Newyorský policista a jeho manželka kadeřnice se na dlouho očekávané cestě do Evropy neobratně snaží vyřešit nepochopitelnou vraždu na palubě miliardářské jachty. (Netflix)

JADIM

Veľmi obľúbení herci Adam Sandler a Jennifer Aniston vo veľmi priemernom filme, ale také niečo som aj očakával. Film dosť zhadzovali naozaj nelogické a nereálne fakty a bolo vidieť, že tvorcovia tam proste chcú dať niečo "zaujímavejšie", ale dosť nereálne a k danej situácií naozaj nelogické. Murder Mystery držia na priemere tí dvaja už spomínaní herci a ešte Sandlerove vtípky. Občas som sa celkom bavil, ale naozaj to mohlo byť lepšie. 5,5/10 ()

LexBarker

Další trapná americká komedie, kde se hlavně zbytečně plká a celou tu situaci nezachrání ani stále přitažlivá Jenn, nebo krásné italské exteriéry. ()

sedm.1

Vážně nezábavná ptákovina, která nefunguje prakticky v žádném ohledu. Především jsem tuto podívanou tedy vnímal jako hodně odlehčenou krimi, ze začátku se slušně nastřeleným případem vraždy na jachtě, jenže místo buď zábavného, nebo alespoň nějakého smysluplně serióznímu vyšetřování, zde tvůrci jen vrší jednu triviálnost na druhou, veškeré postavy se chovají jako trotlové a závěrečné rozuzlení je pak rovnou na zakopání filmu třicet metrů pod zem, aby ho už nikdy nikdo neviděl. Zápletce se pak sice nedá vytknout její spád, neboť se pořád něco děje, jen ono dění není ani trochu záživné. Především co se týče vtipnosti, zde selhali tvůrci na plné čáře, většina fórků totiž buď nefunguje vůbec, nebo ještě hůře, působí trapně. Překvapivě mě zklamalo i poměrně hvězdné obsazení, neboť nikdo z přítomných herců nedokázal být jakkoliv výrazný, všichni se drží tak nějak při zdi a nikdo se neodváže k pořádnému vyřádění se. Zmiňovaný „šokující“ závěr mi pak přišel hodný nějaké parodie, než seriózního snímku, i když pravda, zrovna Murder Mystery spojovat se seriózností také není úplně na místě. Každopádně, mě tato sandlerovka příliš neuchvátila, nebavil jsem se u toho a bohužel ani nevím, zda se tam vůbec něco pozitivního vyskytuje. ()

LuciusWlk

Já míval ty Sandleroviny i rád. Ale tohle je zoufalé, nudné, nevyvážené. Bohužel to ani J. Aniston nezachrání. Ale ta nuda byla zoufalá. ()

klukluka

Tihle herci si přece musí mít z čeho vybírat... Jak se to tak stane, že sáhnou zrovna po něčem takovým? Jenn, Bradovi to rozhodně nepouštěj. Mohlo by ho napadnout to co mě: že ti ta americká slepice sedla jak ulitá. ()

Torako.chan

Za mě svižné, dobře koukatelné, občas úsměvné až vtipné. Od Hubieho Halloweenu a té židovské krávoviny u mě Sandler poněkud klesl. Ne že by toto bylo kdo ví co, ale byl to příjemný oddychový film na nedělní večer. V poslední době často narážím na spíš nudné či trapné a toto mě mile překvapilo. ()

BluT

Nekoukejte se na tenhle film. Je to parodie na parodii. Není to odpad, ale je spousta lepších způsobů, jak trávit hodinu a půl, než koukat na tohle. Spousta. ()

iXtr3m3

Slušná takmer paródia na romány od Agathy Christie? Áno. Nič svetoborné, ako to pred necelými štyrmi rokmi hlásali teploši z Netflixu, ale na druhú stranu viac ako slušné, nadpriemer určite. Akurát vtipu, akurát akcie, akurát dĺžka, akurát casting. Som zvedavý na dvojku. ()

Hanys_

Zase to dojíždí na tunu nefungujících gagů a nucených hlášek (poměr klasika 1 dobrá na 2-3 letící mimo) a tak z toho všeho nakonec zůstává pocit, že si Sandler a Aniston hlavně užili prima dovču v Evropě. ()

Apanatschi

OK, skúsim iný uhol pohľadu, aký tu bol doteraz: Pre mňa bol hlavným hrdinom celej storky, hlavným zabávačom a ťahúňom „zvetralý vzťah manželský“. V tomto mi to veľmi pripomínalo britské The Love Punch ( 2013, Brosnan+Thompson) Tie krimi-akčné prvky podľa mňa boli len ako cingrlátka na rozptýlenie diváka. Ťažkú psycho drámu o kríze manželstva by som si určite nepozrela, ale takýto štýl tragikomédie, kde vzťah prejde solídnou dramatickou premenou – vrátane ešte väčšej krízy, ako bol na začiatku – tak toto si rada kuknem! Zvlášť, keď vzťahy mojich starších kamošov vyzerajú presne takto – len v bledomodrom – a aj ja som sa niekedy s Jenny vedela identifikovať. :-D Títo dvaja zahrali pár v kríze úplne geniálne a uveriteľne. Našťastie Adam nemal veľa priestoru na svoje typické „prasačinky“, tak to vyznelo celkom decentne. A vtipné mi to prišlo dosť – v originále. Ktovie, či sa v preklade niečo nestratilo, keď si tu užívatelia nariekajú na slabý humor. Záver: kolegynkám v kríze stredného veku vrelo odporúčam ako skvelú letnú zábafku. :-) ()

F.W.Colqhoun

Adamem Sandlerem neopovrhuji, přestože to bylo jeden čas dost v módě. Když dřív ten kluk, nyní spíš strejda Sandler usmyslel dělat legraci, výsledkem nebyl sice žádný Woody, ale svůj vznešený účel v soukromí (=nikoliv v kině) pobavit to plnilo. Murder Mystery ale nejenže je špatný film, což se z titulu předpokládá, ale neobstojí ani jako sbírka různě kvalitních gagů, jimiž Sandler nešetříval. Ano, být vrcholovým komikem představuje nevděčnou dřinu a tato skutečnost je opakovaně filmově zpracována. Litoval bych Sandlera za jeho posun do pierrotovské situace víc, kdyby se očividně více ostýchal účtovat za své slábnoucí výkony peníze a co horší - čas. Co se tedy stalo? Ukazuje se, že již prověřená chemie mezi Sandlerem a Aniston není všespásná a prostě to chtělo vymyslet nějaký fóry. Snad autoři chtěli dát vyniknout dalším účinkujícím, jichž je úctyhodná přehlídka (Luke Evans, Ólafsson, Stamp!), možná autoři nechtěli přehánět legraci, aby zábavou úplně neválcovali detektivní zápletku, ale to si nemuseli dělat starosti. Jde dokonale o hovno. Film má kromě nemnoha ucházejících komediálních momentů přesně dva pozoruhodné momenty. Prvním je možnost důkladně pozorovat, že i zázračně nehynoucí půvab Jennifer Aniston se nevyhnutelně poroučí podobně zjevně jako Sandlerova komika. A tím druhým je každý jednotlivý záběr nadpozemské Gemmy Arterton, jež to všechno stále má. ()

Disease

Jako parodie hna detektivky je to poněkud splácanina a humor většinou příliš primitivní. Ale celkový dojem není úplně špatný. ()

Asmodin

Detektivky nemusím, ale tento film mě ani tak nezaujal vtipem jako právě postupným rozplétáním děje a hledáním vraha/ů. Dost mi to připomnělo Hříchy pro pátera Knoxe. ()

Prochy38

Povedená asi i parodie na Orient Expres... Jako za mě 4* naprosto s klidným a čistým svědomím. J. Aniston i A. Sandler nepřehrávají, role jim sedí, na nic si nehrají a mě prostě baví. Obsazení luxusní, líbilo se mi to a natočeno chytlavě a svižně. Za mě palec nahoru a nevím, co tady komu chybělo. Já spokojen, dokonce možná i moc mile překvapen. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (viac)

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

06.05.2020

Netflix si oficiálně objednal pokračování k akčnímu thrilleru Vyproštění s Chrisem Hemsworthem (Thor: Ragnarok) v hlavní roli. Snímek předstihl ve sledovanosti všechny nejzásadnější snímky… (viac)

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (viac)