Federálny agent Robert "Bob" Mazur (Bryan Cranston) sa v 80. rokoch dostal v utajení ďalej než ktokoľvek pred ním. Podarilo sa mu preniknúť až do srdca drogového kartelu samotného Pabla Escobara. Pod krycím menom Bob Musella sa stal kľúčovou osobou pri praní špinavých peňazí a spolu s dvoma ďalšími tajnými agentmi riskoval život, aby vybudoval solídny prípad a priviedol čo najviac narkobarónov pred súd. Obklopený násilím a korupciou sa Mazur musel votrieť do priazne Escobarovej pravej ruky, ktorou bol jeho najväčší distribútor drog Roberto Baez-Alcaino (Benjamin Bratt), a neurobiť pritom jediný nesprávny krok. (TV JOJ)

mira007

Hned první akce je naprosto impotentní a trapná a celá první polovina filmu je líná a trochu zmatená až jsem přemýšlel, že to nedokoukám - nechápu jak to tady můžou přirovnávat k fantastickému Narcosu nebo i Kokainu s Deppem. Druhá polovina nabere dech a dostane se divákovi celkem až dokumentární film o praní špinavých peněz ( čili spíše kancelářský thriller ) , špionování ( retrotechnika) a infiltraci do struktur Medellinského kartelu. A taky trochu psychologický film o tom jak se mlátí skutečný život a ten vymyšlený u agenta Mazury/Muselly. Nakonec to byl film, který stál za vidění a jednu hvězdu navíc dávám za kouzelnou Diane Krugerovou a elegantního gaunera Bratta. Hlavní hrdina hraje dobře, ale při srovnání se skutečným Mazurou, měl být vybrán trochu mladší playboy. ()

Santino7

Z mojej strany v podstate ešte len prvé vážnejšie stretnutie (myslím tým v hlavnej roli) s herectvom Bryana Cranstona, ktorý je momentálne (určite najmä vďaka obrovskému úspechu seriálu Breaking Bad) pomerne žiadaným hollywoodskym "tovarom". Nuž a musím skonštatovať, že to nedopadlo nijak výnimočne. Nedovolím si tvrdiť, že je hercom nadhodnoteným (to vôbec), avšak konkrétne týmto výkonom ma priveľmi nepresvedčil. Iste, do veľkej miery za to pravdepodobne môže aj celková štylizácia či výstavba stvárňovanej postavy, no pripadal mi tu skrátka ako totálne nezaujímavý "sraľo" s takmer nulovou charizmou, ktorý takýmto spôsobom nemal absolútne žiadnu šancu utiahnuť daný film (a už vôbec nie ukradnúť si ho pre seba). Navyše mi tam ani typologicky absolútne nesadol, prišiel mi na danú rolu tak akosi primoc starý (podobný pocit som mal napríklad aj pri filme Bugsy pri obsadení Warrena Beattyho do titulnej role, ten ma však dokázal presvedčiť svojim skvelým hereckým výkonom, a tým obhájiť svoju účasť, tu sa však nič také žiaľ nekonalo). Aby som sa ale neprávom vo svojom komentári nevenoval len jemu samotnému, pravda je taká, že film celkovo nebol nič moc, celé to bolo také čiastočne nezaujímavé, zle podané, dosť často i vyložene nudné. Ono v podstate asi nič nefungovalo stopercentne, snáď okrem zvládnutej dobovosti (to sa však pri takom rozpočte sluší a patrí), a možno pár drsných momentov. Inak však slabotka, či už po stránke obsahovej, atmosférou, dynamikou, obyčajný priemer. Nuž a nemôžem si pomôcť ale vzhľadom na zvolenú tématiku by som čakal skrátka oveľa-oveľa viac. Len veľmi slabučký odvar seriálového Narcos, taký čajík. Nijak špeciálne neodporúčam ale tak na druhej strane, nie je to zas ani žiadne fiasko (hoc očakávania boli rozhodne ďaleko vyššie, a teda v konečnom dôsledku je to sklamanie ako hrom). 55% ()

Ollie235

Nemám pochybnosti o tom, že je Bryan Cranston výborným hercem, ale tady jsem mu tu roli prostě nevěřil. Jeho Bobovi chybí charisma, proplouvání světem drog působí strašně jednoduše. Celou dobu jsem přitom měl pocit, že něco nehraje. Možná je to scénářem nebo způsobem vyprávění, který třeba za seriálem Narcos o parník zaostává, ale The Infiltrator v mých očích z průměru nijak nevybočuje, i když v některých pasážích dokáže výborně zabavit. Pomyslné body navíc za příjemnou roli Diane Kruger. ()

Hepy13

Strašně rád jsem si připomněl Bryana Cranstona opět v drogovém byznysu. Tenhle tátá to prostě s bílým práškem umí. Žádnej BB to není, ale stejně stojí Infiltrátor ze nějakou tu hodinku pozornosti. A nemusím říkat že důvodem sledování je sám velký Bryan Cranston. P.S. - Škoda že závěrečná svatba neměla ještě daleko větší pompéznost, vyvrcholení filmu by si to zasloužilo. ()

Hapretor

Chcete mi říct, že onen pán, tajný to agent, přesvědčil několik desítek lidí z vysokých pater organizovaného zločinu pro překupnictví drog, že mu přišli na fiktivní svatbu, kamarádili se s ním a na svatbě je všechny zašili do basy až ne zbělali od koksu ... ale zčernali ... a to ještě za přítomnosti kamer televizních stanic ... nehodlám tomu uvěřit. Děj spíše nudný, ale je to dobře zahrané, o tom žádná, konec však výsměšný, neberu to ani s navijákem ... ()

agassi68

Skvele natočené i zahraté. Viackrát prevarená téma boja proti drogovým kartelom sa zdala byť vyčerpaná a tiež som k filmu pristupoval s miernym dešpektom. O to viac som vrnel blahom nad výborným kastingom a striedaním tempa. Takmer na úrovni L. A. Confidential.. ()

BOURQUE

K tomu, aby to bol oveľa lepší film, bolo všetko dané. Kvalitní herci/herečky (B. Cranston, D. Kruger) a dostatočne kvalitný scenár, založený na skutočných udalostiach. Výsledok je však lepší priemer. Jednoducho chýba väčší elán, dynamika a moment prekvapenia. Ani neviem predstaviť, ako by to mohlo dopadnúť, keby to dostal režisér s väčšími skúsenosťami. Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

Faila

Po zkušeností se seriálem Narcos jsem se na tenhle film moc těšila, ale ačkoliv byl natočen podle skutečných událostí, nepřišel mi dostatečně dramatický, ačkoliv jsem si jistá, že ty události byly ve skutečnosti o dost děsivější. ()

MickeyStuma

Snímek je založen na skutečném životním příběhu Roberta Mazura, který se odehrává v 80. letech během kolumbijského obchodu s drogami. O nelehkém bytí v utajení už tady toho vzniklo více než dost, ale tohle je přeci jen krapet jiná liga. Hry, přetvářky a lži. V rámci utajení je to pochopitelné, ale když se do toho zapletou i soukromé aktivity? V rámci splnění úkolu a neprozrazení se nastává zkouška i pro rodinu, neboť manželce vysvětlit různá nepatřičná chování - viz. oslava výročí - prostě jen tak vysvětlit nemůže. Příběh si všímá obou stran barikády a po dramatické stránce představuje fenomenální temný děj, který dokáže upoutat pozornost. V žádném případě nejde o akční dílo, jak bývá většinou zvykem. Tady se hlavně poukazuje na fakt, jak leckterá rozhodnutí je důležitá pro další vývoj a jak každá sebemenší chybička vše může náležitě zkomplikovat. Charakterově řízený film ve skvělé režii. Vyznamenávaný však ale určitě nebude. ()

Olík

Ač nejsem úplným fanouškem podobně laděných snímků…ještě navíc, když se stopáž motá kolem dvou hodin…v případě tohoto životopisného drogmatu mne něco ve vzduchu udrželo u televizní obrazovky až do závěrečné veselky. Bavila mne zápletka, bavilo mne, že se zakládala na skutečných událostech, bavili mne zkolumbizovaní Leguizamo nebo Bratt, bavil mne uvěřitelný look. Hrál jsem s nimi, chlastal jsem s nimi, šoustal jsem s nimi…..osobně bych ještě přitopil pod kotlem, plyn zašlápl až na podlahu, rozbil nějaký ten ciferník navíc….ale jinak slušnej matroš. ()

Dm1tr1j

Dej začne byť zhruba v druhej polovici trochu nudný a z pôvodného lákadla Pabla Escobara sa stala len jedna krátka scénka. Hereckým výkonom nieje čo vytknúť a dialógy boli tiež dobré režisérsky by to možno chcelo viac napätia. ()

Stíba

Zatímco Sicario se více soustředí na akci, Infiltrátor vás pohltí výpravou a náhledem do srdce drogového kartelu z pohledu osoby, která je braná jako součást rodiny a prožívá s ní každodenní záležitosti. Bryan Cranston se pro tenhle typ rolí narodil a je v nich naprosto perfektní. Myslím, že nyní se už k odkládanému Breaking Bad či Narcos hodně brzo dostanu. ()

anitae

Perníkový táta, opět s drogama, ale teď stojí na jiné straně. Scénka z restaurace a tady se něco pálí, bavilo mě až po svatbu. Empatická agentka, i příjemná manželka. ()

Simomon

POSLEDNI SLOVO: Velmi pusobive natoceny film o policistech v utajeni, kteri se infiltrovali do struktur drogoveho kartelu. Trosku problem jsem mel s nekdy prilis zmatenym vypravenim pribehu, a par wtf (policista pracuje v utajeni a do jeho civilniho domu mu prijde vyhruzny dopis od drogoveho bose a nasledne se neprovali jeho kryti?) Ale i pres delsi stopaz me film bavil. 75%, 4/5* ()

bearmeedek

Ouha, nějak málo hodnotitelů. Film, který zahájí kapela Rush skladbou Tom Sawyer, nemůže být špatný. Film, který vypráví pravdivý příběh o dopadení rozsáhlé sítě narkobaronů je úžasný hlavně v tom, že se to právě tak nějak opravdu stalo. Že jeden člověk dokázal celou tou sítí proplout neodhalen a zůstal naživu. A skoro k smíchu byla závěrečná finta se svatbou. To by mě ve fiktivním příběhu přišlo až slaboduché. Mě to bavilo, i to volnější tempo a konverzace. ()

ER

Po seriálu Narcos,byť zpracování je výborné,mi to přijde trochu mdlé. Více se tu tlačí na psychologii postav v atmosféře "zabijáckého prostředí" ,ale napětí je průměrné. Jako sonda do monstrózního případu to funguje skvěle,ten zbytek už o dost méně. ()