Walking Dead - Série 8

(séria)
USA, (2017–2018), 12 h 29 min (Minutáž: 41–62 min)

Predloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks) (viac)

Hudba:

Bear McCreary

Andrew Lincoln, Norman Reedus, Melissa McBride, Lauren Cohan, Seth Gilliam, Danai Gurira, Lennie James, Chandler Riggs, Ross Marquand, Khary Payton (viac)

Pokračujeme přesně tam, kde jsme skončili. Rick a jeho skupina z Alexandrie čelí tomu největšímu zlu, které si dokážete v zombie apokalypse představit. Stojí proti nim skupina zvaná Saviors v čele s jejich lídrem Neganem a jeho baseballovou pálkou Lucille. Tato série by měla být podle tvůrců tou nejvíce akční a dravé chodce by měli nahradit přestřelky a vraždy. Kdo vyhraje? Bude to Rickova skupina, nebo frajírek Negan? (Davidkkk)

jackalsc

Tak tady se musím přiznat, že je to asi největší zpackání prvně dobrého seriálu jaké jsem kdy viděl. Nefunguje tu zcela nic, není tu příběh, logika, zkrátka nic co by jste čekali. Jen banda lidí pobíhající od stromu ke stromu střílející hromady zásobníku do vzduchu když je to třeba. Pak když je to najednou třeba sundá postava s full-autem 10 zombíku najednou headshotem. Postavy se chovají tak strašně dementně, že většinu času se chytáte za hlavu, nebo si přejete aby postava chcípla, ať už je pokoj. Postavy ke kterým se dříve budouval nějaký cit se teď prostě proměnily na pěšáky, kteří v jednom kuse střílí full-autem a pronáší motivační kecy jak na běžícím pásu. O munici není nouze a ani si nevzpomínám, že by tu bylo nějaké přebíjení. Magdump nejlépe do stromu a všeho nepoctatného. Kvůli vysokému otrávení a znuděnosti jsem to zapíchl v 6 epizodě. Ač jsem se moc snažil. Dokoukal jsem nějaký ten recap a jsem nakonec strašně rád, že jsem to utnul. Ušetřil jsem si hodně chycení za hlavu a hodně únavy. Záverečná scéna se zaseknutím zbraní nakonec krásně podtrhuje celkovou kvalitu sezóny. ()

HennessyVSOP

Tahle serie se dá rozdělit velmi snadno na dvě poloviny. Před smrít jedné z hlavních postav a po ní. Zatímco první polovina je naprosto nudný sestřih bezduchých potyček a kecání korunované nejdebilnějším dílem vůbec, tak druhá polovina konečně začne trochu odsýpat, ubyde keců a přibude trochu akce. To je taky jediný důvod, proč si mě seriál ještě dokázal udržet pro pokračování v serii devět, protože v první polovině už to bylo opravdu na to hodit ručníkdo ringu. Bohužel se ale i tak dostáváme do situce, kdy se seriálneustále recykluje, popírá svoje vlastní přírodní zákony, z mrtvol se stává křoví a celé se to snaží stát na přihlouplé telenovele, kde se točí tři charakterové prototypy neustále dokola. Tajně doufám, že do toho smrádečku zavane čerstvý vítr, ale bohužel, v osmé serii se tak rozhodně nestalo. ()

Lendak

Siedma séria nebola nijaký zázrak, a ôsma pokračuje v tradícii. Z dramatického survival seriálu sa stala bum bum akčná chujovina. Ku tomu tu je oveľa viac nelogických hovadín, cringe motivačných chujovín a postavy sa tu správajú v jednej scéne tak, v druhej inak a v tretej akoby pri tých skokoch padli na hlavičku. Veľké sklamanie ktoré sa Jeffrey Dean Morgan len tak tak snaží zachrániť, ale veľmi mu to nefunguje. ()

OliverOne

Z části s většinou souhlasím. Seriál postupem času býval čím dál nudnějším. Každopádně, J.D.Morgan se chopil role Negana velice dobře. Tím, z mého hlediska, opět navrací do seriálu tu šťávu, která se pomalu vytrácela po postav Shana Walshe a Philipa Blaka, známí jako Guvernér. Nejenže od nasazení Negana do děje získal seriál zpět tu zašlou slávu, tak ale přináší zábavné momenty, které seriál, ač jsem si to dosud neuvědomoval, tak postrádal. ()

achai

Vážení, z celého TWD jsem tak nějak v rozpacích: neustále dokola to samé. Na druhou stranu pěkně zpracované a tak nějak, nevím proč, to člověka drželo. Sedmá série byla asi nejlepší. Příchod Negana na scénu byl super, sedmá série taky dobrá. Ovšem osmička je divácké peklo. Zkouška vůle. Děj je totálně chaotický, celou sérii se tam jenom střílí, do toho pseudodojáky, děj žádný. A aby toho nebylo málo, tak neustálé skoky v místech i časech. Chvíli v Hilltopu, chvíli v Alexandrii, chvíli někde jinde. Něco je v přítomnosti, pak se něco stane, děj skočí do alternativní budoucnosti, pak konec dílu a další začíná v minulosti. Hromada kecání, hromada chaosu. Prostě bordel asi jako v poslanecké sněmovně. Být první série stejná jako osmá, nikdy jsem se na ten seriál nedíval. Vlastně bych to ukončil i teď, ale tak nějak jsem se hecl, že se podívám na všechny díly kvůli hře The Walking Dead: Our World. Teď za to rozhodnutí trpím :D ()

MarekTulen

Podle ČSFD a lidí je tohle ta nejhorší série v TWD, no já mám teda úplně jiného kandidáta na nejhorší TWD sérii, ale i kdyby jsem se měl rozhodnout bylo by to dost hard, protože všechny série jsem si užil a to i tuto. Jak už jsem říkal minule, tady by se mělo bojovat proti zombie a ne proti lidem, ale okay mě to nevadí. Parádní série, plná zvratů a napínavých momentů, války s Neganem jsou u konce. I přesto všechno, vynikající série. :D ()

K1K0

8. séria sa trošku zasekla na mieste bez vízie vpred, súboj medzi skupinami vrcholí a mŕtvy zostávajú akou si bokovkov alebo kulisou. Boj medzi Rickom a Neganom rozhoduje o tom čo bude ďalej. Carlova smrť ma dojala a otriasla ľuďmi ktorým na ňom záležalo a mali ho v láske. Je na čase aby vládla spravodlivosť a Rick po súboji s Neganom sa stáva novým vodcom ľudí ktorý o to stoja aby vládol mier na zemi. Záverečná časť je pekná a plná nádeje ()

BartComicsCZ

Po téhle série jsem na TWD přestal mít jakoukoliv chuť. Nevím za jak dlouho se k seriálu vrátím dokoukat 3 poslední série plus nějaké ty spin-offy. Hodně slabá série, po které vůbec nevím, jestli chci zbytek příběhu vůbec znát... ()