Havajské prázdniny

• Česko Krátké příběhy hraček: Dovolená na Havaji (viac)

Woody a Buzz vedou skupinu hraček, aby uspořádaly pro Kena a Barbie havajskou dovolenou jejich snů – ale musí se uskutečnit v dívčí ložnici na Středozápadě v polovině zimy, protože Ken špatně spočítal dobu přípravy na cestu. (oficiálny text distribútora)

Lyžař

Jako kraťas to ujde. Ale..to jako mělo být všechno? Kvůli tomuhle nápadu někdo plýtval energií a dělal filmek? No..z mého pohledu je to minimálně na pováženou.. ()

wolverine

Tenhle krátkomentážní snímek jsem viděl, když jsem byl na Auta 2. Bobavilo mě to. Skvělá připomínka nejlepších animáků všech dob. ()

MaxForValue

Rozkošné. Takýto Havaj by chcel mať v izbe asi každý. Barbie a Ken mali a mne sa to veľmi páčlo a v tom akváriu som si v myšlienkách zaplával spolu s nimi. ()

PaTeXx

Solidní kraťas s obrovským množstvím vtipů (to prase je prostě bůh) a nápaditých scén. "It's gotta be a bazillion degrees below!" "Ahh, good thing they were the 1982 Winter Weekend Collection." ()

blondboss

Tento kraťas ozaj pobavil, hlavne sledovať Buzza, ako tancuje havajské tance, je tak trochu úlet. Inak to ale malo spád, bolo to živé, milé, príjemne sa to pozeralo a ako predkrm pred iným snímkom v kine je to super. 65 % ()

benda02

Luxusní podívaná, která rozhodně zpříjemnila celkový požitek z kina, připomělo mi to 5 minutový rande, kdy za tento úsek stihli vše co mohli za celou dovolenou... ()