Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

ivan bohatyr

Zajímavě skloubená komedie s krimi žánrem. No nic každopádně se dá hovořit o jedné z nejlepších komedií tohoto roku. Děj plyne svižně a hlavně nečekaně, pořád krotíte hlavou, jak jen se do takového průseru mohli dostat a jak se dostanou z něho. Herecké tváře pro někoho možná staré známé, ale to nic nemění na tom, že jsou dobří. No a "stará" dobrá Jennifer ukázala, že vůbec není stará. ()

Beky

Nedořešený příběh táhne film dolu, a hromadí se neskutečně ukecané scény, protože další prostě chybí. Herci si svoje party parádně užívají ale všem vládne neskutečně hot J. Aniston. Verdikt: Ukecaných 60%, příště čekám opět víc! ()

Pavlínka9

Dobrá šílenost o tom, o čem sní plno lidí na světě :D :D Myslím, že plno lidí v tom svého šéfa vidělo ;) Aspoň tedy psychopata a magora, kdo má štěstí na nymfomanku - těch bude asi méně :D :D Dobře jsem se pobavila a nejvíc mě zaujali postavy Foxxe a Farrella, kteří tam sice měli menší "štěk", ale byli nepřehlédnutelní :D :D ()

Bobik9

Tento film měl tak velký potenciál a tak skvělý nápad. Bohužel celkové spracování nebylo dobré. Takové neurazí, ale nenadchne a přitom nadchnout mohlo. Naprosto skvělé herecké obsazení a velmi dobrá hudba, pár slušných gegů, ale jinak kostrbatý a jednoduchý příběh se špatným scénářem. Škoda toho. ()

Cocacolix

Pobavil jsem se, to zas jo. Ale s takovym námětem a obsazením (šéfové) šlo prostě vytřískat víc. A zakončení ubralo jednu hvězdu v hodnocení... Škoda ()

geklon

Já bych si tak zasloužil povýšit. Ale můj šéf je zmrd, krutej sráč co mě ponižuje pod příslibem povýšení a jenom se po mě vozí. Ten můj je dobrej, fajn chlap, co si všechno vydřel, ale jeho syn je stará xenofobní smažka a určitě se dostane do vedení firmy dřív než to jeho otec oficiálně předá mě. No mě šéfuje ta nesnesitelná kráva co hrála v Přátelích a chtěla by ze mě vypíchat zbytek úcty k sobě samému. No tak je prostě necháme odprásknout...... Jo nápad na americkou letní komedii slušnej, hlavně to obsazení slibuje nášup, ale víc než peripetie okolo snahy zbavit se tyranů, kteří stejně nebudou nikomu chybět, mě právě oni zajímají . Takže mě ve finále vůbec nebere závěrečné rozuzlení a konejšivý happyend ba naopak, kdyby tahle komedie byla jen o snaze se těch usurpátorů zbavit a marnosti naivních snílků zvítězit nad lží a nenávistí, bylo by to určitě o moc zábavnější a navíc by víc prostoru dostali fantastičtí Spacey, Farrell(jeho zmrd je fakt okouzlující), Aniston a fenomenální J.Foxx ()

terunka003

Vtipné a odpočinkové, sice hlubší smysl asi nemá hledat, ale bylo to uspokojující. A upřímně, kdo by nehtěl zabít svého šéfa? Já k tomu tento týden neměla daleko.. ()

July

Doufala jsem v příjemnou černou krimikomedii a dočkala jsem se sice komedie, ale předvídatelné a s velmi pubertálním, v žádném ohledu černým, humorem. Párkrát jsem se zasmála, takže na 3* film dosáhl, ale škrábal se tam těžko. Z podobného žánru se podívejte raději na Mého souseda zabijáka, který je méně klišovitý a víc pobaví. ()

Phietros

Herecky velice dobře obsazené ale v celku na dobré hodnocení ztrácí, ikdyž vybočuje s průměru 65%. Naši přátelé se potýkají s problémy se svými šéfy! Nick usilovně 8 měsíců dřel, aby dostal povýšení, které si nakonec jeho šéf připsal sobě! Kurt se potýká s nadrženou šéfkou, která ho nutá ke zvrhlým činnostem v práci a jediný kdo z nich má práci opravdu rád je Dale, kterému umře na infarkt jeho bezvadný šéf a firmu převezme fetácký synáček! Po tomhle všem situace vygraduje natolik, že se pokouší najít zabijáka, který by jejich šéfy odstranil! První pokus bohužel nevyjde, když si objednají chlápka, který chčije na chlapy:D a tak se vydávají do gangsterské čtvrti, kde to vypadá, že konečně narazili na toho správného chlapíka.. Jenže opak je pravdou! Bývalý trestanec seděl za nelegální pirátskou kopii a dá jim pouze rady, za které si schrábne spousty peněz! To co následuje je vlna komických situací ve kterých se naše parta přátel, pokuší své šéfy zabít každý tomu jinéme:D ()

Hennesy

Dopadlo by to celé o mnoho lepšie keby si tvorcovia uvedomili v čom tkvie sila ich filmu - v trojici "horrible bosses", ktorá je neporovnateľne šťavnatejšia, zaujímavejšia a vtipnejšia ako ústredné trio neštastníkov. Tí sú zaškatuľkovaný vo svojich zľahka načrtnutých charakteroch a herecky na svojich protivných šéfov skrátka nemajú. O to viac zamrzí, že ten najväčší pošuk v podaní Colina Farrella je tak obrovský debil, a tak dobre stvárnený, no dostane najmenej priestoru (ale rozhodne je na filme najviac zapamätaniahodný). Je tu určite niekoľko vtipných momentov, ale netreba čakať nejaký trvalý zážitok. Svoj podiel na tom má aj slabší scenár, ktorý mohol priniesť viacero ostrých stretov medzi šéfmi a loosrami, ale namiesto toho zastane na pol ceste a ku koncu dostanie priestor viac-menej len Kevin Spacey. Kopec nevyužitého potenciálu...škoda...ale Farrell rulezz :) ()

sskrblik

Anistonka hraje couru pěkně (snad jen pořád mi příjde rajcovnější co by ta blondýna z Přátel) a Spacey hraje šílence v poměrně dobré kombinaci. Naopak Farrell se do role vůbec nehodil. Ostatní né tolik známí herci zahráli v mezích normy. Veliká zábava se neknoná, nicméně Bosses je obstojná komedie. Nic nového nebo neotřelého. Jak píší mnozí z vás - nevyužitý potenciál. ()

Narya89

Souhlasím s většinou, že konečně jsme se dočkali opravdu zábavné komedie. Je to částečně zásluha vtipného námětu, velkou roli hraje také hvězdné obsazení, především se mi líbil Jason Bateman a Kevin Spacey. Šéfové byli zahráni tak přesvědčivě a "hrozivě", že skutečně každý musel chápat celou zápletku s jejich zabitím. Hlášky typu "Proč sis sakra musel strkat celou koupelnu do prdele?" jen tak nezapomenu, a bylo jich mnohem víc. ()

drake31

Chytľavá komédia, so sympatickým nápadom, a skvelým obsadením. Nejde tu takmer čo vyčítať, ale ten plnopočtový pocit s tohto proste nemám. ()

Mishqo

Film mal potenciál, dobrý námet, vedľajšie postavy (bossovia) na plnej čiare prehrávali tie hlavné - Kevin Spacey a hlavne sexuálna predátorka Jennifer Aniston boli proste dokonalí. Cítil som sa ako na kolotoči pretože vynikajúce scény sa striedali s hlúpymi a zbytočnými scénami. Pri každej scéne s Charlie-m Day-om sa mi nožík otváral vo vačku. Boha strašne otravný upišťaný chlap. Zabaviť som sa zabavil ale chcel som od toho viac. 70% ()

hroubek

Je opravdu smutné, jak málo se dokázalo získat z této poměrně originální zápletky. A vezmuli v potaz ještě opravdu moc dobré obsazení všech vedlejších rolí, tak je to propálená šance. A to více mě to mrzí, protože jsem se na tento snímek hodně těšil. Je to jen můj názor, ale kdyby zápletka byla obráceně, že se zlí šefové snaží zbavit až moc workoholických zaměstnanců, protože by jim mohli zničit život, tak bych si to užil mnohém lépe kdyby šefy (Spacey, Aniston a Farrell) hrály ty samí herci, kteří nezklamaly. Problém filmu je v hlavní trojici, sice jsou to sympaťáci, ale nikdo z nich není vyloženě tahoun na bránu. Mohlo to dopadnou hůr, ale i lépe uvidím jestli se hodnocení nezvedne o trochu nahorů až znovu uvidím Jamieho Foxxe vysvětlovat svoje jméno. ()

Steny94

Tak musím sa priznať že Šéfovia na zabitie sú pre mňa obrovským sklamaním.Film ma upútal už podľa Traileru,taktiež obsadenie bolo super a hodnotenie tiež veľmi pozitívne.Tešil som sa teda na perfektnú komédiu,no bohužiaľ som nič také nedostal...3 hviezdy dávam len kvôli trom hlavným záporákom,ktorým bolo ale venované strašne málo priestoru.Tý traja boli totiž to jediné čo ma na filme bavilo.Hlavný hrdinovia mi boli v niektorým momentoch až nesympatický a pre mňa sú práve oni dôvod,prečo mi film nesedel a dokonca ma aj nudil.Je to podľa mňa škoda,pretože nápad to bol vážne skvelý!!...Mimochodom,myslím že vďaka Jennifer by predstava práce zubného asistenta nebola až taká hrozná :D ()

VasaX

Zajímavý nápad, obsazení s velkým potenciálem a mizerný scénář. Který je takovým hřibem hořčákem v téhle hodně slibné komediální míchanici. Každopádně jsem se zasmál. Ne že ne. Ale převážná část filmu stojí na tom, že scénář nahrává na gag tady, na gag tam, proložené fórky a celé to podivně balancuje na hranici dobré komedie a jasné, přímé a prvoplánové až obyčejné komedie. Seriálový režisér očividně neměl na celovečerní stopáž dost odvahy a zkušenosti. Což je velká škoda. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)