Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

Terva

. CITÁT - Tahle společnost je pro mně jen bankomat.......... Film má být odpočinková záležitost, ale je to furt o práci, kdo si u toho odpočine ? CITÁT - Není to vražda, když je v tom důvod......... ()

moviesfan

Myslel jsem, že mě čeká parádní zábava. Zábava (místy) ano, ale bohužel ne parádní. Obsazení nemůžu nic vyčítat, jen mě zklamal humor. Určitě z toho šla udělat větší zábava, ale i tak film místy potěšil. ()

JohnCZ

Oddychová komedie, která, ač je místy dost přisprostlá, oplývá vcelku inteligentním humorem, který sice diváka slzet smíchy nedonutí, ale rozhodně pobaví a hodí do pohody. Kevin Spacey byl geniální, stejně tak Jennifer Aniston, kterou jinak moc nemusím. ()

joehot

Mohlo to být mnohem lepší. Dokonce by mi k o třídu lepšímu hodnocení stačilo jedno - vypustit postavu Dalea (jako nějaká náhražka za Pařanského Alana?), který mi byl abnormálně nesympatický. Zato Jennifer Aniston je k nakousnutí... ()

tomeš

Škoda, že se nedává Oscar i za casting, tady bychom měli žhavého kandidáta. Všichni tři záporáci si své postavy evidentně užívali (Colin byl na facku už od pohledu, tomu říkám proměna!), což platí i pro hlavní hrdiny. Že bych se ale bavil víc než dvojhvězdově, to bohužel ne. ()

corpsy

Film by pravdepodobne nefungoval tak dobre, nebyť senzačných hereckých výkonov titulných bossov. Tí dávajú snímku náboj a tlačia slabý scenár nad priemer. Podarená nekorektná americká komediálna zábava. ()

Padme_Anakin

Já chci do klubu! Tohle je pro mě aktuální záležitost. Mám tu dva kusy k okamžité likvidaci. Dávám je volně k dispozici. No nic, no, teď zpátky k filmu. Velmi povedený černohumorný snímek. Sedl mi jako prdelka na nočník. Tři truhlíci proti třem hajzlíkům spojí své síly, duševní i fyzické, ach-můj-Bože, skvělý! Úžasně jsem se bavila, filmem se prohihňala a velmi kladně hodnotím herecké obsazení a to, jak jim to spolu klapalo. Spokojeně si medím. P.S. Umím rozemlít ořechy, heč! ()

Ajinka126

Po dlouhé době jsem přemluvila svého přítele, aby se mnou šel do kina, a proto jsem musela vybrat nějaký výjimečný a zajímavý film. Výběr padl na tuto komedii. A povím vám, že tak dobře jsme se oba dlouho u filmu nepobavili. Film je tak vtipně protkám sexuálními narážkami, že víc už by to bylo možné jen v hambatém filmu. Celkem mě překvapila i zápletka, při které jsem hned na začátku věty nevěděla, jak dopadne celý film. Fakticky parááádní film. Mohu jen doporučit... ale POZOR.. film není vhodný pro puritány a jeptišky :)) ()

Torision

Po skvělý nabušený půlhodině plný výbornejch fórků přichází výrazně slabší a ne tolik vtipný dvě třetiny filmu, který jednoduše nestačily navázat. Hodně jsem se bavil u scén se Spaceym, Aniston a hlavně Colina Ferrella, ti ale zase tolik prostoru nedostali, což je fakt škoda. Občas pročistí vzduch nějaký další vtipný cameo nebo výjimečně povedenej joke, ale ve finále to víc než 70% není. ()

Marsik

Palace Cinemas Anděl - Slušné gagy, super obsazení (další film, kde hraje společně Colin s Foxem-super) a atmosféra kina zažitek umocnila. Jenom to byla absolutní blbost :)) 70% (with J.) ()

F.man

No ne, studiová hollywoodská komedie a já se smál. Jakože pořádně smál. A to je mi panečku v poslední době u takových filmů jev poměrně hodně vzácný. Dobrý námět, eRkový humor, sedící herci, vynikající šéfové. Taková Pařba ve Vegas bez pařby a bez Vegas. Spokojenost. Are you kidding me? I've driven all this way and nobody wants to get pissed on? ()

PauloZ

Nečekal jsem nic, před samotným puštěním filmu jsem si navíc přečetl pár zdejších negativních komentářů a podle toho jsem čekal větší průser. O to více jsem byl překvapen. Solidní jízda fuckujících pětatřicátníků v čele s Batemanem (btw, velice mě bavil i v Change-Up), kteří chtějí zabít své šéfy, ale jsou to takoví ňoumové, že jim to po haluzi vyjde aniž by sami zabíjeli. Na dnešní dobu vcelku originální scénář a skvělé obsazení všech rolí. Ani jednou jsem se nepodíval na čas a vůbec jsem se nenudil. Pravdou je, že to mohlo být ujetější a celkově lepší, ale já se bavil. Co víc, nadržená Jennifer je kurva HOT a velice dobře se na ni dívá!! Kam se na ni hrabe Diaz ve Zkažené úči. :) ()

Kryton

Chci okamžitě za šéfovou Jennifer Aniston! .... celkově mě tato komedie překvapila a bavila po celou dobu. Casting se povedl a každý ze šéfů je prostě bezvadný. Přidám-li k tomu Motherfucker Jamie Foxxe, pak se povedlo mě bavit touto mírně sproští komedií. Pokud vás štve váš šéf nemusíte rovnou platit 5.000 USD nejbližšímu černochovi. Stačí se jen podívat na tento film! P.S.: Dobrá reklama na VW. Pokud vás od vězení zachrání asistent, pak neznám lepší reklamu na koupi auta. :D ()

schizmo

Příjemná a nenáročná komedie plná úcházejícího humoru s množstvím absurdího obsazení - Colin s přehazovačkou a Jenifer jako nymfomanka, to je prostě pecka. V práci šikanovaní kámoši se rozhodnou odstranit své šéfy, což odstartuje smršť docela šílených a ujetých situací, které se zajímavým způsobem prolínají. Jak současným komediím moc nedůvěřuju, tak tohle mě vůbec neurazilo a to je vlastně co říct! Fajn věc. ()

baribal

Jednoduchá komedie o klasickych problemech. Zadne velke prekvapni se nekona, protoze zde neni noc co byste v americkych komediich nenasli. Nejvetsi plus pro nymfomanku aniston, nejvetsi minus pro rezisera ze ji dal tak malo mista. ()

zahubicku

Trapne americke komedie tipu GROWN UPS se s HB nedaji vubec srovnavat. Hlavni trojice je oproti vedlejsim postavam trochu nevyrazna, coz mi vadilo ale s tim bohuzel nic neudelam. A Jennifer ? Na to kolik ji je let je porad k nakousnuti x) (Az dorazim domu tak dopisu hacky a carky :) ) ()

RasputincZ

Po delší době jsem v kinosále dostal opět to, co jsem očekával z traileru. Film dost připomíná Phillipsovu Pařbu ve Vegas. Jsem toho názoru, že ze strany tvůrců byla i velká snaha divákovi naservírovat fungující buddy movie s pořádnou dávkou mužského humoru, jako se to před lety povedlo právě Phillipsovi. V zásadě to funguje i zde, ale chemie hlavní trojky není zdaleka tak silná, jako v Pařbě ve Vegas. Šéfové na zabití těží ze skutečně perfektních vedlejších postav, které jsou pro kostru příběhu klíčové, ale bohužel mají ve filmu zatraceně málo prostoru, především démonicky zfetovaný Colin Farrell. Osobně jsem měl největší problém s Charlie Dayem, jehož hlasité přehrávání mi dost lezlo na nervy. Obzvlášt na konci filmu. Každopádně v rámci letních komedií v našich kinech se jedná bezesporu o lehký nadprůměr. ()

SaNcHeZ_cz

Nick, Dale a Kurt mají problém se svými šéfy. Rozhodnou se tak pro poměrně radikální řešení, odklidí je z cesty. Problém je, že nejsou vrahové a do zabíjení se jim také moc nechce. Šéfové na zabití jsou překvapivě hodně příjemnou a zábavnou komedií, která sice silně využívá zavedené žánrové postupy a dějový vývoj, nicméně během toho nestíhá nudit a hlavně díky skvěle zahraným postavám šéfů ani nudit nemůže. Na poli komedií s omezenou přístupností se jedná rozhodně o jednu z nejlepších za tenhle rok. Škoda jen nudných a místy až značně iritujících hlavních hrdinů. ()

MartinezZ

Popravdě, čekal jsem něco mnohem, ale MNOHEM horšího. Třičtvrtina filmu mě nijak zvlášť nezaujala, konec byl ale už nečekaně lepší. Co mě ale překvapilo asi nejvíce, bylo, že mě vůbec neiritovaly účinkující "hvězdy" Spacey, Aniston, Farrel (tuhle epizodní roli si skutečně užil), Foxx. Ve výsledku tedy neuvěřitelné 2,5*, což je o celé tři hvězdičky více, než jsem si kdy dokázal u Horrible Bosses a Jennifer představit. Šok? Šok. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)