Záhadný agent CIA odhalí tajemství, která by mohla agenturu úplně zničit. Bývalý kolega, co nejspíš zešílel, pak vypíše odměnu na jeho hlavu a nahání ho po celém světě. (Netflix)

Prager_Boy

Jako televizní film to jde ale do kina nic moc. Konec fakt nic moc, jako by chyběla poslední 1/3. Kdyby bylo méně akce bylo by více casu ba příběh. ()

Updated_Cake

Když se člověk nedívá na rozpočet, je to taková průměrná akční jednohubka, která vyloženě neurazí, ale má dost velké rezervy. Že by to bylo vyloženě strašné, se říct nedá. Jakmile se ale člověk podívá na režii a na scénář, přeci jen od toho čekal o dost víc. Ve finále to spíš vypadá, že film tahají především Gosling a Evans a i když jsou oba fajn herci, na tohle to prostě nestačí, aby to sami vystřelili k úspěchu. ()

GalaktikHero odpad!

Popri Goslingovi by už chcíplo asi 10 zajačikov Duracel, ale on je zásadne nepriestrelný, neúnavný a nezraniteľný. A keď ho aj zrania, nemá to na neho žiadny vplyv. Proti nemu sú aj Kulhánkove hlavné postavy len neschopní invalidi.  A dokedy budú z tej 36 kilovej žaby robiť akčnú hrdinku? Že im neni hanba!!! No a chudák gerontofilný Santa už musí brať takéto role? Čo už všetky prachy prepil? Filmy sa prispôsobujú IQ divákov, sme už až takí idioti, že toto prejde?! Je mi smutno. ()

ThoumY

Bezpochyby i v žánru plného hmatatelných stereotypů, kopírování, vykrádání, tmářství a pár dokola omílaných, ověřeně fungujících technik v pejorativním slova smyslu, cyklících se v bezvýchodných kružnicích dokolečka dokola se dá rozhodně vykřesat nažhavený, svěží a břeskný zážitek, u kterého navíc k vydechování vzduchu z nosních dírek přibyde i nějaký ten nefalšovaný cerebrální tok adrenalinu. Bohužel s kadencí průměrného nevyčerpatelného zásobníku se ze všech stran sypou rozpálené náboje zasypávající jakoukoliv formu talentu a inovátorství a kupící naopak nechutné plagiátorství a chudokrevnost. Nuda převlečená za akci a karikatury omylem oháknuté za charaktery jsou vyložený vrchol jakékoliv regrese kreativní filmové tvorby. Má kvůli tomuto vůbec smysl přecházet ze umírněné kritiky do teritoria nesmyslných urážek a nevybraných vtipů na základě lenosti produkce? No, nebyl bych o nic lepší, tudíž jednoznačně ANO! Tohle je prostě další nechutný výplach žump průměrného města, které dlouhodobě sužuje morová nákaza. Černé mokvající vředy pukají na obrazovku a slepují nechutný obrazec nepřehledného, zmatečného bordelu. Ne, děkuji. Napodruhé si nabídnu vředy. Bídné 2/10 ()

RebeccaLynn odpad!

Knížka byla tak skvělá, že na tohle se bohužel vůbec nedalo dívat. Na film jsem se těšila, ale čekalo mě velké zklamání. Totálně překopaný děj i postavy a celkově naprosto béčkový dojem. ()

AtemuLukas

Ale jo musím říct, že na film od Netflixu jsem měl hodně malé očekávání, ale film docela překvapil. Jako nejedná se sice o nic světoborného, ale jako odpočinková střílečka poslouží výborně. Asi nejvíc se mi líbilo trio Armas, Gosling a Evans. Děj byl poněkud jednoduchý a hlavně Goslingova postava měla suchý humor a ne moc informací o jeho postavě, což bylo na jednu stranu i dobře.  Co trochu kazil podívanou bylo pár nelogicky h věcí, jako strážník a granát. Dále tu bylo místy jak je u Netflixu zvykem slabé CGI. Na druhou stranu jsem se u filmu bavil víc, jak u Wicka 4. ()

Verbudrak odpad!

Hů, to teda byla slabota! Nezaujalo mě tu vůbec nic. Jako Brňáka a navíc člověka, který se nerozpláče, když průměrný český polecajt dostane na budku, by mě měla potěšit alespoň ta hlavní akční scéna, leč... asi do toho kluci dali málo milionů. Spíš mě u toho (přímo během sledování filmu) napadlo, jaký jsou Pražáci ku.vy prodejný a bylo mi stydno. Takovéto filmování by neprošlo ani v Istanbulu, natožpak v městech jako Paříž nebo Londýn (mezi něž by Prague tak ráda patřila). V tom Cařihradu totiž bylo vrcholem, že si místní onehdá nechali drandit po střeše bazaru dva chlápky na motorce - a jaký z toho byl poprask. Praha, ta ale roztáhne nohy na kývnutí! Neváhejte! Příště prosím nechejte spadnout na Hrad meteorit nebo vylézt z Vltavy Godzillku. Bude zas sranda, budeme opět na pět minut slavní a ještě cinkne zlaťák. Jo! Druhá věc, která mě tu vyloženě zklamala, byla přítomnost černochů. Až do třetí čtvrtiny filmu jsem byl silně pohoršen: Jsem na Netflixu, že jo? A to tu mají jen jednoho černouše a probůh, ještě jako záporáka? Ale pak se tam naštěstí objevila ta britská Pražanda, a to ve velkém stylu Vědmy z Matrixu, a já se zas uklidnil, že u nás je svět ještě v pořádku. ()

Duocup

Grey Man je akční film, který sice láká na zajímavou zápletku, ale koncept už je poněkud ohraný. Na plusové straně stojí tempo a humor, které vám usnadní sledování. Praha jako zákulisí je příjemným bonusem, ale ani to nedokáže úplně zakrýt filmové nedostatky.  Herecké obsazení je jedním z mála světlých bodů. Ryan Gosling a Chris Evans ve svých rolích přesvědčili, přičemž Evansovi více sedí tato role psychopatického záporáka než hrdina Kapitán Amerika Celkově "Grey Man" nepřináší nic revolučního a zůstává v oblasti průměrné zábavy. Je to film, po kterém snadno sáhnete, ale nemusí vám na dlouho utkvět v paměti. Pokud bude druhý díl, doufejme, že nabídne něco nového. ()

CaptainPixel

Brak? Ano, ale jakej vydarenej! Akcni reklama na VAG s prisernejma pocitacovejma trikama, nesmrtelnejma hlavnima postavama, Zizkou v Azerbajdzanu, teleportujici se 11kou a spoustou dobre obsazenejch xichtu. Aneb, "jmenem zakona nechte toho!" ()

Pettte69

Pár let zpět by takový film měl úplně v pohodě 75%. Bohužel dnešní televizní diváci jsou až příliš zhýčkaní a kritičtí, přitom nemají důvod 👎 Perfektní akční oddychovka, která uteče, ani člověk neví jak. ()

Nový Svatý se hýbe kupředu

31.10.2023

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

04.11.2022

Jako by těch bizarních filmových zpráv nebylo v poslední době dost, přišli nyní tvůrci dvou posledních Avengers filmů a taky snímku The Gray Man na Netflixu Anthony a Joe Russo s odhalením, že jejich… (viac)

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

03.09.2022

Bratři Russoové jsou na gigantické rozpočty už celkem zvyklí. Dvojitá porce Avengers filmů na závěr třetí fáze MCU je ale možná přece jen trochu rozmazlila. Následně totiž pro Netflix natočili… (viac)