Scream

• USA Scream: The TV Series (viac)
Horor / Mysteriózny / Thriller / Dráma
USA, (2015–2019), 20 h 56 min (Minutáž: 39–81 min)

Willa Fitzgerald, Bex Taylor-Klaus, Carlson Young, John Karna, Connor Weil, Bobby Campo, Amadeus Serafini, Tracy Middendorf, Jason Wiles, Bryan Batt (viac)

Nafoukaná středoškolačka Nina byla brutálně zavražděna. Její milenec se pohřešuje a panika se pomalu začíná šířit celým městem. Spolužáci Niny se musí vyrovnat jak s její smrtí, tak i s faktem, že se po městě nejspíš potuluje vrah, který může kdykoliv znovu udeřit. Navíc se začínají otevírat staré rány, které 20 let vyhnívaly a nyní začínají být smrtelně nebezpečné. Má Niny vražda něco společného s dávným zabitím sériového vraha? To se dozvíte z 10 dílů seriálu od stanice MTV, který se nechal inspirovat úspěšnou řadou hororových filmů s názvem Scream. (geklon)

Recenzie používateľa Aurus k tomuto seriálu (33)

Village of the Damned (2016) (S02E08)

Další zábavný díl tohoto povedeného seriálu. Příběh je velmi dobrý postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Za mě 7,5/10. ()

The Orphanage (2016) (S02E09)

Další skvělý díl. Příběh je velmi dobrý postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Atmosféra je velmi dobrá. Za mě 8/10. ()

The Vanishing (2016) (S02E10)

Další super díl tohoto výborného seriálu. Příběh je velmi dobrý a zajímavý, postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Za mě 8/10. ()

Heavenly Creatures (2016) (S02E11)

Jop super díl jako vždycky. Příběh je velmi dobrý postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Za mě 8/10. ()

When a Stranger Calls (2016) (S02E12)

Velmi skvělý díl který má naprosto výborný příběh,výborné postavy a skvělou hudbu. Atmosféra a napětí je v tomto dílu vážně skvělé. Za mě 10/10. ()

Halloween Special (2016) (S02E13)

Sice to byl za mě 2 nejslabší díl 2 série ale špatný to vůbec není. Příběh je dobrej, postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Za mě 7/10. ()

Resurrection (2019) (S03)

Tahle série je prostě nejslabší a pokud bych se na ni měl někdy zase kouknout tak to bude tak jednou za 2-3 roky,víc ne. Příběh této série není špatný,je jen průměrný. Postavy nejsou tak dobré jako v 1 a 2 sérii což je škoda. Hudba je v této sérii ovšem stále hodně dobrá. Atmosféru tato série má a je docela slušná. Ale i tak se to prostě předchozím sériím nevirovná. Za mě 3 série 5,5/10. ()

The Deadfast Club (2019) (S03E01)

Tohle je první epizoda tohodle seriálu kde nedám 4 ani 5* ale 3*. Tato epizoda je doslova nadprůměrná. Příběh je docela dobrý, postavy ujdou a hudba je dobrá. Atmosféra tu je a ta je solidní ale atmosféře v 1 a 2 sérii se zatím nevirovná. Za mě 5,5/10. ()

Devil's Night (2019) (S03E02)

Tahle epizoda byla rozhodně lepší než ta nudnější první. Příběh je dobrej, postavy jsou docela sympatické a hudba ujde. Atmosféra tu je hodně dobrá. Za mě 7/10. ()

The Man Behind the Mask (2019) (S03E03)

Zatím mi přijde že každý díl je čím dál tím víc lepší. Příběh je dobrej, postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Atmosféra je v této epizodě velmi dobrá. Za mě 7-7,5/10. ()

Ports in the Storm (2019) (S03E04)

Tenhle díl je zatím 2 nejlepší díl této 3 série. Příběh je dobrej, postavy jsou sympatycké až na tu holku naší hlavní postavy a hudba je výborná. Atmosféra tu je a to je u každého dílu velké plus. Za mě 7/10. ()

Blindspots (2019) (S03E05)

Zatím nejslabší díl 3 série. Za mě je hodně škoda že se Ghostface oběví až ve 30 minutách a epizoda končí za 10 minut. Těch 30 minut je docela nuda alespoň to ten konec zachránil. Příběh ujde, postavy jsou docela sympatické a hudba je výborná. Atmosféra je tu sice dobrá ale je tady tak 2 minuty,víc ne. Za mě 5/10. ()

Endgame (2019) (S03E06)

Tak a je tu finále 3 série a zároveň i celého seriálu. Příběh je docela dobrý, postavy jsou docela ok a hudba je výborná. Atmosféra tu je a ta je i docela dobrá. Jasný je že tato 3 série je nejslabší a fakt bych si přál 4 sérii ale dobrou jako 1 a 2 a ne jako 3 série. Za mě 6,5/10. ()

Wes Craven (1939-2015)

Wes Craven (1939-2015)

31.08.2015

Ve věku 76 let nás včera opustila hororová legenda Wes Craven. Slavný režisér podlehl rakovině, která ho trápila mnoho měsíců, přesto mu ale nezabránila v tom, aby se věnoval svému milovanému žánru.… (viac)

Sin City jako televizní seriál?

Sin City jako televizní seriál?

03.12.2013

Televize je na vzestupu a v mnoha ohledech šlape na paty filmovému průmyslu. Uvědomilo si to už několik velkých hollywoodských společností. Další z nich je The Weinstein Company. Bratři Bob a Harvey… (viac)