Vymedzený čas

V blízkej budúcnosti už peniaze nemajú žiadnu hodnotu a platí sa časom. Will Salas (Justin Timberlake) má na svojich životných hodinách zriedkakedy viac než 24 hodín. Žije z minúty na minútu v chudobnej zóne Dayton a len vďaka tvrdej práci v továrni si môže predplatiť ďalší deň života. Rovnaký osud zdieľa aj jeho matka Rachel (Olivia Wilde) a mnoho ďalších ľudí v tomto zapadákove. Miestne gangy sú navyše vždy pripravené kohokoľvek okradnúť o čas, hoci len o niekoľko hodín, aj keby mu tým rovno ukončili život. Keď jedného dňa Will pomôže bohatému Henrymu (Matt Bomer) uniknúť pred jedným z lúpežných gangov, Henry mu za to daruje celé storočie času a sám sa rozhodne svoj nekonečný život ukončiť. Willa však obvinia z jeho vraždy a nezostáva mu nič iné, ako dokázať svoju nevinu. Vydáva sa na útek do najbohatšej zóny v New Greenwich, kde na rozdiel od Daytonu sa nikto nikam neponáhľa. Čas je luxus, ktorý si tu môžu dovoliť všetci, pretože budú žiť stovky, ba dokonca tisíce rokov. V New Greenwich je ale zároveň niekto, kto Willa priťahuje. Sylvia (Amanda Seyfried) je dcéra mimoriadne bohatého Philippa Weisa (Vincent Kartheiser), ktorá sa vo chvíli, keď Willa prichádzajú zatknúť strážcovia času, stáva jeho ideálnou rukojemníčkou. Vysoká hra o zmenu pravidiel nespravodlivého sveta sa môže začať. (TV JOJ)

Black-star

Oceňuji nápad, akci i překvapivě dobré herecké výkony. Avšak ve velké skupině sci-fi snímků se tento bude ztrácet a to protože mě osobně se to zdálo nedotažené, o některých věcech se film zmíní, ale nedotáhne to dokonce. Pak když se sami zamyslíte nad problematikou zjistíte že řešení které film nabídl není jediné a úplně korektní, nehledě na to že občas to popírá zákony a pravidla které nám prve naservírovali jako neměnné. Pro mě je to taková beta verze a chtělo by to ještě vyšperkovat. ()

Chosef76

Bavil jsem se od začátku až do konce. Aplikovat čas jako měnu vytvoří systém, který podezřele dobře a přesně funguje. Justin Timberlake mě herecky opět velmi příjemně překvapil. ()

Anayka

Film, ve kterém prosté sdělení "Nemáš 5 minut čas?" nabývá zcela netušených rozměrů... Nebudeme si nic nalhávat, dějová linka není nijak inovativní, ale TA MYŠLENKA! Prostě pěkných 70 % a film, kterému nelituju svůj čas věnovat. ()

greigor

Celkem pěkné, hezky vymyšlené a velmi napínavé sci-fi, na které se rozhodně vyplatilo/vyplatí jít do kina. Svět, v němž je místo peněz platidlo čas z lidského života zachycuje vlastnosti lidí více, než kdejaký rádoby duchaplný film. Přijatelní herci a příjemný rozsah = zábava. Budu na něj mít dobré vzpomínky:) ()

Listyx

Pri sledovani tohohle kousku je potreba si uvědomit, že nejde snímek za 140 mega. Necekejte tedy megalomanske sceny, troly, vesmirne lode a vybuchujici planety. Prominte mu par zaskobrtnuti cose logiky tyče a neudete se po cely film budit. Námět je poměrně jednoduchý, ale zpracovani ho posouvá vysoko nad průměr, za me predevsim vykony hercu. Až jsem se divil kolik emocí dokáže film vyvolat a předat divákovi. Šel jsem na film víceméně náhodou a byl jsem tim vsim mile překvapen. Doufám, že budete taky :) a že takovýho počinů bude v budoucnu vícero. ()

patushik

První polovina filmu je skvělá, postupně poznáváte jak to s tím časem je, všechno je nové, neokoukané a má to spád. Bohužel jakmile se objeví Amanda Seyfried jde kvalita dolů a děj postupuje přesně podle zaběhnutých kolejí. I tak je ale In time pořád kvalitní a originální film, 75% ()

ziesel

Nejdřív divák dychtivě hltá celou tu počáteční atmosféru budoucího světa, kde čas znamená úplně všechno.. Bohužel takto úžasně našlápnuté scifi začíná v polovině filmu upadat do úrovně akčních honiček a původní poenta se jaksi vytrácí do pozadí.. Scénka s přetahováním se o čas a následná bitka ve stylu ala "Steven Segal" se dá vidět snad v každém druhém díle průměrného akčního seriálu na nově. Až na pro mě nevyužitý potencionál původního nápadu se jedná v současnosti o více než solidní scifi snímek, u kterého navíc budou zřejmě fanynky J. Timberlaka vzdychat blahem.. ()

eMatt

Skvělý a neotřelý nápad, dobře zahráno a nenápadná hudba která ale ostře graduje ve stresových scénách. Tempo se udržuje po celou dobu filmu, místy vrcholí i když neexistuje bod kdy by jste řekli že to bylo maximum, což mi trochu vadí. Každopádně stojí za shlédnutí a zamyšlení. ()

bianca19

Zajímavá a nová myšlenka filmu aneb važme si svého "vyměřeného času", každé minuty svého života... Dobré herecké obsazení, Amanda Seyfried s úplně odlišným výrazem než v Mamma Mia. Klobouk dolů, skoro bych ji nepoznala. ()

mvukotic

Toto natocil reziser skvelej Gattacy??? Vyborne (aj ked castokrat nedotiahnute) napady s casom a skvely Cilian Murphy su zabijane totalnou gycovostou americkeho filmu pre 'menej narocnych', trapnou romantikou, do oci bijucimi nelogickostami a zle napisanymi postavami. Skoda, naozaj skoda. Niccol, pozri si aspon 3x Children of Men a uc sa! 50%. Matty, dobre si to vystihol ;). ()

liberator

Tri hviezdy - za zaujímavý nápad (Andrew Niccol), vtipné "slovní hříčky" (pravdepodobne tiež Niccol), krásne oči ("50 ročná" Olivia Wilde + Amanda Seyfried), nostalgiu za Gattacou a nie najhoršiu hudobnú dramaturgiu - inak by som si vystačil aj s dvomi. Timberlake nie je rovnaká liga ako Ethan Hawke (a tobôž nie Jude Law) a to isté platí o porovnaní Craiga Armstronga s Michaelom Nymanom (hudba). Výsledkom je na pocit príliš dlhý film o nedostatku času s mnohými faktickými chybami, ale ako by povedal užívateľ Andyno: k jedlu postačí :) ()

CorteX^

Vesměs povedené dílo, originální a dobře zahrané. Nicméně to je tak vše, spousta věcí nedotažených, ale během 109 minut je vlastně i nemožné něco tak velkého zpracovat tak, aby to šlapalo. Taková všehochuť, chvíli akce, chvíli řeči a tak dále..finále ve mě nic moc nenechalo. Nelituju, ale zároveň nevidím jediný důvod, proč bych se na In Time měl někdy znovu dívat. ()

Searison

Není to žádné "veledílo", ale nápad mě zaujal a zpracování stylově akčním filmům z 90. let je mi blízké. Timberlike mi do hlavní role seděl a film neměl dlouhé a nudné pasáže ale celá stopáž celkem svižně uteče. ()

skalican

Potenciálne dobrý nápad nesie dnešnú realitu peňazí, kde bohatí vládnu a chudobní žijú zo dňa na deň. Je to avšak málo rozpracované a všetko v podstate zabité romantizujúcou dvojicou hrdinov, ktorí podľa mňa ,aspoň pre mňa zničili dobrú myšlienku. ()

dawes

Úžasný nápad, slušně natočené, hudba, kamera, tempo... ALE co ta gigantická hromada nelogičností (přelévání času sem a tam, za každého počasí-myšleno i ve spánku,Justin řídí auto a střílí jako cvičený super-agent, pád ze srázu v cabrioletu atd...) Justinovo "tupé" hraní, pěkná ale nevýrazná Amanda, podivné efekty... Jakoby by pan režisér odbýval vše kolem, a soustředil se jen, jak proplout ke chtěnému závěru. Trochu odbytý, ale zábavný kousek. ()

MYRMiD

Vytvořit futuristický svět ve kterém je hlavní měřidlo všeho čas je opravdu originální myšlenka, jen škoda, že s touto parádní myšlenkou nešel ruku v ruce i scénář. Ten byl opravdu poněkud průměrný, věty které měly zahrát na lidské city selhaly, scény které měly vystihovat myšlenku filmu taky nebyly kdoví co, ale abych nebyl nejenom kritický tak musím říct, že co mě na filmu opravdu zaujalo byla dvojce Justin Timberlake a Amanda Seyfried. Film táhli spolu s charismatickým C. Murphym a opravdu jsem si podívanou užil. Za novou myšlenku, v době kdy se z filmů dělají především kopie a remaky dávám čtyři hvězdy. ()

Dámské posily...

Dámské posily...