) jsme měli narozeniny, čili jsme trochu oslavovali, k čemuž neodmyslitelně patří i pár skleniček kvalitního a výborného ledového vína. A musíme říct, že za takových podmínek, nefunguje Murder Mystery až tak špatně. I duo Sandler + Aniston celkem jde (i když Just Go with It to není :). Akorát nám vadilo konstantní přerušování ambiciózní detektivní linie trapnými vtípky. 60% ()

george82

Spojení Sandler Aniston mě v minulosti bavilo, ale tohle bylo takové nijaké. Všechny fórky ohrané, výkony nic extra a ani jsem se nezasmál...a to je u komedie docela problém. ()

ervina

Tak jsem zase jednou dala šanci americké komedii. Dám si na čas pauzu. Nebýt slaboduchých dialogů ústřední dvojice, nebylo by to tak špatné. ()

adamix

Keď už tú pointu ako tak od začiatku tušíte, očakávate, že to aspoň bude vtipné. Nakoniec je to iba trápne a miestami aj nezáživné. Neverím, že toto malo pred rokmi takú kolosálnu sledovanosť. ()

tkey

Klasická Sandlerovka. Nečekejte zábavu pro IQ 180+, ale jednoduchou, infantilní srandu. Oddychovku a zkrátka americko-Troškovskou komedii s lepšími herci nebo vlastně vším. Sandler míří na masy, kterým už tak svět připadá moc jednoduchý nebo složitý a vychází mu to. Čísla mluví a shlédnutí na Netflixu a na jiných platformách mluví jasně. Ono to funguje a fungovat bude. Zkuste napsat nebo natočit video o politicko-sociální problematice zemí, kde vládnou drogové kartely a pak koťátko co objevuje a zamiluje se do pěnové koupele. Co bude mít více shlédnutí? No tak vidíš. A tohle je ono. Prskej si jak chceš, ale tohle si svého kupce najde. Stejně jako blonďatá vychrtlá basic biatch ve Starbucks v černých leginách, bilých teniskách a nulovou osobností. Tak to je a ty s tím kulový uděláš. ()

PlysovyMacko

Sandler konečne natočil niečo,  čo není traposina zo stoky. Film je variácia na oldschoolové detektívky, kde je niekoľko podozrivých, vraždy pribúdajú a motív majú všetci. Vysledok je nemastný neslany. Plusom sú luxusné destinácie od jachty po Monako a v pamäti mi zostalo ako fantasticky vyzeral Luke Evans. ()

jprmusic

Sandlera jsem nikdy nepochopil, nechápu jak ten zoufalec může být hvězda. Jeho ubohý pokusy o humor mi znechutí úplně všechno kde se objeví. I kdyby kolem něj skákalo 20 majitelů Oscara, nezachránějnto. V tomhle filmu hrajemnavíc naprosto stupidního debila, takže fakt netuším, proč se Jennifer k něčemu takovýmu snižuje. Peklo. ()

maoc

Dali jsme asi 5 minut, protože žena chtěla nějakou detektivku od Agathy, kterou jsme ještě neviděli. Pak jsme si raději pustili Plavého koně z roku 2020, protože ten je sice moderní a předlohy se drží jen volně, přesto působí "jako od Agathy". Tato středoproudá záležitost rozhodně ne a na to já nemám žaludek. Když vidím, že v novinkách je navazující dílko, Vražda v Paříži, jímá mne nevolno. Ale asi už to nebude jakože Agatha. I tak raději beze mě. ()

kymla

Jenn a Adam fungují jako dvojice skvěle. Opravdu moc povedená komedie, která dozajista paroduje detektivky. Skvělá oddychovka. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (viac)

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

06.05.2020

Netflix si oficiálně objednal pokračování k akčnímu thrilleru Vyproštění s Chrisem Hemsworthem (Thor: Ragnarok) v hlavní roli. Snímek předstihl ve sledovanosti všechny nejzásadnější snímky… (viac)

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (viac)