Vzdať sa svojho hrdinského alter ega ukrytého za maskou superhrdinu zachraňujúceho svet a žiť úplne obyčajný a zrejme i tak trochu nudný život v anonymite sa možno spočiatku javilo ako celkom dobrý nápad... No našťastie netrvá dlho a Kick-Ass (Aaron Taylor-Johnson) a Hit-Girl (Chloë Grace Moretz) si uvedomia, že svojmu osudu nikto neujde – a oni rozhodne nie sú výnimkou z tohto pravidla! Svojimi činmi totiž neplánovane inšpirovali celkom slušnú kôpku amatérskych nadšencov, ktorí sa teraz vo vlastných superhrdinských kostýmoch preháňajú ulicami v snahe chrániť potrebných a bojovať s všadeprítomným zlom a nespravodlivosťou. Hovoria si Justice Forever, vedie ich svojrázny plukovník Stars and Stripes (Jim Carrey) a ich protivníkom je niekto, koho Kick-Ass a Hit-Girl veľmi dobre poznajú - po pomste bažiaci zákerný maskovaný zbabelec Red Mist (Christopher Mintz-Plasse), ktorý si však medzičasom vymyslel novú prezývku. Oveľa hulvátskejšiu, no tiež tak akosi, ehm, priliehavejšiu... The Motherfucker. V meste to nebezpečne vrie a je nepochybne len otázkou času, kedy zlovestné bublanie pod povrchom vystrieda niečo oveľa, oveľa horšie! (TV Markíza)

Esdälon

Já se bavil, někdy člověku stačí fakt málo. Třeba patnáctiletá holka, která porcuje záporáky na sračku. Už v jedničce byla Hit-Girl kouzelná, kde na konci vystřílela asi milion zabijáků, a pak si vyšlápla i na mafiánského bosse Marka Stronga. Čekal jsem s čím přindou tentokrát. Nebyl jsem zklamán, scéna na střeše vozu je jedna z nejlepších, které jsem u jakýchkoli jiných marvelových filmů postrádal. Proč prostě nevoRkujou ostatní homixárny. Hit-Girl by he musela sfouknout jako svíčku. A Jim Carrey jako Colonel and Stripes? Faktže jsem si pořídil na smsku záznam třech zabušní s výkřikem JEHOVAS WITNESS! Doufám, že se najde na pokračování. ()

MickeyH.

No, co k tomu dodat. Podtrženo, sečteno se jedná o solidní pokračování jedničky. Epická hudba, zachování komiksové vizáže, dokonce lepší kamera a lepší herecké výkony. Co mě v celém filmu vyloženě štvalo, byly příliš laciné efekty cákanců krve, honiček v autě apod. Z cool komiksovýho zabíjení, které bylo v předchozím díle poměrně dobře podané, se stala krvavá mlátička a střílečka, což filmu jen ublížilo... Některé scény byly až moc přehnané a rovněž i charakteristika některých postav. Dávám 3-4 hvězdy - 75% ()

pekas

Docela dobrá zábava s lepšími i slabšími momenty. Pysky Chloë mi přijdou nepřirozené, že by nějaká kosmetická výpomoc? Jima Carrey jsem nepoznal, že to byl on jsem se dozvěděl až teď, při hodnocení. Suma sumárum, pocit na slabší čtyři. 65% ()

kubilov

Jeff Wadlow byl postaven před kurva těžkej úkol a to, alespoň se vyrovnat Mathew Vaughnovi a jeho geniálně namixovanému Kick-Ass, což je samo o sobě sebevražda. Nakonec ale, k mému příjemnému překvapení, se mu povedlo natočit relativně důstojné pokračování, které sice vedle prvního dílu vypadá lehce jako nedochůdče, ale práce na něm byla odvedena kvalitně. Aaron je furt stejnej směšnej idiot, ale odvedl si zhruba to samé jako před třemi lety, takže žádnej průser. Chloë, pokud to vůbec jde, však svoje předchozí vystoupení snad ještě překonala, doufám tedy. že se z ní nestane další promrhaná dětská hvězdička. Třetí v řadě, Christopher, furt stejnej magor, ale jeho postava dostala skvělej upgrade, jeho "Motherfucker" byl jednoduše perfektní. Místo pochopitelně odepsaného Nicka Cage se nám také představuje Jim Carrey, který ale stihl odehrát tak setinu z toho, co bych od něj očekával a už se pakoval, škoda. Kick-Ass 2 obsahuje víc pomsty, víc zvlhlejch patnáctek, víc týmový práce, víc rodiny a víc citů a komu by to náhodou nestačilo, tak toho spolehlivě rozrajcuje pohled na účinky Blitkobušku či destruktivní schopnosti "Mother Russia." ()

Romeroo

Když se první díl dotkl u mě filmového orgasmu, nemyslel jsem si, že by mě pokračování mohl nějak extra vzrušit. Utekl nějaký čas, a můj malý společník je zase o něco náročnější. O to víc mě překvapilo, že asi po 6 min předehře jsem začal cítit tlak v trenýrkách co jsem dostal pod stromeček..skutečně...on vstal a bavil se. Při finálním " výronu " se na mě jedním očkem podíval a řekl: " snad to bude Nářez i po třetí. " 87% ()

Ivoman

Velké zklamání. Tak by se to očekávání dalo shrnout. Oproti strhující jedničce, která je prostě úžasným dílem a počinem, i s těmi posláními, nad kterými člověk zapřemýšlí, je tento film hrozné zklamání. To co tam předvedl Jim Carrey stojí za pendrek, postavu nestačil vůbec rozehrát a pápá, hlavně že je na plakátu s hlavními hrdiny. Když tam není Cage, tak ti dva v tom filmu prostě plachtí a neví kudy kam. Jediná postava, která stojí za zmínku, je Matička Rus, která je k sežrání, bohužel ji představitelka pojala jako naprosto bezvýraznou postavu, která jen ničí a svoji smrt prakticky prospí. ()

jirin_cz

Nepřišlo mi to nějak extra horší než jednička. Nijak mi nevadilo hledání se Mindy ve světě puberťáků. Vadil mi však fekální humor, to už neumí Američani nějaký jiný komediální prvek než zvracení či vyměšováni? Ale jinak jsem se bavil, mělo to spád, mělo to akci, občas se člověk zasmál. Hudba mi tam seděla taky pěkně. Na další díl bych se rád podíval. U jedničky jsem dal čtyři hvězdičky poctivé, tady spíše tak 3,5. ()

Mara12

Dvojka Kick- Ass ve mně vyvolává rozporuplný pocity, přijde mi tak extrémně nechutná a přitažená za vlasy, až je vlastně v celku ucházející. Ovšem na geniálnost prvního dílu nemá ani omylem. ()

64B

Oceňuju na filmu to, že tam hrají obyčejní lidé, kteří mají obyčejné vlastnosti. Zase trochu jiný typ filmu o superhrdinech. Pokud mám hodnotit celkově film, tak slabší než první díl, díky absenci Cage. Díky alespoň za větší - menší cameo Carreyho. ()

Bazinga2563

Dvojka mě upřímně nějak neuchvátila. Černý humor miluju, ale tady působí až moc ironicky a to je na mě už trošku moc, když zvážím, že tam v podstatě nic než ironie není. Moc jsem se u něho nenasmála, spíš vůbec, ale asi bude problém někde mezi počítačem a židlí. Aaron a Chloe jsou na filmu TO nejlepší. Oba dva svým vzhledem mění sexuální orientace diváků a nijak se za to nestydí (pár záběru na aaronovu želvičku, no neber to a jsem fakt zvědavá, jak bude Chloe vypadat za 5 let). Ke konci mě to trošku přestávalo bavit, už už jsem to chtěla vypnout, ale pak se to zachránilo a jsem ráda, že jsem dokoukala. ()

Kortexo

První Kick-Ass je skvost. Od pokračování nečekám nikdy zázraky. První polovina filmů je jen o tom, že se všechny postavy vyrovnávají s koncem jedničky.Naprosta nuda a velmi pomalý děj. Najednou, jako kdyby režiser uviděl hodiny a zjistil, že by se mělo začít něco dít a začne rychle běžící druhá půlka skladající se z několika brutálních soubojů a předvídavého děje až do konce. Brutalita je tady na nesmyslný úrovni a k filmů se absolutně nehodí a nedává v ději ani smysl. Velkým lakadlem do kin měl být Jim Carrey, který tady totalně vyhořel, jeho postava není využita naprosto vůbec. Opět jsme byli potrestáni špatným pokračováním za to, že jse nám tolik líbil první díl a dokázali jsme to i v tržbách ocenit... Jako už po sté... ()

Berty00

,,Rád by chtěl dělat chytré a zábavné filmy"...Už hneď prvá veta v životopise Jeffa Wadlowa ma zaujala...Najmä obsahovo pretože kick-ass 2 je jeho prvý zábavný film...Nový režisér pokračovania kick-ass nepriniesol nič nové len staval na tom čo Matthew Vaugh vytvoril avšak sa príbeh viac prehlbuje a je viac emocionálny pre hlavné postavy...Ajkeď váham tak pokračovanie bolo aj v mnohých askeptoch lepšie ako jednotka...Celé je to táké väčšie a dáva do povedomia aj širší okruh superhrdinov(ajkeď tento pojem je prehnaný pretože nemajú žiadne nadprirodzené schopnosti)...Dosť zarážajúca je postava Chlöe...Je to zabijačka a takéto stredoškolské hlúposti nikoho nezaujímajú...Bitka na konci je naozaj super pretože nieje len o Daveovi...Celý film bol akčne aj humorne prevedený takže super...Skvelé boli aj morbidné ale pritom skvelé mená...4* pretože som očakával že to bude horšie...(70%) ()

ac1976

Oproti parádnej jednotke už len slabý odvar, zjavne to natočili len kvôli dolárom. Hviezda je v tomto prípade za Chloe, tá je tu rovnako ako v jednotke super. ()

mrclTV odpad!

Áno, presne toho som sa bál. Jednotka bola len slabý odvar neskutočného prívalu hlúposti čo ma čakal v dvojke. Celý čas som si hovoril, ako taká blbosť mohla vôbec vzniknúť. Celý film je jeden epický fail a facepalm (je to tak zlé, že to ani neviem vyjadrtit slovenskými slovami). Jednotku som prirovnával k Sajrajtmovie a podobným veciam, ale to som trochu prehnal. Tu by sa také prirovnanie hodilo oveľa viac. Pripravte sa na najnižšiu úroveň a kvalitu humoru. Zaslúžený odpad, mal som veľké problémy to vôbec dopozerať. ()

JosefTomas

Kick-Ass 2 se už na začátku potácí s několika problémy. Přichází po perfektní jedničce a nemá žádného Bad-ass Cage, který by tomu dodal to pravé. A přestože Chloë Grace Moretz dospěla a vypadá daleko líp a drsněji než v jedničce, nemůže zachránit slabý scénář, který má pár skvělých chvil, ale je jich pomálu. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

17.12.2021

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

01.08.2018

Poněkud zvláštní projekt si společně vybrali režisér druhého Kick-Ass Jeff Wadlow (Vadí nevadí) a hororový producent Jason Blum (Uteč). Chtějí totiž adaptovat seriál Fantasy Island z roku 1977, ve… (viac)

Dvojka Kingsman je na cestě

Dvojka Kingsman je na cestě

13.06.2015

Režisér a scenárista Matthew Vaughn (X-Men: První třída, Kick-Ass) se filmovým pokračováním vyhýbá. X-Men: Budoucí minulost i Kick-Ass 2 se museli obejít bez něj, jeho nejnovější film mu ale přirostl… (viac)