Je Halloween a Deion (RJ Cyler) sa rozhodne navštíviť chlapa prezývaného Hookman (Tony Todd), ktorý zavraždil jeho dvojča. Snaží sa nájsť odpovede, ktoré by mohli viesť k objasneniu toho, čo sa v osudovú noc skutočne stalo, ale Ghostafce je pripravený opäť zaútočiť. (Marceloo)

helraiser

Postavy opět mizérie, to co předváděli to je prostě vrchol debility, ale naštěstí to zachraňuje zabiják který se opět činí. Potěší i objevení Tonyho Todda který tu ztvární jak jinak než muže s hákem a jeho souboj se zabijákem se povedl a ten závěr byl super. Zatím nejlepší díl, ale ty postavy to je prostě utrpení. ()

Aurus

Zatím mi přijde že každý díl je čím dál tím víc lepší. Příběh je dobrej, postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Atmosféra je v této epizodě velmi dobrá. Za mě 7-7,5/10. ()

• Když najde Manny (Giullian Yao Gioiello) opuštěné auto na kukuřičném poli, tak přiběhne k levé straně auta. V dalším záběru je ale na druhé straně u otevřených dveří. (Duoscop)
  • Na začátku epizody hraje „Ain’t It Crazy“ od Cut One & Kye Sones a na konci zase „Back From The Fire“ od Gold Brother. (Duoscop)
  • Při příjezdu na benzínku je venku světlo. O pár chvil později už je ale venku tma. (Duoscop)