Hošina Kjóko, Doi Tomohiko a Sakai Miwa byli vychováni v izolované škole Joko, kde prožili šťastné dětství a byli vzděláváni. Jednoho dne jim ovšem ředitelka této školy sdělila informaci, která jejich život už navždy předurčila. Bylo jim řečeno, že jsou výjimečnými dětmi, které byly pověřeny důležitou misí. V současné době všichni tři vedou obyčejný život pracujících dospělých a čekají, kdy tuto misi budou moci splnit. (Zíza)

Mkqp

Těžký, depresivní a ponurý příběh plný sobeckosti se závistí a přitom v sobě ukrývá přenádherné a krystalicky čisté chvilky. Zpočátku mě to moc nechytlo, ale postupem času se vše zlepšovalo, na čemž měla hlavní zásluhu propracovanost Miwina charakteru a herecký projev její představitelky. Závistivá a sobecká holčina neustálé se hlasitě hlásící o pozornost, přičemž je citově závislá na své kamarádce, které vše závidí, a proto jí tvoří život mnohem těžším než by ho mohla mít. Haruka Ajase mě zprvu také nenadchla, jelikož byla taková nemastná neslaná a moc se neprojevovala, jenomže každou nadcházející konverzací s Miwou si mě jejich vztah získával, čímž jsem následně spoustu dalších rozhovorů vnímal silněji. Silněji na mě také doléhaly jejich emoce, protože i přes nepříliš sympatickou Miwinu osobnost jsem se k ní skrze skvělý herecký výkon a složitost charakteru mohl hodně přiblížit. Věřím, že tento snímek spoustu lidí neosloví, protože je přes svou ponurou a depresivní atmosféru obzvláště těžký na sledování. ()