Záhadný agent CIA odhalí tajemství, která by mohla agenturu úplně zničit. Bývalý kolega, co nejspíš zešílel, pak vypíše odměnu na jeho hlavu a nahání ho po celém světě. (Netflix)

Big_Boss

Kapitán Amerika a jeho pornoknírek v zápornýé psycho-roli proti Ryanovi „Kenovi“ Goslingovi pod režisérskou taktovkou dua, který nám dalo ty nejlepší filmy z MCU? To zní jako instantní blockbuster roku. Bohužel je ale film, stejně jako jeho název jen takovej šedej průměr zašlý slávy bratří Russů, kterejm se po odchodu od Disneyho nedaří s žádnym filmem napodobit úspěch, kterej zaznamenali s Winter Soldierem nebo Infinity War. Příběh o agentovi, po kterym jde jeho vlastní agentura, je už milionkrát ohranej, že tady ani nemá cenu vyjmenovávat ostatní napodobitele. Ve filmu nečekejte žádný zvraty ze ktrejch se budete chytat za hlavu. Akční scény jsou na poměry Russovců překvapivě nudný, nemaj žádnou jiskru a všemu podkopává nohy hnusný CGI. Jako nejhorší scénu ze všech filmů který jsem v tomhle roce viděl, považuju skok z letadla bez padáku, ze kterýho jsem měl 5ti minutovou migrénu. Bejt to nějakej filmeček za 40 mega, tak mlčim, ale tohle fakt stálo 200 milionů dolarů? V tomhle filmu to prostě není vidět. Ano možná to šlo na platy herců nebo na různý lokace, který se tu střídaj jak na běžícím pásu, ale co z toho, když se většina filmu odehrává v nějakejch prošedivělejch interiérech, který se dali natočit v libovolnym studiu za čtvrtinu rozpočtu? Ano, naše české diváky určitě potěší návštěva Prahy, kdy uznám že tady se odehrává nejlepší akční pasáž celýho filmu, ale to na dobrej film nestačí. Když se podívám na naši hlavní dvojici, tak Goslingovi vyložěně chybí nějaký charisma (což jsem viděl snad jednou v životě ve filmu Nice Guys) a ani ta Ana De Armas  neohromí tolik jako v poslední bondovce. Aspoň ej vidět, že Chris Evans si svojí zápornou roli užívá a dává lehce zapomenout na jeho roli Mirka Dušína v MCU. Bohužel je tohle film na kterej do tejdne od jeho dokoukání zapomene a tím se potvrzuje, že by se měl Netflix držet raději u seriálové tvorby a tu filmovou nechat jiným filmovým studiím. 5,5/10 ()

Xmilden

Nemůžu si pomoct, ale další velká produkce Netflixu, ze které zkrátka to srdíčko nejde cítit. Luxusní herecké osazenstvo bych tím pádem řekl že je zcela nevyužité, protože zajímavě zde hraje jen Chris Evans. Ryan Gosling rozhodně není a nikdy nebyl akčním hercem. Sledovat jej tedy v roli, kterou dokonale zvládli Craig, Cruise nebo Damon = špatný zážitek. Russovci uměli skvěle ukočírovat Marvelkovky, ale v The Gray Manovi naprosto selhali. Úplně zbytečný film. PS: s navíc hodně hnusnými triky, které jakoby vypadly z nějaké novější Seagalovky. Ty výbuchy, prostě vypadají strašně. 50% ()

darkrobyk

Přesně ten typ akčního filmu, kdy přibližně víte, jak vše bude, ale prostě se necháte unášet proudem jednoduchého příběhu. Evans byl už jako Captain America slizký a záludný, nyní se tedy konečně pořádně našel, páč je vskutku odporný. Mám rád to bondovské střídání lokací a samozřejmě Praha je na plný počet. Štěstí, že máme ty počítače, a tak našemu milovanému městu nemuseli zkřivit ani vlásek (doufám). Samozřejmě že část filmu je v těžkém sci-fi, anžto...válka v Praze jen tak bez povšimnutí? Dobře, všimli si, ale to je tak vše. Když něčí hlavou narazíte do kamenné vázy, pak by měla vydržet váza, nikoliv hlava...a ten závěrečný souboj? To jako že bez rvačky muž proti muži nelze vítěze považovat za hrdinu? Tedy mouchy, místy masařky, by se našly, ale čert je vem. Kdo se chce bavit a přistoupí na bezbřehou fantazii tvůrců, pak mouchy přehlédne. Přijde mi to jako v 80. letech, kdy člověk sledoval jeden akční film za druhým, většina byly klony několika málo originálních nápadů, avšak bavil se tím, že dostává svoji porci akce, kterou zkrátka musí mít...... Jedna z nejvtipnějších bondovských scén je ta v letadle. ()

LiVentura

RG je můj oblíbený už od dob vražedných choutek, které mu zahnala Sandra B., nebo naprosto skvostného Drive, kde řídil nejlíp a o život! Ale jak to tak bývá, s penězi roste chuť a ne každé dílo za hodně peněz dá hodně muziky. Tento akční spektákl přetáhl vše, co se dá... zcela zbytečný počin k honění ega několika bláznů z Netflixu... WTF?!!! ()

Fiftis

Príjemné akčné prekvapenie. Čo sa týka lokácií, je The Gray Man hotovou hodinou zemepisu, spolu s hlavnými hrdinami sa dá pozrieť napríklad do Bangkoku, Baku, Monaka, na Floridu až snáď do nekonečna a ešte ďalej. Gosling od tejto chvíle musí utekať a bojovať nielen o svoj život, zatiaľ čo Evans sa snaží ukázať, že sa nebojí použiť akýkoľvek špinavý trik, aby mu dokázal položiť nôž na krk. Gosling sa evidentne na rolu pripravoval a nie je to vidieť len na obligátnom zábere do pol tela, kedy si obmýva odtrhnuté šrámy. Bitka v nemocniciach v neskoršej fáze filmu ukazuje, že venoval čas aj príprave bojovej choreografie a vďaka tomu je možné scénu zhliadnuť bez prehnaného strihania, ktoré má v mnohých filmoch zakryť nahradenie hercov ich kaskadérskymi dvojníkmi. Náležite treba tiež oceniť zámer režisérov nespoliehať sa v nadmiere na CGI a veľkú časť akcie natáčať za použitia praktických filmárskych trikov. A je to jedine dobre, pokiaľ niečo akčné scény v tomto filme kazia, sú to práve chvíle, kedy sa kulisy zmenia na digitálne jednotky a nuly, pretože je to na prvý pohľad spoznať aj na stene domáceho projektoru. (27.7.2022) ()

DJ_bart

klasickej den v Práglu.... není divu že je to nejdražší film Netflixu když se tam ničí šaliny a škodovky a je to tak špatně sestříhaný. Bratrům Russoovým to muselo dát příšernou práci, přitom taková blbost co? ()

Hunt

70% je to takové kašírovane, hlavní postava je spíš Terminátor, který si hraje na Hunta z Mission Imposible, ....víc jak 60% si to asi nezaslouží, já dávám hvězdu navíc za Prahu, která si v celém filmu zahrála fakt dost. ()

Shakers

Marvel skupinka (réžia, scenár, hudba, herci) dostala neuveriteľných $200miliónov, aby natočila naháňačku, ktorá sa ťahá cez niekoľko krajín. Priznám sa, že som čakal od príbehu niečo na štýl Jasona Bournea, Ethana Hunta, či Jamesa Bonda, no žiadny premyslení príbeh sa nekoná a dostali sme len perfektne natočenú akciu, ktorej je tu toľko, že chápem kam tie prachy zmizli. Mám rád akčné filmy, takýchto tu bola už hromada, no nie za také prachy. Dobre sa na to pozerá, moc to nenudí, akciu strieda zaujímavý výber lokácií, či konflikt dvoch profi zabijakov. Herci sú trefne obsadení a výborne sedia vo svojich rolách. Ryan Gosling a jeho podanie vyzerá ako keby stále hral vo filme Drive, čo mi trošku prišlo divné, ale zvykol som si na moc nehovoriaceho zabijaka. Za to Chris Evans ten sa odviazal, odložil štít a vymenil ho za Adolfové fúzy. Ana de Armas a Billy Bob Thornton sú tiež dobrí, hlavne Anna ukázala, že vie aj akčné filmy. Finále kde si to rozdal Evans proti Goslingovi je tiež celkom oku lahodiace, tak ako celý film, keďže rozmýšľať pri tomto moc nemusíte, je fajn, že je aspoň na čo pozerať. Ja som sa bavil a kludne by som si dal aj dvojku, pod podmienkou, že vymyslia niečo originálnejšie. 75% - 4* ()

TedGeorge

Nevadí mi, že je The Gray Man zoufale neoriginální a scénář je přehlídkou klišé a logických lapsů. Stejně tak mě nijak nepohoršuje, že Netflix vyhodil za víkendovou výplň na streamu 200 mega. Je mi však trochu smutno z toho, že si všichni zúčastnění prostě přišli pro velikánskou výplatní pásku a akčňák natočili bez jakékoliv vášně a srdíčka. Jasně, Praha je výborná a akční sekvence z hlavního města vás pobaví. Ani během ní sem však neměl pocit, že by Russoovi nějak riskovali a chtěli být alespoň u Vltavy výjimeční. Co postavy? Předobrazy jako Wick, Hunt, Bourne nebo dokonce Bond měli a mají svůj ksicht, ale Šestka v podání Goslinga je podivná kombinace všech zmíněných, okořeněná špetkou humoru à la klidnější Ryan Reynolds. Zbytek, v čele s neomaleným Evansem a znovu sympatickou Anou de Armas, neurazí, ale ani nenadchne. Což vlastně platí o celém filmu. ()

filmfanouch

Začínali u menších komedií, stáli u zrodu kultovního sitcomu Zpátky do školy, dopracovali to až na pozici tvůrců v jeden moment nejvýdělečnějšího filmu všech dob. Bratři Anthony a Joe Russovi se po druhém díle Captaina Americy chopili i pokračování s podtitulem Občanská válka, po rozdělení superhrdinů se poté chopili i opětovného sjednocení u Avengers: Infinity War a především Avengers: Endgame, které ve své době dokázalo na jistou dobu i porazit Avatara na pozici nejvýdělečnějšího filmu všech dob. Z bratrů Russoových se tak rázem stali tvůrci, kterým se v rámci Hollywoodu otevřeli velké dveře. Jejich po-Marvel éra sice odstartovala Cherrym, který dohrál na přílišné ambice a nejisté uchopení, přesto se snadno chtělo věřit, aby Russovi natočili další parádní podívanou. Když se náhle objevila informace, že se bratři chopí adaptace románu The Gray Man od Marka Greaneyho, který odstartoval úspěšnou knižní franšízu (příští rok se vydání dočká 12. díl) a jehož hrdina je přirovnáván k Jasonu Bourneovi či Jamesi Bondovi, očekávání se snadno začínají nabalovat. Zvláště při pohledu na fakt, že domovský Netflix projektu očividně věří, investoval do jeho rozpočtu 200 milionů dolarů (nejvíc v historii Netflixu) a již nyní se v počátečních zárodcích chystá jeden spin-off i přímé pokračování. Objevil zde ovšem Netflix skutečně zlatý důl? V samotném základu potěší, že se jedny obavy nenaplnili a The Gray Man skutečně nevypadá jako levné béčko. Vypadá jako film, na kterém je jeho rozpočet poměrně dost vidět, ať v rámci poměrně velkolepé akce, kterou tvůrci rozhodně nešetří či faktu, že zřejmě tučný šek donutil herce k tomu, aby si své role dokázali poměrně užít. Háček je ovšem v tom, že je akce sice velkolepá a především akční sekvence s tramvajemi v Praze patří mezi hlavní trumfy filmu, samotná akce ovšem v jádru dvakrát zajímavá není. Minimálně se rozhodně nezapíše do historie jako akční scény v Bourneově mýtu a ultimátu či nedávné trilogii John Wick. Stejně tak je ideální brzdit očekávání a nečekat, že Netflix skutečně vyrukoval s vlastní bondovkou. V porovnání s nimi totiž The Gray Man pořád hraje druhé (ve volném překladu béčkové) housle, což podtrhují i nepříliš dobré vizuální efekty.  V jádru totiž The Gray Man béčkem bezpochyby je, minimálně v jádru scénáře, který připomene béčka a vyvolá dojem, že by v podobném filmu mohli ještě pár dekád nazpátek hrát Sylvester Stallone či Arnold Schwarzenegger (i když tu scénář v součtu primárně slouží jako kulisa k spirále akčních scén). Jenže na rozdíl od podobně laděných béček působí The Gray Man v součtu poměrně rutinně. Ať už po stránce jakýchsi kamerových hrátek, střihu či samotné akci, která z velké části působí jako sázka na první dobrou. Z The Gray Mana se tak stává blockbuster, který jede na jistotu, nepokouší se žánr nikam posunout. Vtipné je, že 2 roky nazpátek na Netflixu vyšlo Vyproštění, které sice v porovnání s The Gray Manem vyšlo na směšných 65 milionů dolarů, režijně debutující kaskadér Sam Hargrave ovšem do výsledné akce dával větší energii a očividně i vyšší snahu. Netflix tak v součtu vyhodil 200 milionů dolarů za film, kterému tak trochu chybí vlastní IP. Výjimečnost, která předplatitele Netflixu nedonutí k zamyšlení nad tím, že ještě není ideální čas rušit předplatné právě díky filmům jako The Gray Man a případnému rozšířenému vesmíru, který se na filmu vybuduje. V tomto ohledu Netflix selhal. Russovi ovšem neselhali v obsazení. Ryan Gosling byl velkou neznámou, jestli má ovšem zrovna on tuto franšízu táhnout do budoucna, je to rozhodně šťastná volba. Gosling se ve své kariéře nikdy neprofiloval jako akční hrdina, zde se ovšem profiluje jako solidní akční tahoun, který do své role dává potřebné fyzično a zvedá naději pro budoucnost této franšízy. Dle slibů samotných Russových poté The Gray Man skutečně dokáže nádechem chvílemi připomenout druhý díl Captaina Ameriky, jen řemeslně a akcí o poznání méně zajímavější a především s Captainem Amerikou na obrácené straně barikády. Chris Evans tu skutečně hraje chlapíka, který by Steveu Rogersovi radost nedělal, v roli psychopatického kontraktora Lloyda Hansena je ovšem fenomenální a po Na nože Riana Johnsona dokazuje, že mu role záporných postav vůbec nedělají problém. V tomto ohledu potěší i casting různých vedlejších postav, Ana de Armas je ve finále stejně k zulíbání jako v 25. bondovce Není čas zemřít, Billy Bob Thornton opět jede na hereckou jistotu a mladá Julia Butters po výrazné roli v Tarantinově Tenkrát v Hollywoodu dokazuje, že jsme pravděpodobně o této mladé herecké slečně ještě neslyšeli naposledy. Trochu zvláštně obsazen je ve finále snad pouze Regé-Jean Page, kterému jeho role zase tolik nesedne. Soundtrack Henryho Jackmana je solidní, v jistých momentech dokáže vzdáleně připomenout i ty nejlepší hudební Jackmanovy motivy z druhého a třetího Captaina Ameriky, v jádru jde ovšem o zcela jiný přístup, který chce chvílemi hudební motivy z klasických bondovek s modernějším hávem a je v součtu fajn. Kameraman Stephen F. Windon (Rychle a zběsile 3, 5-10) se poté snaží, sem tam se mu přeci jen přijde přijít s nějakým zajímavým kamerovým nápadem, těch ovšem v součtu skutečně není mnoho a nejvíc na hranu sil se v rámci kamery jde snad pouze ve zmíněné sekvenci v Praze.  Při pozorování poté dokáže dostatečně vyrušit očividná snaha pootevřít co nejvíce možných vrátek a už v počátku se snažit budovat široký filmový vesmír, kdy se ovšem přitom chvílemi zapomíná, že by primárně měl za něco start samotný start, kdy se teprve poté dá snadno uvažovat o dojení úspěšného produktu. Russovi se poté primárně opět jeví přinejlepším jako velmi schopní řemeslníci, kteří ovšem své lepší výkony předvedli u marvelovek. Platí to například o fyzických soubojích, které nepřipomenou to nejlepší z Winter Soldiera a Civil War či zmíněné epochálnosti akce. Diktát u Marvel Studios tak tehdy filmům Russovým přinesl to nejlepší možné ovoce, The Gray Man je rázem ten typ filmu, který dokazuje, že je kreativní kontrola někdy přeci jen k prospěchu věci. The Gray Man je tak v součtu především ucházející polotvar, který ovšem jakoby sám v průběhu vzdal snahu o to někoho posadit na zadek a donutit ho k nedočkavému vyhlížení přímého pokračování či spin-offu s Hansenem. K nedočkavému vyhlížení je ovšem potřeba velmi vydařená podívaná. Výsledné kvality The Gray Mana ovšem spíše vybízejí k opatrné zvědavosti a naději, že příště to snad dopadne lépe. Pokud by se v Netflixu někdo cítil z výsledného produktu vyloženě nadšený a věřil, že se skutečně vydařilo nastavit směr, který dokáže jít ruku v ruce s úspěchem bondovek, dost možná by mu nepomohla ani návštěva doktora Chocholouška..... () (menej) (viac)

Pepinec

Willy Fog by Ryanovi mohl tak leda dělat kufr, protože ten byl kromě mojí ložnice za ty dvě hodiny snad všude... Přes všechnu snahu dosáhnout maximálního efektu je pro mě ovšem Gray Man na stejný úrovni jako konstatování Billyho Boba, že v Praze žijou tři miliony lidí. Ty vole, tři miliony Pražáků, no to už by vážně bylo trochu moc... ()

Nin

Prostoduchá akčňárna... ale skvělá prostoduchá akčňárna. Je to jako koukat na nějaký starý akční film, ještě třeba s Arnoldem, Stallonem nebo Brucem Willisem, akorát je to v něčem modernější, ale ne ve věcech, které by měly někomu vadit. Hlavní hrdina, nezničitelný agent a superman Gosling se spoléhá na své velké charisma a sem tam prohodí nějakou drsňáckou hlášku. Ale nejlepší na filmu je bezpochyby Chris Evans, jehož sadistický magor je velmi zábavný a opět je to trochu závan minulosti v tom nejlepším možném smyslu. Tenhle film se rozhodně nebere vážně, takže bitky "normálních" lidí, kteří nemají superschopnosti, ale nerealisticky spolu přesto bojují trochu jako nadlidi, nepůsobí hloupě, ale stylově. Grey Man je svižný a nabízí skvělou akci. Rozhodně další trefa do černého od bratrů Russoových. Vyšší hodnocení nedám jen proto, že to přeci jen nenabízí nic moc extra navíc. Už jsme tohle všechno viděli jinde, teď to máme jen s jinou sympatickou partou a v jiných kulisách. (8/10) ()

sheen

Dobrá destrukce Prahy :) fajn akce a docela děravý scénář jako ok béčko, které už znova neuvidím, čekal jsem o krapet více. ()

Pilda17

Takový ten typ akčního filmu, který neurazí a zabaví. Pokud vezmu jeho cenu, je to nesmysl. Škoda příběhu, který od začátku ničím nepřekvapí. Zapracovat se mohlo na hodně věcech, ale také mohl film dopadnout i daleko hůř. Gosling dokáže utáhnout dvou hodinovou stopáž bez větších problémů a i ve vedlejších rolích se vše zvládlo úplně bez problémů. 7/10 = 75% ()

Ruut

Typický Netflix produkt - hodně barviček, hodně cool přeletů drony, závěrečné umírání v nejvíc cool romantickém prostředí ever, cool oblečení, cool cool cool .. cool digitální humus, kde Pražáka baví jen to co vše může suplovat Praha za obskurdní místa a jedna solidní honička v tramvaji (proč nezastaví po pěti zásazíš RPG?) .. Prostě "cool" Netflix. ()

misterz

Dejovo síce slaboduché, no akciou sa tu trozhodne nešetrí. Ryan Gosling bol síce ako terminátor, nie a nie ho trafiť, ale pokiaľ hľadáte niečo na efekt a nenáročný relax pri telke plnej akcie, súbojov a strielačiek, tak smelo do toho. Aj keď Rambo je proti tomu šuvix. Čisto chlapská záležitosť k pol litri whisky. Na konci vám možno ukápne aj nejaká tá slzička :). Priemer. 60/100 ()

HAL

Výstižný název, šedivější už ten film být nemůže. Tak matné že do roka všichni zapomenou že existuje. A do dvou let všichni zapomenou že existují bratři Russoové, kteří evidentně dokázali fungovat jen když byli mocně podporovaní Disney/Marvel mašinérií - ale sami o sobě žádný talent nemají. Ale tak za tu Prahu bod nahoru, ať nežeru. 6/10 ()

Vančura

Nějakou dobu jsem zvažoval, jestli to vůbec chci vidět, protože tímhle typem filmů veskrze opovrhuji, ale zvědavost nakonec zvítězila (respektive chtěl jsem hlavně vidět ty pražské lokace, a po této stránce jsem nepochopil, proč je tam Praha vydávána také za Berlín a Vídeň). A nakonec jsem byl docela příjemně překvapený, dějově je to sice strašně stupidní, takže zvěsti, které se ke mně dostaly, nelhaly, ale nelze tomu upřít slušnou zábavnost (a to nejenom v těch pražských scénách, které jsou zajímavé hlavně pro českého diváka), a tak mi nakonec ani nevadilo, že to má 2 hodiny. Zamrzela mě ovšem mizerná úroveň speciálních efektů, ty jsou zde skutečně k pláči, a potom mě moc nebavil prkenný Gosling v hlavní roli (ale o to víc mi to vynahradil Chris Evans, který je zde absolutně bezchybný). Jinak mě to zabavilo celkem obstojně, což je v bídné nabídce Netflixu čím dál větší zázrak. ()

mzss1

[75%] Na tento film jsem se docela těšil už jen z dvou důvodů. Jednak jsem četl knížku a zadruhé jsem zažil zátarasy kvůli natáčení v Praze na veletržní a na náměstí republiky. Takže jsem se docela těšil, ale zůstával jsem při zemi, protože 200 mil. Rozpočet mi přišlo trochu přehnané a navíc poslední dobou jsou béčkové akčňáky velkou slabotou. No a jaké mám pocity nakonec? Po dovolené jsem se vrátil domů a pustil jsem si film, ale tak nějak přerušovaně, takže jsem si ho druhý den pustil ještě jednou a lépe se na něj soustředil a snažil jsem se ho moc nekritizovat a je to dobře, protože jsem si ho celkem užil. Dějem, napětím a dalšími aspekty je to samozřejmě ohrané; ničím nové, ale vše tak nějak funguje. Postavy jsou dobré, Gosling mě baví vždy a tahle úloha mu sedla. Evans zde hraje padoucha, co se snaží za každou cenu hláškovat, což je někdy asi moc, ale já to akceptoval a i se sem tam pobavil. Ana de Armas zde má docela dost prostoru, což mě potěšilo neboť v poslední bondovce ho mělo málo. Thornton jako šéf Šedého muže mi zde sedl, podobně jako v knížce. Drsně film moc nepůsobí, ale zase nám to vynahradí pár solidních bitek. Co se týče přestřelek, jsou takové normální, ale spíš tu máme hodně výbuchů a podobných destruktivních scén, které jsou točeny docela přehledně. Ale najdou se určitě i odpůrci CGI, co akci pěkně zkritizují. Já jsem ale spokojen. První půle filmu mi napoprvé přišla taková pozvolná a v té druhé už se to pořádně rozjede, ale po druhém vidění mi přijde, že ve filmu je opravdu dost akce, takže se divák ani snad nemůže nudit. Stopáž bych asi o 20-30 min prodloužil, ale co už. Scéna v letadle byla možná trochu chaotická, ale zabavila. Sekvence v Praze, která trvá necelých 30 minut se dle mě rovněž vydařila. Ta tramvajová honička – to byl teda pořádný úlet, ale v dobrém slova smyslu. Bylo pro mě vtipné sledovat lokace Prahy, resp scénku tramvaje, kdy jsem si říkal, vidím Výstaviště a pak zase veletržní, že to moc po sobě po trase nenavazovalo. ;) Nechybí ani pořádně akční finále. Hudba byla taková nevýrazná, ale stačila. Takže velkou pecku bych z toho asi nedělal, ale nemůžu si víc stěžovat. Po dlouhé době akční béčko, které mě neurazilo, zabavilo a doufám, že vznikne i třeba dvojka. ()

Nový Svatý se hýbe kupředu

31.10.2023

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

04.11.2022

Jako by těch bizarních filmových zpráv nebylo v poslední době dost, přišli nyní tvůrci dvou posledních Avengers filmů a taky snímku The Gray Man na Netflixu Anthony a Joe Russo s odhalením, že jejich… (viac)

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

03.09.2022

Bratři Russoové jsou na gigantické rozpočty už celkem zvyklí. Dvojitá porce Avengers filmů na závěr třetí fáze MCU je ale možná přece jen trochu rozmazlila. Následně totiž pro Netflix natočili… (viac)