Doktor Carson a otec Gabriel sa snažia dostať do Hilltopu, rovnako ako Daryl a jeho skupina. Maggie musí v Hilltope riešiť nedostatok jedla pre svojich ľudí a tiež pre hladných väzňov. Spasitelia žiadajú, aby ich pustila von... Dr. Carson a kňaz Gabriel sa snažia dostať do Hilltopu. Otec Gabriel stále bojuje s infekciami, začína postupne slepnúť. Rozhodne sa nasledovať svoju vieru, vie, že ho zachráni.  A skutočne, dovedie ho do opusteného domu, kde nájdu antibiotiká, ktoré by mohli Gabriela zachrániť. Všetko sa skomplikuje, keď sa doktor Carson chytí do pasce na medveďa a napadnú ho zombie. (TV JOJ)

Loki_Six

"I didn't just turn on 'em. I killed 'em. Daryl saw it. Rosita saw it. You saw it. But one of them got away So if they find me, Negan puts my head on a pike. I'm not working for them, and I'm not going back to them. I chose my side. This is it. I'm here to help you beat Negan. After that well, I know how it ends." ()

Liberi

Slepý moudrý kněz /negr, další jedná z mála alespoň trochu reálných postav mrtvá, téměř všichni přeživší mají místo hlavy prázdný tichý úl... Scéna v bažině (která trvala sotva dvě minuty) ale byla moc pěkná. Toť vše - u tvůrců seriálu zcela jasně nastává degenerace, nejspíš způsobená všemi těmi tučnými honoráři, projevující se čím dál pomalejším tokem neuronů a mrtvými synapsemi. Škoda. ()

Frajer42

Spoilery! Tvůrci zřejmě nabrali dojmu, že se toho v předchozím dílu stalo požehnaně, tak že by se teď pro změnu pár dílů nemuselo dít vůbec nic. A tak divák 45 minut sleduje procházky. Ať už se prochází tlustá lesba s blonďákem s půlkou ksichtu nebo přemoudřelý slepý negr s doktorem, v obou případech je to neskonale nudné. Je trošku smutné, že mě z celého seriálu baví poslední postava - Negan. A i ten se postupně začíná stávat máčkou s lidskou tváří. Když už nemám nápady, tak snad seriál soudně a důstojně ukončím a netestuji, kam až sahá divácká trpělivost. Nuda, šeď. ()

Necrotongue

"Děj" jedenácté epizody by mohl být definicí nudy. Mohl jsem si tradičně vybrat z několika dějových linií, kromě jedné se však všechny skládaly z nezáživných procházek po lese. Tyto nešťastné chvíle se mi snažil zpříjemnit Gabriel svým obvyklým teologicko- filosofickým okénkem, aby jako vždy selhal. Dva momenty mě opravdu zaujaly. Prvním byl Maggiin šťastný úsměv, když na Hilltop s docházejícími zásobami dorazila další velká skupina strávníků, druhým byl pohled na Darylovu skupinu, která zrovna prošla bažinou, ale přitom vypadala, že se cestou stihla stavit v čistírně. ()