mzss1

Halloweenský speciál se vydařil. Je tu hlavní věc, která mi trochu vadila, ale dobrým vysvětlením to zapadá do ještě neukončeného příběhu, který bude ještě (alespoň doufám) nějakou dobu pokračovat. Těším se na 3.sérii. Zatím je v plánu jen 6 epizod. No, snad budou na podobné úrovni jako celkově tyhle 2.série. Tyhle postavy jsem si prostě zamiloval. A to filmy či seriály, kde vystupují obdobní teenageři, nemusím. Tohle je opravdu šťastná výjimka. ()

helraiser

Tak tenhle hallowenský speciální díl s prodlouženou minutáží se tedy opravdu povedl. Začátek a závěr je prostě bomba a především navnadění na třetí řadu. Jinak nám do děje vstupuje nový zabiják s novou maskou a novou legendou. Hodně dobrý nápad a vyzuálně slušně provedeno se solidní porcí krve a akce s atmosférou. Koukalo se na to fakt fajn a je to opravdu pěkná rozlučka s touto řadou. ()

PatrikP4

Během prvních scén je jasné kdo to je... V podstatě kam se naši hrdinové vrtnou umírají lidé, normální ale i policajti... Prostě všichni s kým se zapletou... Další maniak... Tentokrát ten hodně zamilovaný, do naší krásky... ()

Vena69

Po tom, co jsem viděl první 2 série, chtěl jsem Vřískotu víc a víc. Přesto mi ale tento díl přišel trochu zbytečný. Jako samostatná epizoda nebyl nic moc (určitě nejslabší ze všech dílů první a druhé série) a to málo, co poskytl jako doplněk ke druhé sérii, by se vešlo do konce poslední epizody. Chápu ale, že se tvůrci usmysleli, že se z tohoto námětu po dvou výborných sériích už nedá vytřískat víc, a tak se rozhodli pro tento formát zakončení seriálu. (Ano, existuje třetí série, ale ta nesouvisí s prvními dvěma.) 45 % ()