Alien vs. Predator: Redemption

(amatérsky film)
  • USA AVP Redemption
Krátkometrážny / Akčný / Sci-Fi
2010, 22 min

Tento krátký amatérský film vznikl pod vedením Alexe A. Popova. Vzniknout měl prý za dva roky s rozpočtem 500 $.
Z predátora, kterého převážejí lidé na lodi, se vyklube zmutovaný vetřelec a pomalu likviduje posádku. Na scénu přichází vyslaný predátorský bojovník. Ten se dostává na loď, aby zlikvidoval všechnu havěť. (beran-ek)

Paulusek

během prvních minut sem si připadal jako bych se díval na videa z her C&C Red Alert, což vypadalo dobře. A celkově jsem rád, že konečně byl vytvořen film tak jak jsem si představoval hned první z téhle série. ()

Dm1tr1j odpad!

Už po toľký raz nieje zábavné nič. Predátori by si mali nájsť nový cieľ, uvedomiť ,že hrať sa s alienom nieje dobrý nápad a radšej ho skúsiť vykynožiť v celom vesmíre. Alebo si len jednoducho nájsť už inú zábavku ako masakrovať ľudí pre zábavu. ()

Othellko

Na to že je to fan film a robili ho "neprofesionáli" skoro bez peňazí, je to dosť dobré a prepracované. Zaslúži si rešpekt a moje 4*. 75% ()

Jenislávek

Bylo zkrátka chvilama poznat, že Predátor je jenom chlap v převleku, ale přesto to stálo minimálně za podívání. Podle mě je to přinejhorším dost dobrá amatérská práca. ()

Rawar

...jestli do toho vrazili opravdu jenom pětibábu, tak klobouk dolů. Určitě nehodlám hodnotit věrnost vetřelců nebo predátora, ale mohlo to být celé malinko méně předvídatelné. Parádně vyvážená hudba která evokuje jak Vetřelce tak Predátora byla naopak zvládnuta bezchybně. Atmosféru to má a když neřešíte vizuál, dá se to v pohodě přežít a ani nebudete mít pocit, že jste ztratili 20minut života ()

vikino1

A pak, že se nedá natočit zajímavý AvP. Tenhle 22 minutovej příběh je epičtější než oba AvP dohromady. Škoda jen, že graficky to není na úrovni ani animáků ani hraného filmu. Naopak audio je jasných 5 z 5. Atmosféru a napětí to rozhodně má. Chci další tři hodiny něčeho podobného v HD ! Kvalitní pocta oběma monstrům, která potěší každého fanouška. ()

amyth

Je smutné, že v podstatě toto amaterské dílo fandů lehce předčí scénáristické paskvily AvsP 1+2. Bohužel současná filmová tvorba je tak zparchantělá, že už tomu není pomoci ()

george82

No když vezmu za kolik to bylo, tak ok. Kvalita animace je totiž hrozná, masky a obleky taky nic moc a hlavně ten děj?!?? Myslím, že predátor tam prošel naprosto všemy možnými souboji a pak stejně zdechnul....kdyby tam přiletěl, položil bombu a letěl do prdele, tak by to nebylo tak akční, ale alespoň by to nebylo tak tupý. ()

ManOfPhoenix

Na to, že je to jen amatérský snímek, je to velmi povedený. Ani nevadí, že tam je snad všechno digitální (tím myslím ty vesmírné potvory), jelikož se nejedná o nějaký "super" snímek na celosvětovou premiéru. Je to jen amatérský a povedený kousek. Dobrá podívaná. ()

Hyperbolic

Na svou dobu, rozpočet a možnosti hodně, hodně solidní. Příběh jednoduchý, ale co byste chtěli po kraťasu, rozhodně ho budu brát jako canon, a doufám ve víc takových příspěvků k tomuto univerzu. ()

kobras5

Jakožto fanoušek Vetřelců jsem si samozřejmě nemohl nechat ujít ani tento krátkometrážní film. Sice jsem doposud neviděl celý AVP2 ani žádný díl Predátora, proto nevím, zda to má nějakou spojitost s tímto druhým dílem, tak mi chyběla informace, jak se vůbec k tomu tělu Predátora dostali lidé. Kdyby se mi dostalo této informace, byly lepší grafické efekty a byla první polovina snímku, kdy se nic neděje krapet kratší, pak bych přihodil více hvězd, ale kvůli nízkému rozpočtu to jsou skutečně zasloužené 3 hvězdy (za vyšší rozpočet bych hvězdy ubral). 50% (viděno na vimeo). ()

Todd_Hewitt

Napůl hrané, napůl animované alien-predátorské sci-fi, které je opravdu asi nejlepší z dosud natočených Alien vs. Predator. Na tvorbu fanoušků je to docela pěkný..;) ()

soldier8cz

TO SI ZE ME DELATE PR... TOHLE NEKDO ZVLADL POUZE S 5 STOVKAMA DOLARU V KAPSE??? !!! Musim uznat ze se film na tak maly rozpocet povedl...kratky pribeh mezi pribehy...a celkem povedene efekty...dost se povedl slow motion boj...proste se mi to libilo... ()

till85

Kdyby měl autor více prostředků a lepší animaci bylo by to super takle je to jen dobrý.I když je pravda, že jako fanouška predátora i vetřelce mě to potěšilo.Kdyby si tak uvědomili tvůrci obou dílů AvP jak byl měl vypadat správnej film a udělali to nějak takle. ()