Newyorský policista a jeho manželka kadeřnice se na dlouho očekávané cestě do Evropy neobratně snaží vyřešit nepochopitelnou vraždu na palubě miliardářské jachty. (Netflix)

DwayneJohnson

Průměrná jednohubka, která nenadchne ani neurazí, což je v mém případě mnohem víc, něž bych na začátku čekal. Je to jednoduché, uvolněné a Gemma Arterton je neskutečná samice. Jo, tak proto ta trojka. ()

Zodd

Vždycky jsem měl Sandlera docela rád, ale vyčpěl. Bohužel mele z posledního. A ten pubertální humor přesazený do současného mainstreamu mi moc nesedí. Jennifer vypadá skvěle i v 50, ale je to pořád stejná (průměrná) herečka jako dřív. ()

silentname

Mám pocit, že konečne sa Adam Sandler ukázal v komédii, ktorá sa mi aj celkom páčila. Záhada je dobre spracovaná, človek háda kto je vrahom, film nie je vysoko teatrálny a nesnaží sa byť nasilu vtipný. Párkrát som sa dokonca aj zasmial. Takže v tomto dávam filmu plusové body. Myslím si, že najprirodzenejší humor v Sandlerovom filme za posledné 4 roky. To ma teší. Plus je pravda, že s Jennifer Aniston im funguje veľmi dobrá chémia. Vraždy sú dobre spracované, človek to celé neustále háda a film vie na konci ešte vytiahnuť nejaké tie prekvapenia. Nemôžem povedať, že by to bolo komediálne zlato, no keď si vezmeme Sandlerove filmy 2015 až doteraz, tak toto je asi jeho najlepší počin. Som rád, že som film videl, ak máte radi komédie Adama Sandlera, tak môžem aj odporúčať. Za pozretie stojí. Hodnotenie: B ()

Arsenal83

Sandler a Aniston opäť v páre, ale so Skús ma rozosmiať to má pramálo spoločné. Nie je to vtipná romantika, ale humorné to je na moje prekvapenie naozaj dosť. K tomu sa pridáva detektívka v štýle Agatha Christie a mne sa zdalo, že všetko funguje od začiatku do konca. Jediná škoda, že je to projekt Netflix a v kinách to nebude dostupné. Môžem len pochváliť všetky herecké výkony, celkovo super vybratý kásting, a Jenniferine outfity. Príbeh samotný nie je náročný, ale zas nie je ani slabo prepracovaný a keďže je to predsa len komédia, zasluhuje si o to väčšie uznanie. Pobavil som sa a neváham preto aj trochu nadhodnotiť. ()

Marze

Není to ani komedie ani mysteriózní. Jestli máte možnost zabít 90 minut, bude to pro vás snadná zábava. Anistonová a Sandler, kteří se filmově spárovali v roce 2011 působí ve svých rolích relaxovaně jako by si užívali výlet zdarma do Itálie. ()

Stanislaus

I když nepatří Sandler ani Aniston k hercům, které bych vyhledával, nechal jsem se na film nalákat díky žánru kriminální komedie. V rámci humoru, ale i detektivní zápletky měla Vražda na jachtě viditelné rezervy (srovná-li to člověk se stejně starým Na nože), přesto jsem se u filmu nenudil - má optimální stopáž, decentní napětí a sem tam nějaký vtipný moment. Škoda, že Terence Stamp nedostal více prostoru - ale chápu, bylo to pro potřeby žánru. V závěru mi Sandler ani Aniston nijak nevadili, byť neměli mezi sebou takřka žádnou chemii. Divák však nesmí brát film moc vážně - on sám se tak též nebere. ()

BMW12

Adam Sandler a Jennifer Aniston jsou naprosto skvělá dvojice. Oba patří mezi mé nejoblíbenější herce a když hrají spolu, tak jim to sakra jde! Vražda na jachtě je trošku parodií na Vraždu v Orient expresu. Není to mistrovské dílo, ale jako krimi komedie je to zábavné a napínavé. Vraha jsem tipoval špatně, na konci jsem byl překvapen. Jennifer je ve filmu opět krásná, ve svých 50 letech vypadá na 30. Mě film pobavil, oddechl jsem si u něj. ()

TheEvilTwin

Sandler v trochu jiném žánru, než je u něj zvykem a typicky skvělá Aniston stejně tak. Má to pár hezkých vražd a téměř stejnou příběhovou kostru jako Vražda v orient expresu od Christie. Mělo to vraždy, zápletku, a klasický rozuzlovací závěr, a ačkoliv to úplně neurazí, odvařený z toho taky nejsem. Zasloužených 55%, na jedno zkouknutí to postačí. ()

rikitiki

Pozvete dva burany na luxusní jachtu a ti se budou chovat buransky a přitom dávat na odiv svou americkou svobodomyslnost a zdravého ducha. Hnus. Manželský párek kadeřnice a nepříliš úspěšného poldy jsou vlezlí, uřvaní, obhroublí a namachrovaní. Vše evropské je dekadentní a zkažené, vše americké je čisté a správné. Popravdě, sledovat tohle pinožení se dvou tupounů je skoro nesnesitelné. SHRNUTÍ: Velmi letní, velmi protivná prý že komedie. ()

honajz

Zatímco Ashtonu Kutcherovi a Katherine Heigl jsem jejich Killers věřil a díky skvěle a svěže napsaným dialogům se dobře bavil, tady je všechno špatně. Sandler s Aniston to neutáhnou, nejiskří to mezi nimi, dialogy jsou trapné a vtip aby tam jeden hledal špendlíčkem, a celá ta zápletka je tak povrchní a nepropracovaná. že by vystačila na maximálně středometrážní snímek. Proto jsou tu scény různě a různými způsoby natahované, ale opět nevtipně, a vlastně nebylo ani pořádně využito prostředí jachty, Francie, nic. Snad jen ta honička s auty na konci se s přivřenýma očima trochu dala. Docela by mě zajímalo, kdo z těch, kteří film již viděli, by se na něj dobrovolně podívali podruhé. Já rozhodně ne. Celou dobu jsem jen nevěřícně kroutil hlavou, jak je takové diletantství vůbec možné, protože zde nefunguje nejenom to výše zmíněné jiskření mezi hlavními postavami, ale ani scénář, kamera, střih, režie... Mimochodem, než se např. objeví zápletka, uteče 33 minut. ()

hansel97

Šablonovitý tah na branku spokojený s vlastní průměrností a sázící na potvrzenou chemii Jennifer a Adama z Just Go With It. Je to vlastně scenáristicky celé dost líné a ne nějak moc vtipné, ač se oba dva hlavní herci snaží, jak jen můžou. Totožné obsazení úspěch nezaručuje. ()

eraserhead666

Adame, já chápu, že stárneš a už ses dostal do prostředí, kde ti jen tak někdo na nějakou úchylnou demenťárnu peníze nedá, ale prosím tě, ještě alespoň jednoho Zohana, Malého Nickyho nebo Píseň pro nevěstu. Tohle je suché jako naše mycí houba týden poté, co odjedeme na dovolenou, z tebe pobaví snad jen ten knírek a Jennifer tu vypadá jako vyžilá prodavačka ze supermarketu (ona tu sice hraje kadeřnici, ale i tak). Nejvíce mě tak zaujala tvá žena Jackie, a to vzhledem k tomu, že ve tvých filmech hraje jen štěky, je docela na pováženou, nemyslíš? Vykašli se alespoň pro jednou na vztahovky, rodinné agitky a nebo celovečerní product placementy a nech projevit svou zábavnou dementně ujetou stránku. Jen alespoň jednou. Prosím. ()

ARI50

Těšil jsem se a hodně tahle dvojička herců je dělo, ale film po stránce příběhu katastrofa. Ani dva skvělý herci nedokázaly udělat pohled na skvělou komedii což je obrovská škoda. Vražda na palubě prostě s hodně nezáživným příběhem. ()

claudel

Další, velmi odlehčená a lehce ztřeštěná, variace na detektivky Agathy Christie. Když jsem si projížděl filmografii mého oblíbeného komika Adama Sandlera, zjistil jsem a uvědomil jsem si, že jsem několik let neviděl žádnou pořádnou "sandlerovku". Vražda na jachtě do této kategorie sice nespadá, ale jde o nenáročnou oddechovku, která vám v karanténě dá alespoň na chvíli přičichnout k Malaze a Monte Carlu...A Gemma Arterton je zase proklatě sexy... ()

Necrotongue odpad!

Od filmů s Adamem Sandlerem toho příliš nečekám, ale tohle byl fakt průser. Jennifer Aniston, Gemma Arterton, Ólafur Darri Ólafsson- tohle obsazení mě na snímek nalákalo, a pak jsem hodinu a půl trpěl strašlivou nudou, zatímco se děj na obrazovce snažil předstírat, že je děsně vtipný. Nebyl. Komedie, u nichž se ani jednou nezasměju, hodnotím automaticky odpadem, protože pro jejich existenci nenacházím důvod. ()

Morholt

Nenáročná komedie beroucí si na paškál klasické christieovské detektivky. Důvodů k smíchu se sice moc nenajde, ale k úsměvu tu není nikdy daleko a díky výborně se doplňujícímu páru Aniston-Sandler se dá přehlédnout nejedno zaskřípání. Nic k zapamatování, ale na jedno podívání je to fajn. 60% ()

Lucasion

Naprosto parádní oddechovka na léto. Dvojice Sandler a Aniston je vážně dobrá. Murder Mystery není nic jiného než americká, přepálená, lehká a komediální Agatha Christie. Dokonce na ni na konci trošku mrkne. Hvězdně obsazené, letní lokace a vlastně bych to mohl i srovnat s Knives Out (2019). Ale zatímco detektivka s Craigem je svěží, originální a hlavně vtipná. Tak Murder Mystery je pouze od všeho poloviční. A to jí možná trošku fandím, vzhledem k tomu, že já se vlastně zasmál jen jednou. Ale jak říkám, parádní no brain zábava. (50 %) ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (viac)

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

06.05.2020

Netflix si oficiálně objednal pokračování k akčnímu thrilleru Vyproštění s Chrisem Hemsworthem (Thor: Ragnarok) v hlavní roli. Snímek předstihl ve sledovanosti všechny nejzásadnější snímky… (viac)

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (viac)