Túžba po dobrodružstve privedie mladého D´Artagnana do nebezpečných situácií a súbojov na život a na smrť. Našťastie, nebude sám, po jeho boku stoja aj traja ostrieľaní mušketieri, Athos, Porthos a Aramis. Štyria hrdinovia bez bázne a hany sa spoločne rozhodnú prekaziť úklady intrigánskeho kardinála Richelieua, zradného vojvodu z Buckinghamu a dvojitej agentky Milady de Winter, aby zachránili česť a trón francúzskeho kráľa Ľudovíta XIII. (TV JOJ)

Fajt odpad!

Absolutní souhlas s uživatelem VERBALEM perfektě zhodnocená další filmová sračka. Nejslizštěší D´Artagnan ze všech filmových verzí ...................... ()

Kubi21

Co to, toto no to teda bylo to, takový celý to a úplně v tooooo. Po šílenosti s Charlie Sheenem, po zhůvěřilosti s "Božským Leem", jsem opravdu nečekal, že někdo dokáže ještě víc zprznit dílo velkého Alexandreho. To byla zese jednou lobotomie středního kalibru. Mám úplně vymetýno. Hvězda je za krásný souboj vzducholodí, u kterého ale stále nechápu co dělá ve Třech mušketýrech. ()

pmusic

Kdyby to Alexandre Dumas videl, urcite by se obracel v hrobe, zbytecnejsí a stupidnejsí film jsem dlouho nevidela. Zachránit tenhle propadák nedokázala ani hrstka zvucných jmen jako Ch. Waltz, M. MacFadyen apod. Millu Jovovich bych za tenhle "výkon" nominovala na Zlatou malinu v kategorii herecek, to se opravdu jen tak nevidí. Uz NIKDY víc!!! ()

Peter Bračík odpad!

Skutočne trápna verzia. Neviem, kto to finančne zastrešil, ale zrejme nejaký blázon. Maskéri a vizážisti sa asi snažili navodiť štýl rozprávky, alebo niečoho podobného ako Moulin Rouge, no tu to vyznieva totálne nevhodne. Súboje, rôzne pasce apod., sú podľa mojej mienky, tiež pre takýto žáner a časové obdobie nevhodné. A čo ma prekvapilo najviac humorným spôsobom (nie však podľa režiséra a scenáristov) Milla si tuším odskočila z Resident Evil, ale zabudla so sebou vziať svorku monštier :). Ostané radšej ani nebudem hodnotiť, aby som nebol príliš kritický. Bolo to proste tragicky komické. ()

helrohir

Je to vôbec možné? Čím je filmové spracovanie Dumasovho románu novšie, tým je horšie. Už keď som si čítal nejaké info o tomto filme a uvidel som slovené spojenie "moderné spracovanie", tak som čakal, že sa z toho vykľuje nejaké polovičné sci-fi a ako tak pozerám, nebol som ďaleko od pravdy. Všetky tie ninja výstupy mušketierov a milady, vzducholode a moderné zbrane mali byť zrejme ťahákom pre mladšie generácie primárne amerických občanov, ale napokon to všetko bolo len zbytočné trápenie väčšiny filmových nadšencov, keďže film je úbohý a výsledkom je finančný prepad. Čo sa týka hercov, nieže by bol výber zlý, ale pravdepodobne zásluhou amatérskeho vedenia režiséra je ich potenciál nevyužitý. Dokonca ani vždy velebený Christoph Waltz nepradvádza žiaden oslňujúci výkon. Z celého obsadenia sa mi pozdával jedine Mads Mikkelsen, takže tú jednu hviezdu dávam za neho, plus pár efektných súbojov. Druhú šancu tomuto filmu však už zrejme nedám. ()

Pitryx

Excelentně vizuální požiteček. Mušketýři říznutí Indiana Jonesem a se špetičkou fantasy. Děj sice sem tam malinko zaskřípe a zakulhá, ovšem ne nějak moc a ne nějak dlouho. Stále je se na co dívat, protože kostýmy i výprava jsou super. digi efekty trochu přepláclé, ale není to na škodu. Konečně přinesl někdo něco nového. Pokud se pokračování ponese ve stejném duchu, rád jej uvítám. 201402160/0 ()

subic

Takové jiné letající zpracování něčeho, co už tu bylo mockrát, tak po 18i letech znovu a pro jistotu nevšedně říznuté Zlatým kompasem. Zajímavé obsazení, ale herci moc nepřesvědčují. V kině bych asi trpěl, ale v TV se to dá třeba u žehlení zhlédnout. Celkově 50% ()

Guran

K čemu jsou výborné efekty, když film moc nenadchne. Ze začátku se docela drží, pak ale upadá. Knížku ani předchůdcovské díly Tří mušketýrů jsem neviděl, takže moc nemůžu hodnotit, ale z jiných kritik jsem vyčetl, že z tohoto snímků udělali tvůrci místy Matrix a s mušketýry to nemělo moc společného. ()

Maxwell28 odpad!

Je fakt až neuvěřítelný, jak ten vymaštěnec Anderson zprzní všechno, na co šáhne. On má k dispozici Mikkelsena, Waltze a čer to vem, i toho Blooma a prostě zase natočí takovej brutální akční shit. Hlavně, že tam ten dement zase nezapomněl procpat tu krávu Jovovich, která by podle mě neuměla zahrát ani orgasmus. Fakt nechápu co pracuje v produkci z lemply, když svěří film takovýmu kopytu. Chvílema mi to přišlo, jak kdybych se koukal na horší film od Asylumu. Prostě NE NE NE. Chcete radu do života? Nepouštějte si filmy, co režíroval ten idiot. ()

DominoTempus

Kvalitní rakovina podávaná na vzducholodi. A tady už to nemá šanci zachránit ani fakt, že Christoph Waltz jako kardinál je skutečně skvělej. Tady už to nezachrání nic. Doporučuji seriál od BBC, tohle zpracování je strašlivá blbost. ()

horor2

Další zpracování, které těží ze zábavy a akce, než Dumasovou věrnou předlohou. V kině to byla paráda. Paul W.S. Anderson umí točit jízdy a kopačky, takže spokojenost je na místě. Bylo jich 40 a nás 4. - Bylo to 40 nebo 400? - Jen 40. Měli jsme slabší den :-D :-D :-D ()

DeDanu

Jedna hvězda za plejádu hereckých hvězd a zachování stěžejních bodů děje. Ale je to veledílo, které řadím do kategorie jedním okem tam, druhým ven. Ani k žehlení to néni. :-))) ()

JosefTomas

Musíte vypnout mozek a nezajímat se o děj a už vůbec ne logiku akčních scén, tady je zkrátka Anderson odlesk Michaela Baye, který si ovšem nemůže dovolit Transformery, tak tam hází vzducholoď. Proč? Protože chce a to ani v té době nebyli a akce, která (až na první šermířský souboj mezi mušketýry a gardou, kde opravdu je vidět špičková choreografie a úchvatná práce s kamerou) je prostě přes čáru a nemá hlavu, patu a ani nic, co dává špetku smyslu, viz bitva mezi vzducholoděmi. Herecky sice OK, ale co na tom, když scénář je jen nevydařený vtip. ()

PlysovyMacko

Netreba to brat moc vazne, ani ze sa Dumas v hrobe obracia. Pribeh je notoricky znamy. Herci maju medzi sebou chemiu, je tu akcia, krasna vyprava a kostymy, vela farieb. Zaujmu vzducholode a trtko kral. ()

Mabfred

Po 10 letech od té doby, co jsem si říkal, že to bude šílená blbost, jsem na YT narazil na nějkou ukázku, která mi přišla jako docela vtipný campy úlet. Tak jsem se na film podíval - čekal jsem úlet, je to úlet, ale bavilo mě to! ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Tři mušketýři se dočkají nové epické verze

Tři mušketýři se dočkají nové epické verze

14.02.2021

Klasiku Alexandra Dumase Tři mušketýři už jsme tady měli na mnoho způsobů. Mezi poslední adaptace se řadí například britský seriál od BBC, v němž si zahrála Emily Beecham nebo Peter Capaldi, a ještě… (viac)

Tak kdo si pochutná na člověčině?

Tak kdo si pochutná na člověčině?

06.06.2012

Hannibal Lecter má novou tvář, k tomu konec Spartaka a seriálový Vřískot. Ale popořadě: seriál Hannibal, který na motivy thrillerů Thomase Harrise, zejména pak Červeného draka, připravuje stanice NBC… (viac)

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

29.05.2012

Hrdina je jen natolik dobrý, jak kvalitního zlosyna dokáže zdolat. Pokračování komiksových hitů dostala v tomto směru mimořádně vydatné posily. Penzionovaní agenti ze složky Red (vrátí se Bruce… (viac)