Newyorský policista a jeho manželka kadeřnice se na dlouho očekávané cestě do Evropy neobratně snaží vyřešit nepochopitelnou vraždu na palubě miliardářské jachty. (Netflix)

Dandy95

Slabší tři mi po pár týdnech spadly na dvě čistý hvězdičky, ale bavil jsem se fajn a celkem hodně krát jsem se upřímně zasmál! Všichni totiž působí, že se při natáčení skvěle bavili a hlavně Jennifer a Adam jsou super dvojka! Ano, je to film bez jakékoliv režijní kreativity, ale jako oddych na hodinu a půl je to fajn. ()

Flory14

Sandlerovi filmy mám rád, když si po náročném dnu, chcete rádi vychutnat film kde se dá vypnout, jeho styl to jistí. Čekal jsem šílenou komedii s ujetými sitiuacemi, nic více. Dostal jsem i něco navíc, v podobě řešení záhady kdo je ten vrah a jelikož je film hlavně komedie nemusíte vraha hned uhodnout, protože logika nemusí vždy fungovat. Postavy jsou vtipné, ujeté a zapamatovatelné, takže se nemůže stát že by se vám pletly. Jennifer je stále krásná a charisma má na rozdávání, v mé top desítce hereček si upevnila svoje místo a je jedničkou tohoto filmu. Luke Evans si svoje odehraje, a role mu sedla, možná bych ale čekal víc komedie od jeho postavy. Pohodový film co neurazí, zasmějete se a zatipujete. Kdyby tvůrci trochu víc opepřili humor a sedl by, jsou tam čtyři takhle dávám tři hvězdy, úplně na pohodu. ()

Shitonit

Jes. Opět jsem se trefil, a do mýho šálku nateklo to pravý kafe. Vono nejde vo to, jestli to je dobrý, a je v tom todle a tamto, hraje ten a tamta a dělaj zrovinka todleto. Myslím, že jde spíš vo-to, jako, se trefit do rypáku divákovi právě v ten správnej čas. No a to je dost kurva relativní, páč záleží na náladě, a množství alkoholu, a datumu, a vůbec,na všem možnym, tzn chci tim říci, že ve správný čas, správně trefená sračka, do správnýho rypáku, může se snadno změnit v docela fajnou podívanou, a podle toho se tomu nasypou ty hvězdy. Žejo, no ne? No a ne že by todleto zrovinka byla ta sračka, páč to asi dobrý je, měřeno podle toho, jak se u toho zrovinka vytlemuju :-))) ()

mac000

Herci děsně přehrávají a i celkově lezou na nervy (zejména ústřední dvojice je párek dvou hysteriků s naprosto nevěrohodným vystupováním). Tyto hlavní postavy si nejenže "hned neoblíbíte!, ale "vůbec neoblíbíte." Pár vtipných hlášek a situací celkově nevyváží nudu a chatrnou zápletku "Who done it" ()

alldo.raine

Já se opět bavil a to je základ. Duo Sandler a Aniston pracuje jako vždy skvěle. A když k tomu ještě připočnu průměrnou detektibvní zápletku? Jako proč ne. Ideál po náročném dni na vypnutí. ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Dost nuda, nebýt Sandlera a Aniston. Scénář 100x viděn a to nepočítám všelijaké krimi-seriály. Vtip žádný a pár "suchých" hlášek to nezachrání. ()

Scraffy

Zábavná komédia, kde sa opäť stretli Adam Sandler a Jennifer Aniston, ktorým to spolu skvelo klape. Na jedno oddychové pozretie s priateľmi originál film zo super prekvapujúcim zakončením. ()

JohnZ87

Když komedie není moc vtipná, je to docela problém. Film se snaží působit jako parodie na detektivky od Agathy Christie, ale ani to moc nefunguje. První půlka je celkem nuda a druhá takový spíše průměr. K tomu všemu okatý product placement a pousmál jsem se asi dvakrát nebo třikrát za celý film. Jakožto jednohubka je to celkem stravitelné, ale navzdory celkem hvězdnému obsazení (Adam Sandler, Jennifer Aniston, Luke Evans, Terence Stamp,...) se ve výsledku jendá o lehce podprůměrný film. 45% ()

Knor

Jednoduchá oddychovka, která si dělá srandu s Agathy Christie. Nehledejte v tom žádnou vědu, Adam Sandler a Jennifer ,,Rachel Aniston" dokážou udržet pozornost i u takovýhle blbosti. Je to pohodová komedie a ani si na nic víc nehraje, takže je to v pořádku. ()

ANTYCHRYST

Tradiční dvojice v čele s půvabnou Jennifer.. Sandler tentokráte.. jako takovej manžel buranek.. Prej viděla bych to na poukázku z Amazonu.. :) jako komedie to je spíše slabší kousek.. Detektivní zápletka celkem ušla.. Orient expres na konci to jistí :) 55% ()

Ex_Machina

Na podiv má toto dielko tri veľké plusy. Zápletka je prepracovaná, to kto je vrah vypláva až na úplnom konci a bude to prekvapivé. Nepamätám si na iný film, kde by tempo odsýpalo tak svižne ako tu a Jennifer Aniston svojim šarmom, postavou a sexepílom aj po 50-tke strčí do vrecka väčšinu dnešných 20-tiek. Klobúk pred ňou dole. Trochu mi vadil pán Adam Sandler, ako vždy mal toporný herecký prejav. Dojem po zhliadnutí je priemerný i keď príjemný, no na natočenie dvojky, ktorá sa už pripravuje to nestačí. ()

Worry77

,,Je hele, nějaký Murder Mystery a hraje v tom Sandler a Jennifer. Tak jako vím, že to bude hovadina, ale na volný odpoledne, proč ne?" Já vám řeknu, proč ne. Protože je to neskutečně nudná, utahaná a komerční fraška, která nudila i samotný herce (na kterých je to neskutečně vidět). Nemám páru, co to tady Sandler předváděl, ale nedalo se na to skoro dívat. Ta detektivní zápletka se nedá brát kladně ani jako parodie, protože Netflix zase potřeboval trochu vydělat na nenáročných divácích a je to to nejvíc generický, co v detektivním žánru můžete najít. Není to vtipný, zábavný - není to prostě nic. Nikdy bych nečekal, že to řeknu, ale zlatý Red Notice. (35%) ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (viac)

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

06.05.2020

Netflix si oficiálně objednal pokračování k akčnímu thrilleru Vyproštění s Chrisem Hemsworthem (Thor: Ragnarok) v hlavní roli. Snímek předstihl ve sledovanosti všechny nejzásadnější snímky… (viac)

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (viac)