Vzdať sa svojho hrdinského alter ega ukrytého za maskou superhrdinu zachraňujúceho svet a žiť úplne obyčajný a zrejme i tak trochu nudný život v anonymite sa možno spočiatku javilo ako celkom dobrý nápad... No našťastie netrvá dlho a Kick-Ass (Aaron Taylor-Johnson) a Hit-Girl (Chloë Grace Moretz) si uvedomia, že svojmu osudu nikto neujde – a oni rozhodne nie sú výnimkou z tohto pravidla! Svojimi činmi totiž neplánovane inšpirovali celkom slušnú kôpku amatérskych nadšencov, ktorí sa teraz vo vlastných superhrdinských kostýmoch preháňajú ulicami v snahe chrániť potrebných a bojovať s všadeprítomným zlom a nespravodlivosťou. Hovoria si Justice Forever, vedie ich svojrázny plukovník Stars and Stripes (Jim Carrey) a ich protivníkom je niekto, koho Kick-Ass a Hit-Girl veľmi dobre poznajú - po pomste bažiaci zákerný maskovaný zbabelec Red Mist (Christopher Mintz-Plasse), ktorý si však medzičasom vymyslel novú prezývku. Oveľa hulvátskejšiu, no tiež tak akosi, ehm, priliehavejšiu... The Motherfucker. V meste to nebezpečne vrie a je nepochybne len otázkou času, kedy zlovestné bublanie pod povrchom vystrieda niečo oveľa, oveľa horšie! (TV Markíza)

Pitryx

Tak nonens volens za blitkobušek dvacku dát musím, i kdybych měl poblít monitor. Toto neskutečně pobavilo. Ale i celkově se mi to líbilo více než první film. Holčina už dosáhla koukatelného věku, a mělo to i něco do sebe. Ne, pozor, ne že by to bylo na vysoké hodnocení, to ne. Ale přece jen jsem se občas bavil. Takže, jak jsem litoval ztraceného času u prvního filmu, u tohoto nelituji. Ale nic víc. ()

HEED

No byl jsem víceméně spokojen. Převážně film táhla Chloe. Akce byla ucházející, i když už ne tak parádní, jako v prvním díle. Líbil se mi hlavně vývoj její filmové postavy, trable na střední, první lásky atp. Vše okolo už byl jen takový balast. Rozhodně by jí seděl nějaký sólo film v tomto stylu s trochou více dramatična. Tvůrci trochu zapomněli domyslet okolnosti a následky úmrtí Nářezova otce. Co se záporné postavy týče, dle mého se jednalo o fracka, na kterého by platila padná ruka. Je to ale film, nenudil jsem se, a byl jsem spokoken. ()

dzules

Pořád dobrý ale prvotní kouzlo už bylo vyčerpáno.. prostě dvakrát se stejným nepřekvapíte. Tento díl je více komiksový a ulítlý a rovněž přitvrdil v mluvě. Pozitivně hodnotím herecký výkon Chloë, které by člověk uvěřil všechno :) ()

Mr.Keli

Nic nového, sice by se našlo pár dobrých myšlenek, ale směřování příběhu tímto způsobem se jeví jako standardní záležitost, která nenadchne ani neohromí. Oproti jedničce se dostavuje mírné zklamání z hlavních hrdinů, kteří jsou díky scénáři vedeni k nesmyslným krokům, takže závěrečné vyvrcholení nepůsobí tak silným dojmem jako v prvním díle. Zabaví, ale nenadchne. 60%. ()

DILLEN

Super geniálny film. Super prepracované bitky páčilo sa mi to aj preto lebo to bolo dosť krvavé. Páčilo sa mi to viac než kick ass 1. Veľký plus bola Mother Russia a colonel stars and stripes. Malo to aj kvapku humoru, proste super film. Dokonca som čakal že to bude horšie ale nie!! Bolo to výborné môžem len doporučiť. Nemôžem dať nič iné ako päť hviezd. ()

mArtinko5MB

Ešte slabšie ako jednotka, Tento štýl filmu ma vôbec nechytá, príde mi to také teen-agerské, povrchné, bez nejakej hlbšej pointy. Navyše ten mother fucker? To mi prišlo už celkom trápne.45% ()

Slaboproud

Jednička byla skvělá v tom, jak skvěle skloubila humor, akci, napětí i drama. Dvojka se snaží o něco podobného, ale naprosto míjí terč, je to jako by různé části filmu byly poslepované z filmů různých žánrů. Podle mě nejhorší sequel od Čelistí. ()

spoock

Těšil jsem se, moc, čekal jsem, že to nebude takový odvar jako jednička, ale bylo to nudnější, než jsem si mohl představit. Scénky s Hit girl, která seká dobrotu? Zbytečný díl, tohle mi stačilo vidět jen jednou, kultovní jedničku si můžu dát kdykoliv. ()

Styxo

Podla mna velmi slaby odvar jednotky. Niektore vtipy a sceny mi prisli az take moc nasilu aby boli aspon trochu vtipne. Proste ma napada na tento film len to ze opakovany vtip uz nie je vtipom. Az tak ako som cakal ze sa budem bavit tak som sa nebavil a z kina som odchadzal mierne sklamany... ()

Murdoc01

Člověk přes měsíc lítá po světě a po návratu zjišťuje, že si nemohl vybrat při návratu lepší kousek pro rehabilitaci.Když totiž měsíc v kuse mluvíte s bandou misionářů, sem tam s nějakým mumlajícím mongolem, občas s nějakým tím loupeživím arabášem a sem tam máte u xichtu kvér, potěší vás, že má u xichtu kvér i řádná dávka postpubertální Hallywoodské mládeže.Jednička byla neotřelá krvavá jízda, při které vám v kalhotech tvrdnul, když nezletilá holčička krájela padocuhy na cucky a dvojka vzbuzovala veliké obavy především po změně režiséra a smrti velkéhó Dédyhó.O to větší je to ovšem radost a překvápko.Tuna neskutečných hlášek, nářezová akce a o něco starší holčička, ze které vám tvrdne o to silněji.Občas ženy pouští svým mužum porno před stykem, aby se tak říkajíc navnadili, mě může žena klidně pouštěť Kick-Ass 2, jenže potom mám trošku strach, že ji roztrhnu jak pytlík buráků.Takže game on cock suckers ;) ()

VanBradley89

Nechci tvrdit, že to bylo přímo zklamání, ale úplně posazenej na prdel taky nejsem. Jednička mi přišla víc nářezová. Skvělý momenty jsou i tady, ale většinu času je to o hledání identity, což zahrnuje spoustu patetických žvástů. Ale padoušská liga byla dobrá, i na straně dobrých bylo pár dobře ujetejch týpků. A hlavně Chloe. ()

Domas88

Jednička mě vůbec nebavila, proto jsem se divil, že jsem se donutil dívat na dvojku. Ovšem byl jsem mile překvapen.. Daleko lepší jen jednička :).. ()

Facerr

Za mě o dost lepší, než jednička. Není tady snaha o "joky" za každou cenu a o to víc je vtipný, když nějakej náhodou vybublá. Jinak ve srovnání s předchozím dílem o dost brutálnější a akčnější. Hraní si na superhrdiny tady už není ani tolik naivní. A dokonce není naivní ani strana zla, ze který boduje jedna obzvlášť vychytaná ruská killerka. ()

davistercz

Rozhodoval jsem se jestli dát 5 nebo 4****. Nakonec jak můžete vidět, dal jsem čtyři. Z jednoho důvodu, druhé pokračování je sice dobré, ale na jedničku to nikdy nemůže mít. Dvojka je o něco akčnější a "vážnější" než první díl. První díl byl opravdu jen na pobavení a byl v tom úspěšný. Druhý díl, režisér přidal na vážnosti a ubral trochu humoru.. Je to dobré, ale ne perfektní. ()

HeyHou

Fakt nářez! Na Kick-Ass 2 jsem šla s tím, že jsem si už moc nepamatovala jedničku, ale věděla jsem, že jsem se u ní dobře bavila. Dvojka mě nakopla úplně brutálně, užila jsem si jí neskutečně a vím, že se k oběma dílům budu nejspíš pravidelně vracet. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

17.12.2021

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

01.08.2018

Poněkud zvláštní projekt si společně vybrali režisér druhého Kick-Ass Jeff Wadlow (Vadí nevadí) a hororový producent Jason Blum (Uteč). Chtějí totiž adaptovat seriál Fantasy Island z roku 1977, ve… (viac)

Dvojka Kingsman je na cestě

Dvojka Kingsman je na cestě

13.06.2015

Režisér a scenárista Matthew Vaughn (X-Men: První třída, Kick-Ass) se filmovým pokračováním vyhýbá. X-Men: Budoucí minulost i Kick-Ass 2 se museli obejít bez něj, jeho nejnovější film mu ale přirostl… (viac)