Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

movieband

Zakončení trilogie plné kocoviny, tentokrát bez kocoviny? Trojka se pohybuje mezi kvalitou Vegas a Bangkoku. Není to tak směšné, ale je to akčnější, dramatičtější a napínavější. Není to tak oplzlé, jak Bangkok, ale potitulková scéna to zabíjí ve vší počestnosti. Líbilo se mi akčnější a dramatičtější pojetí příběhu, ale proč ta potitulková scéna? Už bych s tím končil a další pařby už radši netočil. Myslím, že kocoviny, ztracených kamarádů a jiných věcí bylo už přespříliš. 69% ()

MATADOR

Tahle trilogie prostě není pro mě komedií. Zarputile jsem si už po dvojce řekl, že nějaký další díl vidět nechci, přesto jsem polevil a byla to chyba. Infantilní humor, demence opičáka Alana a zmaštěného Chowa byla asi nejhoršími částmi z celého filmu. Bohužel se celý snímek bez nich neobejde, kdyby byla celá trojka ve vážnějším duchu posledních patnácti minut, měl bych pocit z filmu daleko lepší. Takhle je to opět ztráta času, která vypadá dobře, ale prostě nebaví a je předvídatelná! ()

JohnMiller

Epické zakončenie Hanghover trilógie. Je to vo svojej podstate iné ako predošlé dieli , ale pokiaľ niekto nevidel predošlé príde naozaj o veľa luxusných vtipov. Zaujal ma soundtrack skladby od skupín a hudobníkov ako sú Black Sabbath Johnny Cash či Santana nikdy nič nepokazia. John Goodman prekvapil dávno som ho v niečom dobrom videl.Chow ako vždy nesklamal a dostal ešte väčší priestor karaoke nemalo chybu. Pekná kôpka nápadov a gagov mi nedovolia dať menej ako **** ()

Derek

kde sa kurva podel humor??? H3 je viac thriller ako komedia (pritom ani prve dve casti mi neprisli nijako extra zabavne) ktora sa ani nesnazi byt vtipna! bradley cooper je tu evidentne len vdaka tomu ze mu to zmluva prikazovala a tak sa vacsina scen sustreduje na galifianakisa (ktore mu sa nastastie obcas podari prist s tak absurdnou hlaskou ze je v podstate vtipna a pasaz s melissou mccarthy sa mi relativne pacila) a ken jeonga ktory je vsak nuteny hrat totalne nesympaticke hovado, ktoremu by som najradsej vpalil gulku medzi oci... nastastie financne "neuspesny" koniec v najlepsich momentoch len priemernej trilogie... ()

FilmFan24

Wolf Pack is back!!! Třetí "Pařba" je opravdové vystřízlivění! Vše z předchozích filmů najednou dostane smysl a otočka k vážnějšímu tónu je příjemným osvěžením. Velkým plusem jsou opět herci. Ovšem Zach Galifianakis si celý film krade pro sebe a všichni ostatní vyjma Kena Jeoga jsou jen atraktivním křovím. Podtrženo a sečteno: První ožrání se mi líbilo nejvíc, druhé o chlup méně a tohle ještě o chloupek míň! Na 4* to dorazil dovětek v závěrečných titulcích! ()

dom156

Bohužel trend z jedničky a dvojky zde není naplněn. Plno scén není moc vtipných, já se zasmál všudy všeho asi 4x, což je na komedii a narozdíl od minulých dílů sakra málo. Také mi přijde že herecké výkony mají klesající tendenci. Dějově je ještě docela jde, ale na komedii je to sakra málo. Je vidět, že vytváření dalších a dalších dílů jenom protože nějaký film vydělal hodně peněz je pomalá, ale jistá cesta do pekel. ()

Trevor

5.000 hodnotenie na čsfd. Aký film vybrať pri tejto priležitosti? Voľba bola pomerne jednoduchá. Keďže si najväčší filmový fanúšik ako svoje hodnotenie s rovnakým poradim vybral film Občan Kane, ktorý figuruje v mojej top 10 preskúmal som rebríček desiatich najobľúbenejších filmov svojho kinoparťáka a vybral jediný z nich, ktorý som ešte nevidel. Tretia časť bola o niečo sérioznejšia ako prvé dve a mne to vyhovovalo. Komédie totižto nie sú mojim obľubeným žánrom a tak mi táto epizóda vyhovovala. Je logické že tvorcovia jednak trochu zmenili koncept a jednak sa dej sustredil na ďalšieho z členov nezabudnuteľnej štvorice. Možno dojem z filmu trochu pokazila aj únava z 2 nočnych služieb po sebe ku ktorým som pridal po prebudení 5 hodinovú pracu v záhradke a povedzme si pohoda je niečo čo človeku k vychutnaniu filmu potrebuje. Pre mňa bola tretia epizóda tou najlepšou zo série a voľbu výberu 5k hodnotenia z top 10ky filmového fanúšika srdcom aj dušou neľutujem. ()

Colonist

POZOR SPOILERY (ale je u filmu tohoto ražení takovéhle varování vůbec potřeba?) Tohle bylo špatný. Tohle bylo hodně špatný. Jednička byla pohodová komedie. Žádný intelektuální humor, leč já se bavil královsky. Dvojka byla zbytečná recyklace jedničky, mnohem trapnější a vulgárnější, ale v porovnání s tímhle dílem jsem na ni svůj názor trochu přehodnotil. Protože trojka je neuvěřitelně hloupá, nudná a trapná. S rapidně klesající kvalitou téhle série se sám sebe ptám - jak se Toddu Phillipsovi podařilo natočit kvalitní první díl, když pokračování a další filmy, které jsem od něj viděl (Road Trip, Na doraz), jsou maximálně tříhvězdičkové voloviny na jedno zhlédnutí? Osobně se domnívám, že je to tím, že u jedničky se nepodílel na scénáři a při natáčení asi zrovna nefetoval. No ale už k hodnocení tohohle závěrečného dobrodružství Wolfpacku. Na úvod musím říct, že KEN JEONG NENÍ VTIPNÝ A NIKDY VTIPNÝ NEBYL! Jeho postava mě iritovala už v jedničce (naštěstí tam nebyl tak často a ještě se to dalo snést), ve dvojce jsem se při jeho scénách neustále mlátil pěstí do hlavy a ve trojce jsem mu přál rychlou a brutální smrt. Což byla vlastně jediná motivace k tomu, abych film dokoukal (bohužel se dožil konce a bylo ho ve filmu plno - vždyť je v podstatě ústřední postavou!). Kdybych někdy sestavoval seznam těch nejtrapnějších a nejotravnějších filmových postav, tak Chow bude na předních místech. Jenže ono to není jen tou postavou, Ken Jeong mi vážně nepřijde vtipný. Pravda, kromě téhle trilogie a několika scén ze seriálu Community jsem ho nikde jinde neviděl, ale v těchto konkrétních případech mi pokaždé pil krev. V Pařbě na třetí mu v tom však zdatně sekundovala řada dalších postav. Třeba Alan. V minulých dílech to bylo takové velké, nepříliš bystré dítě, tady je to regulérní retard. A pěkně nesympatický. Galifianakise už teď taky nějakou dobu nechci vidět. V tomhle dílu chemie mezi jednotlivými členy Wolfpacku absolutně nefunguje. Bradley Cooper na mě působil, že tam hraje jen proto, že je k tomu vázán smlouvou, a tak to chtěl mít co nejrychleji za sebou. Oproti předešlým dílům byla jeho postava nevýrazná a nebýt scény se slézáním Ceasar´s Palace, tak pomalu ani nevím, že v tom filmu vystupuje. Vlastně ani nemůžu uvěřit, že mi celý film dokázal zprotivit tu fajn ústřední trojici (i ve dvojce byl Wolfpack pořád sympatický). Tomu říkám umění. Scénář byl taky klenot. Oceňuji, že se snažili přijít s něčím "novým", že potřetí neždímali tu formuli "chlapi se zfetujou a vožerou a ráno se potýkají s následky", jenže zápletka tohohle dílu byla tak stupidní, že je to až k nevíře. O tom propojení s předešlými díly ani nemluvě. John Goodman je ten nejhloupější mafián na světě. Proč jeho lidi nesledovali Vlčí smečku do Mexika, kde by pak mohli snadno Chowa sbalit? Protože je to idiot. A když už mu to hlavní hrdinové řeknou sami, proč nepošle svý ozbrojený chlapy na místo, o kterém ví, že tam Chow je, tak on jim odvětí, že na to kašle, ať mu ho přivedou oni. No prostě blbec, kterému ten plán nikdy nemohl vyjít. Ale abych byl k němu fér, to není až tak jeho vina, za to může scenárista, který potřeboval záminku, jak dostat hlavní hrdiny do dalšího "dobrodružství". Jenže je to fakt tak křečovitý, že i kdyby zápletka místo toho zase kopírovala jedničku a dvojku, tak to pořád bude míň stupidnější než tohle. Humoru (pokusů o humor) tu dle mého názoru není tolik jako v předchozích Pařbách. Film si totiž místy hraje skoro až na thriller, což se mu moc nedaří, ty snahy o epické zakončení trilogie, která nikdy trilogií být neměla, jsou vskutku úsměvné (akční scény ale Phillipsovi celkem jdou). Když už se film o nějaký humor pokusí, tak to až na pár výjimek (asi 5x jsem se uchechtnul) není vůbec vtipné, většinou je to trapné (v podstatě všechno, co Chow/Alan udělá nebo vypustí z pusy, scéna s kohouty apod.). Hlavně je to ale neuvěřitelná nuda. Vtipy nefungují, zápletka je debilní, postavy jsou nesympatický a bylo mi ukradený, co s nimi bude, takže jsem se modlil, ať už je tomuhle utrpení konec. Postavy se neustále jen přesunují z bodu A do B. To sice bylo i v předešlých dvou filmech, ale tenhle film není nijak rozfázován, příběh nijak negraduje. Žádný prolog, první akt, druhý akt, třetí akt, finále. Prostě se jen střídají scény, slepené dosti horkou jehlou, dokud to celé neskončí. V komentáři ke druhému dílu jsem psal, že bych se rád ještě někdy s Wolfpackem setkal. Jenže tenhle film mi celé to trio tak znechutil, že budu jako ten havran - víckrát ne! Už to stačilo. Z tohohle filmu mě bude hlava bolet ještě dlouho i bez kocoviny. Slabé dvě hvězdičky. Ani nevím za co. () (menej) (viac)

marleyy

60% Kino. Měl jsem čest jen s pařbou v Bankoku. A musím říct, že se mi celkem líbila příběhová linka, která mě občas i překvapila. Jinak nejlepší scénky - Hlava žirafy, John Goodman scény, a sestup po prostěradlech. ()

corona

Dovolím si parafrázovať POMOv komenár, ktorý síce napísal k úplne inému filmu ale na sériu Hangover sedí viac ako ku ktorému bol napísaný. Jednotka vznikla z lásky, dvojka, kvôli úspechu jednotky a trojka vznikla len z lásky k peniazom. Dúfam, že Ken Jeong si svojich 15 minút slávy užil a ďalších 10 rokov ho v žiadnom dobrom filme neuvidím. ()

Dont

Film se snaží těžit z úspěšného prvního dílu a vrací se k některým povedeným scénkám, ale vtipných momentů není tolik a nejsou tak originální jako při první pařbě. Navíc dobré momenty jsou pravidelně „kompenzovány“ hluchými místy, v tomto ohledu překvapivě dominují scénky s Číňanem Chowem, který se mi přitom líbil ve dvojce. Připadalo mi taky, že modroočko Phil se filmu spíše jen účastnil, než že by ho táhnul (jak to Bradley Cooper předvedl v jiných filmech). Pařba na třetí tak vyloženě stojí na Zachu Galifianakisovi, který se snaží seč může, ale snaha bohužel nezamaskuje nedostatek originality a dobrých nápadů. ()

Aleee89

Jednička mě příjemně překvapila, pobavila a šokovala svou bezprostředností. Dvojku jsem kvůli ne příliš přívětivým recenzím vynechala, ale trojce jsem dala šanci. Zábava se nevytratila. Samozřejmě je na nižším levelu, nesmála jsem se tolik jako u prvního dílu, ale pořád je o co stát. Je to uvolněný, potrhlý film ideální na večer, jde ve šlépějích svého předchůdce, ale jeho kvalit nedosahuje. ()

kajas

Alan je pořád stejný debil (slušný výraz nelze najít) a ani ostatní členové Vlčí smečky tuhle podívanou nezachrání. Postava Douga je navíc znovu upozaděna, to není fér! Začátek vypadal hodně zajímavě, další minuty už mne ale příliš nepobavily, o pařbu se v podstatě vůbec nejedná, tudíž nemohlo dojít ani na závěrečné fotky, které předchozí filmy pozvedávaly ještě na lepší úroveň. Slabé 3*. ()

Skip

Zatímco Pařba ve Vegas a Pařba v Bangkoku, docela ušly, tak Pařba na třetí je úplně mimo, sem tam něco k pousmání, ale hlavně bohapustá nuda. ()

Eldrick

Jednoduše boží! Legendární! Nejlepší (prozatím) díl série! Jednička byla moc zaprdlá, dvojka byla o skrytých ďáblech v našich pařících duších, ale trojka, ta je ultimátní a vše neurvale vykresluje! Wolf Pack rules! Řechtal jsem se po celou stopáž, což se mi už nestalo, ani nepamatuju... Alan a Chow to uměj rozbalit! Takhle má vypadat pořádně neurvalá pařící komedie na plný koule! ()

GILLWANDER

Stereotyp. V podstate je trojka rovnaká ako predošlé časti. Líšia sa medzi sebou len dejovým spádom, humorným podmazom a zápletkami, ktoré sú skoro na istej úrovni. Už v dvojke dochádzali autorom nápady, v trojke to bolo už vidieť. Verím, že sa štvorka nenatočí, to by bolo už fakt detinské. A najmä od režiséra, ktorý si myslí, že záujme po každom takmer istom natočenom filme...je to blbosť. Priemerná záležitosť plná medzier, nedotiahnutých vecí a mne nevyhovujúcich humorných pasáží. Bola sranda ale je čas to celé zabaliť. 60% ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni